tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mam kilka piwerek w lodówce :P
0
Jemu z kieszeni wyleciało i się chwali, że niby znalazł :P
0
Jaki Nowy Rok taki cały rok, musisz częściej nad ranem pijany z imprezy wracać :P
0
A to w tę stronę ;) to nie pomogę, bo nie wiem jak to naprawić;)
0
Przeciągnij tą z dolnego prawego rogu.
0
Urlop sobie weź :)
0
A mnie dupa boli... bo zjechałem ze schodów :)
0
Mogłeś tańczyć sam.
0
Ej, ale co roku zmienia się końcówkę, a nie od 2010 te same życzenia wysyłasz ;)
1
Ja chłopów z wyglądu nie oceniam :P
7
Jednak nie każdy somsiad to menda
https://warszawawpigulce.pl/uprzedzili-ze-bedzie-glosna-immpreza-reakcja-sasiadow-bezcenna/?utm_source=wp&utm_medium=sg&utm_campaign=trendy
0
Już pomału się odwraca :P
6
Bycie największym skurczybykiem w Polsce.
1
Aktualnie żadnego, bo odpisuję na Twój komentarz :P
0
Nasza reprezentacja miała być czarnym koniem turnieju. Świetne eliminacje, więcej niż bardzo dobry poprzedni turniej. Można było mieć chyba do nich jakieś oczekiwania, co nie?
1
Prima aprillis jest jedno w roku. Jest to najważniejszy dzień całego roku, dzień moich urodzin.
3
Drużyna roku (rozczarowanie), tu powinna być polska reprezentacja
0
Ta wiadomość odmieniła moje życie! Tak trzymaj!
1
małych kostek?
0
Dzisiaj za pierwszym podejściem udało mi się przejść tę misję ;)
0
Może izolacja przewodu zasilającego się stopiła.
0
Tak, właśnie wczoraj kupiłem i przy tym pierwszym na prawie samym początku dostaje szewskiej pasji. Przez cały podstawkę nie było tak wnerwiającej misji jak ta z początku tego DLC ;)
4
Kurek w siatkówce albo Stoch w skokach narciarskich
32
Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn.
0
Co miesiąc można oddawać za taką cenę :)
0
Ani na kontuzje, ani na konkurencję :P
0
Nie w każdym, bo już przed świętami powiedziałem, że zrobię wojnę jak to usłyszę :P
1
W lodówkach starego typu :P
0
Ja jako PC-towiec kupiłem w sobotę konsolę, wcześniej grałem u brata w God of War, teraz już na swojej przeszedłem Spidermana, zacząłem grać w sobotę wieczorem, skończyłem wczoraj :). Teraz zagram pewnie w Ucharted 4, a na deser zostawię sobie właśnie RDR2 :)
0
Musisz to przepić, bo za tłuste jedzenie pewnie było :P