tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Znowu marsz żałobny...
19
Bogurodzicę włączą :P
6
Dwóch Polaków na podium,
IlfeISBrutal!
1
Brawooooooooooooooooo Kaaaaaaaaaaaaaaaaamillllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!
Życie Jest Brutalne.
0
Brawo Piotr!
0
Brawo Kamil!
0
Brawo Dawid!
0
Skoki zawsze przed piłką nożną.
0
Jeśli będzie to pewnie Pioter też zajmie czwarte miejsce :P
0
Takie miejsca Polaków i niedosyt pozostaje... To świadczy o naszej sile.
0
Widziałem tę zagadkę o kroplach wody. Napiszę tyle, w ziemskich ocenach by się to nie zmieściło.
3
Buty na trytytki naprawiajo, szewce jeba...
0
Cały czas jestem w domu! Danka do łóżka mnie przywiązała!
1
Życie jest brutalne, pozdrawiam!
1
o kur...
0
Chyba zaczął się zaje... konkurs, warunki bardzo dobre się zrobiły.
3
Ale tam piękna zima, nie to co u nas...
0
I znowu dziś w skokach...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tu jest klip do AC III z polskim podkładem :P
0
Słowo klucz: "raczej"
0
Guardiola :P
0
A więc to przewodnik po zaświatach :P na trzeźwo nie da się tak dłużej pisać :D
0
Ona nie zabija tylko przychodzi po duszę zmarłego :P
0
Kostucha jest pozytywną postacią, to ona odprowadza duszę tam gdzie powinna trafić, wolałbyś się błąkać po śmierci czy mieć jakiegoś przewodnika?
0
Siłownia, skoki narciarskie, sport :P
2
Rocket League, może haxball a potem się zobaczy.
0
Może nie sen a jasnowidz, ale sens podobny :P
0
http://sport.tvp.pl/40953763/skoki-narciarskie-puchar-swiata-oberstdorf-konkurs-indywidualny-hs-235
Tu masz legalny
Mundial w robocie też na tym oglądałem :P
3
Co twórcy tego czegoś pili, palili albo ćpali? :P