tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musisz to przepić, bo za tłuste jedzenie pewnie było :P
6
Trudno, jakoś to przetrwam :)
17
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Święta zaczynają się dopiero po północy. Myślę, że do tego czasu zdążysz dojść do siebie :P
0
Święty Darth Vader
0
Dzielenie się opłatkiem to symbol pojednania, wybaczenia. Może akurat moment w waszym życiu będzie przełomowy i się pogodzicie, może nawet polubicie? Kto wie? Nastał czas cudów.
1
Ja jeszcze ani razu nie byłem na pasterce ;)
0
Taktyczny brodacz :P
11
https://i.ytimg.com/vi/0n8e-RpdBfs/maxresdefault.jpg
Proszę
0
Ty :P
1
Bo autor posta jest Afroamerykaninem ;)
3
Muchę na jednym z okien widać :)
0
Za flaszkę ktoś mu zrobił ;)
0
Dlaczego? Jestem dobrym przykładem. Kiedyś się wszystkim przejmowałem i odbiło mi się to na zdrowiu. Lekarz powiedział, żebym się za dużo nie denerwował, nie przejmował, więc postanowiłem mieć prawie wszystko w głębokim poważaniu. Życie stało się lepsze, polecam ;)
0
Pożyczę przedłużacz, ale ty mi pożyczysz lampki ;)
9
Mieć wszystko gdzieś ;)
9
Rakitić - Neymar - Messi
1
Ja wracam z badań okresowych. Okazało się, że nie zapisano mojej wizyty iekarzy nie było... Zrobiłem tylko badania laboratoryjne i RTG klatki piersiowej. Do lekarzy mam przyjechać 7 stycznia. Ciekawe co w robocie powiedzą. Do kierownika już dzwoniłem i powiedział, że po nowym roku będziemy myśleć ;)
1
Byle nie z norki ;)
0
A ja jutro pokonam 50 kilometrów, pociągiem ;)
0
Siostrzeńcy są od jedej siostry czy od dwóch? Jeśli od dwóch to kup każdemu po piłce ;) bo jeśli jedna siostra ma dwóch synów to dwie piłki dziwnie by wyglądały a jedną na dwóch to też nieciekawie :)
0
Z autopsji mogę powiedzieć, że połączenie wódki i jaj nie jest najlepszym pomysłem ;)
6
O 12, ja mam na 7 do roboty, a spać już nie mogę :)
1
Oglądałeś wszystkie mecze tej drużyny?
0
A pojemnik do picia nie jest z plastiku, a ze szkła :)
0
Faktycznie, odcień tego napoju bardzo podobny :)
0
Herbatkę by się wypiło, a ten uchwyt do papierosa niepotrzebny :P
1
Bo to by pewnie wydłużyło konkurs o kilkanaście minut :P
0
Japończyk się nie liczy, on póki co skacze w innej lidze :P
0
O jasny gwint!