tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jakub Daleki :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
a to?
0
To jest to? :P
0
Tak myślałem :P
0
Pochwal się autkiem :P
3
Chwytliwa nazwa tej susharni :P
0
Bo szybciej tym samochodem pewnie nie dało się jechać, to pewnie inżynier chciał przekazać :P
0
Mi też to zwisa i powiewa dokładnie z tego samego powodu co Tobie :) Ludzie nie płacą podatku rtv i TVP nie ma kasy na lepsze warunki :D
0
Lepszych warunków nie mogli wynegocjować :)
1
Mają prawa dopiero po 45 minutach od rozpoczęcia wyścigu :P
0
Jeśki jeszcze nie śpisz to włącz sobie Formułę 1 :P
0
Faktycznie, z polskich TVP Sport ma to pokazywać, jest nadzieja na przyszłe sezony, jeśli Robert przejdzie do lepszego teamu :P|
0
Już od jutra? :P
2
Konczita Kiełbasa :P
0
Dokładnie tak. Na początku transmisji komentatorzy mówili, że kierowcy Williamsa nie walczą o jak najlepszy czas a o utrzymanie się na torze :) I że sukcesem będzie lepsze miejsce niż ostatnia linia :P
8
Za to w Polsce są ładniejsze kobiety :P
1
Samochody mają do niczego :P
2
No to za chwilę Robert zaczyna walkę o pole position :P
0
Orkiestry dęte :P
1
Najpierw trzeba się zakwalifikować :P
0
U mnie czasami się właśnie noc o tej godzinie zaczyna :P
0
No nie wiem, ja się wyspałem ;)
26
Chociaż raz mogłaby dać Bogini :P
0
Na kanale Barcy chyba będzie
0
Którego roku?
0
No dobra, ale ta reszta, którą ma olać to co to jest? :P
0
Dawid ma o jedno miejsce gorzej niż na MŚ, a Kamil zajmuje chyba to samo miejsce, jest nadzieja na polskie podium :P
0
Kubacki znowu będzie atakował z odległej pozycji :P
4
Umarł też każdy, kto kiedykolwiek pił wodę :P