4

Jakub Daleki :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0


a to?

0


To jest to? :P

0

Tak myślałem :P

0

Pochwal się autkiem :P

3

Chwytliwa nazwa tej susharni :P

0

Bo szybciej tym samochodem pewnie nie dało się jechać, to pewnie inżynier chciał przekazać :P

0

Mi też to zwisa i powiewa dokładnie z tego samego powodu co Tobie :) Ludzie nie płacą podatku rtv i TVP nie ma kasy na lepsze warunki :D

0

Lepszych warunków nie mogli wynegocjować :)

1

Mają prawa dopiero po 45 minutach od rozpoczęcia wyścigu :P

0

Jeśki jeszcze nie śpisz to włącz sobie Formułę 1 :P

0

Faktycznie, z polskich TVP Sport ma to pokazywać, jest nadzieja na przyszłe sezony, jeśli Robert przejdzie do lepszego teamu :P|

0

Już od jutra? :P

2

Konczita Kiełbasa :P

0

Dokładnie tak. Na początku transmisji komentatorzy mówili, że kierowcy Williamsa nie walczą o jak najlepszy czas a o utrzymanie się na torze :) I że sukcesem będzie lepsze miejsce niż ostatnia linia :P

8

Za to w Polsce są ładniejsze kobiety :P

1

Samochody mają do niczego :P

2

No to za chwilę Robert zaczyna walkę o pole position :P

0

Orkiestry dęte :P

1

Najpierw trzeba się zakwalifikować :P

0

U mnie czasami się właśnie noc o tej godzinie zaczyna :P

0

No nie wiem, ja się wyspałem ;)

26

Chociaż raz mogłaby dać Bogini :P

0

Na kanale Barcy chyba będzie

0

Którego roku?

0

No dobra, ale ta reszta, którą ma olać to co to jest? :P

0

Dawid ma o jedno miejsce gorzej niż na MŚ, a Kamil zajmuje chyba to samo miejsce, jest nadzieja na polskie podium :P

0

Kubacki znowu będzie atakował z odległej pozycji :P

4

Umarł też każdy, kto kiedykolwiek pił wodę :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?