tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie można być we wszystkim najlepszym, w tym roku rządzą skoki narciarskie i siatkówka :)
1
No dobra. Tak, ktoś ma link do tego meczu :P
5
Wszystkie oprócz ryb ;)
42
A para żyraf nie weszła na arkę Noego?
1
Według mnie to jest szybkie, melodyczne mówienie :P
0
Potrzeba matką wynalazków :P
0
To było do autora posta :P
1
Pozwiedzają sobie, na biednych nie trafiło...
2
Nie, bo jak się weźmie jakiś specyfik z reklamy to katar przechodzi po kilku sekundach :P
2
Mogło być gorzej, ale też i lepiej. Nie ma co narzekać na losowanie :)
1
To nie jest śpiewanie.
1
Moiskie czy Mooskie?
0
Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna
Być może użyty link wygasł lub strona jest widoczna tylko dla grupy odbiorców, do której nie należysz.
4
Zwycięstwem Żyły lub Stocha ;)
1
Szwagry :)
https://www.youtube.com/channel/UC8oAVQ3BrGphqMZdlDHBqZA
1
Ja tam wolę łyse ;)
1
No i mamy sprzeczność ;)
1
Któryś z nominowanych mógłby głosować na siebie :P
6
Tak samo tylko inaczej.
2
Co Ty kombinujesz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Niebo znajdę wszędzie
0
Najlepszy chyba będzie masaż.
1
To będziesz mnie podziwiał aż do momentu aż przestaną nagrywać ten serial.
1
Uwaga SPOJLERY z The Walking Dead!
Kurde, kolejną fajną postać uśmiercili, ale odcinek bardzo dobry. W końcu Szeptacze weszli do akcji, szkoda tylko, że przerwa teraz będzie. Jak waszym zdaniem potoczy się akcja serialu, zważywszy na to, że Negan wydostał się z celi?
0
Prostytutka, kurtyzana i dziwka :P
5
A dzień kanalarza kiedy obchodzimy? ;)
0
Dobra, zawsze chciałem wylecieć w kosmos. Najpierw odwiedziłbym księżyc, a w dalszej perspektywie Mars, a potem to by się zobaczyło ;)
1
Odwiedzić to może nie, ale zamieszkać na Malediwach i leżeć do góry brzuchem do końca życia, bez trosk i w zdrowiu :P
3
Mmm jaka słodka :)