tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze troszkę i kwalifikacje do f1, może tym razem Robert wyprzedzi Russella, a może Williams zaskoczy i nie będzie zajmował dwóch ostatnich miejsc? Kto z was będzie oglądał? :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Chciałem to wcześniej wstawić, ale ban może za takie poglądy być. Już raz dostałem za takie coś :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak samo jak Stoch nigdy nie będzie mistrzem świata bądź złotym medalistą olimpijskim :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kiedyś będzie pierwszą rakietą świata :)
0
Ja nic nie palę, nawet papierosów :P
0
To dobrze :)
1
Już litr kupiłem, ekspedientka jak szła po flaszkę to jeszcze rozbiła inną.
0
Długo takie rzeczy będą się działy? :P
1
A to nie ma co się martwić :P
1
Czy to normalne, że po wprowadzeniu się do nowego domu człowieka co noc budzi jakiś hałas? Dzieje się tak zawsze około trzeciej nad ranem. Czasami w ciągu dnia coś się przesunie czy spadnie. Dom kupiony prawie jak za darmo :P
1
Ja wziąłem na wszelki wypadek 20000mAh, starcza na 5-6 ładowań Xiaomi Mi Mix 2 :) Z tym, że nie od zera procent, a gdzieś od 20/30 zazwyczaj ładuję telefon :)
1
Lepiej tak niż już wspomnienie dwudziesto stopniowe upały ;)
4
Mi zawsze pomaga coś do ssania.
Strepsils intensive na przykład :P
1
Dzwonię do szefowej i mówię jej co myślę na jej temat, a co! :P
0
Cicho :P
1
Mnie to na razie jakoś zbyt mocno nie wciągnęło :P
0
Ja mam do obejrzenia ostatni odcinek pierwszego sezonu :P
3
TVP, bo Polsatu nie mam w telefonie ;)
1
O 21 zostaną mi jeszcze dwie godziny roboty :P
1
Wiadomo, że finalny produkt nie będzie wyglądał tak jak twórcy go pokazują. Ostatnio kupiłem nowy komputer na premierę Wiedźmina 3, a teraz zbieram, żeby kupić nowy na premierę Cyberpunka, żebym mógł cieszyć oko w najwyższych ustawieniach. Szkoda, że raczej na sprzęt mogący uciągnąć rozdzielczość 4k raczej nie uzbieram, ale cóż. CD Projekt Red motorem rozwoju :D
1
Misje w Cyberpunku zapowiadają się wybornie
4
I to nawet z tym samym błędem ;)
0
Niech wszystkim dadzą tyle i chcą. Wtedy na pewno będzie wszystkich na wszystko stać.
0
To podnoszenie minimalnej krajowej jest w ogóle bez sensu, bo z każdą taką podwyżką rosną też ceny produktów i usług. Sam zarabiam niewiele więcej niż minimalna krajowa i jakoś tej podwyżki się nie odczuwa właśnie przez to ceny :) Na konto wpada trochę więcej niż jeszcze kilka lat temu, ale co z tego skoro mniej teraz jestem w stanie odłożyć pieniążków. Niech cofną zarobki do tego co było kiedy, ale ceny niech też spadną i każdy będzie zadowolony :)
2
Za niecałe trzy godziny zaczynam robotę, pozdrawiam. Zarabiam owszem mało, ale kto mi broni zmienić pracę?
13
Każdy nauczyciel podpisał umowę o prace. Wiedzieli ile będą zarabiać.
2
Kung Fury warto jeszcze obejrzeć, to jest dopiero popieprzone :P