0

Musisz to przepić, bo za tłuste jedzenie pewnie było :P

6

Trudno, jakoś to przetrwam :)

17

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Święta zaczynają się dopiero po północy. Myślę, że do tego czasu zdążysz dojść do siebie :P

0


Święty Darth Vader

0

Dzielenie się opłatkiem to symbol pojednania, wybaczenia. Może akurat moment w waszym życiu będzie przełomowy i się pogodzicie, może nawet polubicie? Kto wie? Nastał czas cudów.

1

Ja jeszcze ani razu nie byłem na pasterce ;)

0

Taktyczny brodacz :P

11

0

Ty :P

1

Bo autor posta jest Afroamerykaninem ;)

3

Muchę na jednym z okien widać :)

0

Za flaszkę ktoś mu zrobił ;)

0

Dlaczego? Jestem dobrym przykładem. Kiedyś się wszystkim przejmowałem i odbiło mi się to na zdrowiu. Lekarz powiedział, żebym się za dużo nie denerwował, nie przejmował, więc postanowiłem mieć prawie wszystko w głębokim poważaniu. Życie stało się lepsze, polecam ;)

0

Pożyczę przedłużacz, ale ty mi pożyczysz lampki ;)

9

Mieć wszystko gdzieś ;)

9

Rakitić - Neymar - Messi

1

Ja wracam z badań okresowych. Okazało się, że nie zapisano mojej wizyty iekarzy nie było... Zrobiłem tylko badania laboratoryjne i RTG klatki piersiowej. Do lekarzy mam przyjechać 7 stycznia. Ciekawe co w robocie powiedzą. Do kierownika już dzwoniłem i powiedział, że po nowym roku będziemy myśleć ;)

1

Byle nie z norki ;)

0

A ja jutro pokonam 50 kilometrów, pociągiem ;)

0

Siostrzeńcy są od jedej siostry czy od dwóch? Jeśli od dwóch to kup każdemu po piłce ;) bo jeśli jedna siostra ma dwóch synów to dwie piłki dziwnie by wyglądały a jedną na dwóch to też nieciekawie :)

0

Z autopsji mogę powiedzieć, że połączenie wódki i jaj nie jest najlepszym pomysłem ;)

6

O 12, ja mam na 7 do roboty, a spać już nie mogę :)

1

Oglądałeś wszystkie mecze tej drużyny?

0

A pojemnik do picia nie jest z plastiku, a ze szkła :)

0

Faktycznie, odcień tego napoju bardzo podobny :)

0

Herbatkę by się wypiło, a ten uchwyt do papierosa niepotrzebny :P

1

Bo to by pewnie wydłużyło konkurs o kilkanaście minut :P

0

Japończyk się nie liczy, on póki co skacze w innej lidze :P

0

O jasny gwint!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?