tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Obojętnie :P sernik to sernik
2
I jedno i drugie :P
0
Jak nie Barca to właśnie chciałbym aby to Liverpool wygrał LM :P
2
Wolnego od szkoły/pracy nienawidzisz? :P
0
Tak.
0
Bo zimno uśmierza ból, a zarazki lubią ciepłe i wilgotne miejsca :P
3
Nie, to jest karalne ;)
0
Znaczy nieoficjalnie mówi się, że DB Super ma być kontynuowany, a pierwszy ma być w lipcu, sądzę, że to prawda, nie zabija się kury znoszącej złote jaja :P
0
A już niedługo dalsze losy Goku i Vegety :P
0
Ja w sumie mam 30 GB, byłem pewien, że też nigdy tego nie wykorzystam, ale raz jeden przekroczyłem ten limit :D. A po przekroczeniu tego drugiego pakietu za 10 zł, dają następny czy już zwalniają?
1
Keczup.
0
Ano dwa, bo na filmiku też po dwa podawali :P
0
A Wy co oglądaliście po powrocie ze szkoły, podajcie dwa tytuły.
Ja wybieram Inspektora Gadżeta i Dragon Balla, tego drugiego jestem fanem po dziś dzień :P
6
Najlepszy w historii
16
Limitu danych nie przekroczyłeś?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
yyyy, nie :)
4
Dawno w radio nie było tego słychać
1
A waran komodę :P
0
U mnie wszystko działa jak należy.
0
Z włosami tylko problemy, a tak by ich nie było i spokój :P
1
Ja mam, chciałbym być łysy, a włosy rosną jak poje... szalone
0
Dowolny Chińczyk :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Swoją drogą ciekawe dlaczego tatuażyści nie zwracają uwagi osobom chcącym sobie coś takiego wydziarać :P
0
Barca, pierwsza to drużyna skoczków :P
52
I kontuzjami między nimi :P
0
A ja dopiero teraz na to trafiłem.
0
To nie jest spóźniony żart primaaprilisowy, Maciej Musiał prawdopodobnie zagra w Wiedźminie...
0
Moim zdaniem szkło się najlepiej sprawdza :P