4

Znowu marsz żałobny...

19

Bogurodzicę włączą :P

6

Dwóch Polaków na podium,
IlfeISBrutal!

1

Brawooooooooooooooooo Kaaaaaaaaaaaaaaaaamillllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!
Życie Jest Brutalne.

0

Brawo Piotr!

0

Brawo Kamil!

0

Brawo Dawid!

0

Skoki zawsze przed piłką nożną.

0

Jeśli będzie to pewnie Pioter też zajmie czwarte miejsce :P

0

Takie miejsca Polaków i niedosyt pozostaje... To świadczy o naszej sile.

0

Widziałem tę zagadkę o kroplach wody. Napiszę tyle, w ziemskich ocenach by się to nie zmieściło.

3

Buty na trytytki naprawiajo, szewce jeba...

0

Cały czas jestem w domu! Danka do łóżka mnie przywiązała!

1

Życie jest brutalne, pozdrawiam!

1

o kur...

0

Chyba zaczął się zaje... konkurs, warunki bardzo dobre się zrobiły.

3

Ale tam piękna zima, nie to co u nas...

0

I znowu dziś w skokach...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tu jest klip do AC III z polskim podkładem :P

0

Słowo klucz: "raczej"

0

Guardiola :P

0

A więc to przewodnik po zaświatach :P na trzeźwo nie da się tak dłużej pisać :D

0

Ona nie zabija tylko przychodzi po duszę zmarłego :P

0

Kostucha jest pozytywną postacią, to ona odprowadza duszę tam gdzie powinna trafić, wolałbyś się błąkać po śmierci czy mieć jakiegoś przewodnika?

0

Siłownia, skoki narciarskie, sport :P

2

Rocket League, może haxball a potem się zobaczy.

0

Może nie sen a jasnowidz, ale sens podobny :P

0

3

Co twórcy tego czegoś pili, palili albo ćpali? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?