1

Obojętnie :P sernik to sernik

2

I jedno i drugie :P

0

Jak nie Barca to właśnie chciałbym aby to Liverpool wygrał LM :P

2

Wolnego od szkoły/pracy nienawidzisz? :P

0

Tak.

0

Bo zimno uśmierza ból, a zarazki lubią ciepłe i wilgotne miejsca :P

3

Nie, to jest karalne ;)

0

Znaczy nieoficjalnie mówi się, że DB Super ma być kontynuowany, a pierwszy ma być w lipcu, sądzę, że to prawda, nie zabija się kury znoszącej złote jaja :P

0

A już niedługo dalsze losy Goku i Vegety :P

0

Ja w sumie mam 30 GB, byłem pewien, że też nigdy tego nie wykorzystam, ale raz jeden przekroczyłem ten limit :D. A po przekroczeniu tego drugiego pakietu za 10 zł, dają następny czy już zwalniają?

1

Keczup.

0

Ano dwa, bo na filmiku też po dwa podawali :P

0


A Wy co oglądaliście po powrocie ze szkoły, podajcie dwa tytuły.
Ja wybieram Inspektora Gadżeta i Dragon Balla, tego drugiego jestem fanem po dziś dzień :P

6

Najlepszy w historii

16

Limitu danych nie przekroczyłeś?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

yyyy, nie :)

4

Dawno w radio nie było tego słychać


1

A waran komodę :P

0

U mnie wszystko działa jak należy.

0

Z włosami tylko problemy, a tak by ich nie było i spokój :P

1

Ja mam, chciałbym być łysy, a włosy rosną jak poje... szalone

0

Dowolny Chińczyk :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Swoją drogą ciekawe dlaczego tatuażyści nie zwracają uwagi osobom chcącym sobie coś takiego wydziarać :P

0

Barca, pierwsza to drużyna skoczków :P

52

I kontuzjami między nimi :P

0

A ja dopiero teraz na to trafiłem.

0

To nie jest spóźniony żart primaaprilisowy, Maciej Musiał prawdopodobnie zagra w Wiedźminie...

0

Moim zdaniem szkło się najlepiej sprawdza :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?