1

Jeszcze troszkę i kwalifikacje do f1, może tym razem Robert wyprzedzi Russella, a może Williams zaskoczy i nie będzie zajmował dwóch ostatnich miejsc? Kto z was będzie oglądał? :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Chciałem to wcześniej wstawić, ale ban może za takie poglądy być. Już raz dostałem za takie coś :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak samo jak Stoch nigdy nie będzie mistrzem świata bądź złotym medalistą olimpijskim :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kiedyś będzie pierwszą rakietą świata :)

0

Ja nic nie palę, nawet papierosów :P

0

To dobrze :)

1

Już litr kupiłem, ekspedientka jak szła po flaszkę to jeszcze rozbiła inną.

0

Długo takie rzeczy będą się działy? :P

1

A to nie ma co się martwić :P

1

Czy to normalne, że po wprowadzeniu się do nowego domu człowieka co noc budzi jakiś hałas? Dzieje się tak zawsze około trzeciej nad ranem. Czasami w ciągu dnia coś się przesunie czy spadnie. Dom kupiony prawie jak za darmo :P

1

Ja wziąłem na wszelki wypadek 20000mAh, starcza na 5-6 ładowań Xiaomi Mi Mix 2 :) Z tym, że nie od zera procent, a gdzieś od 20/30 zazwyczaj ładuję telefon :)

1

Lepiej tak niż już wspomnienie dwudziesto stopniowe upały ;)

4

Mi zawsze pomaga coś do ssania.
Strepsils intensive na przykład :P

1

Dzwonię do szefowej i mówię jej co myślę na jej temat, a co! :P

0

Cicho :P

1

Mnie to na razie jakoś zbyt mocno nie wciągnęło :P

0

Ja mam do obejrzenia ostatni odcinek pierwszego sezonu :P

3

TVP, bo Polsatu nie mam w telefonie ;)

1

O 21 zostaną mi jeszcze dwie godziny roboty :P

1

Wiadomo, że finalny produkt nie będzie wyglądał tak jak twórcy go pokazują. Ostatnio kupiłem nowy komputer na premierę Wiedźmina 3, a teraz zbieram, żeby kupić nowy na premierę Cyberpunka, żebym mógł cieszyć oko w najwyższych ustawieniach. Szkoda, że raczej na sprzęt mogący uciągnąć rozdzielczość 4k raczej nie uzbieram, ale cóż. CD Projekt Red motorem rozwoju :D

1

Misje w Cyberpunku zapowiadają się wybornie

4

I to nawet z tym samym błędem ;)

0

Niech wszystkim dadzą tyle i chcą. Wtedy na pewno będzie wszystkich na wszystko stać.

0

To podnoszenie minimalnej krajowej jest w ogóle bez sensu, bo z każdą taką podwyżką rosną też ceny produktów i usług. Sam zarabiam niewiele więcej niż minimalna krajowa i jakoś tej podwyżki się nie odczuwa właśnie przez to ceny :) Na konto wpada trochę więcej niż jeszcze kilka lat temu, ale co z tego skoro mniej teraz jestem w stanie odłożyć pieniążków. Niech cofną zarobki do tego co było kiedy, ale ceny niech też spadną i każdy będzie zadowolony :)

2

Za niecałe trzy godziny zaczynam robotę, pozdrawiam. Zarabiam owszem mało, ale kto mi broni zmienić pracę?

13

Każdy nauczyciel podpisał umowę o prace. Wiedzieli ile będą zarabiać.

2

Kung Fury warto jeszcze obejrzeć, to jest dopiero popieprzone :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?