tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bohater nie zawsze nosi pelerynę.
6
Xiaomi.
2
Forester ;).
0
Tak jak piszesz ;)
2
Jestem w pracy i robię kupę ;)
0
Rozmiar nie ma znaczenia ;)
2
Szop sracz jest lepszy ;)
0
Już lepiej wcale nie głosować ;)
1
3 mecze i może się zrobić odwilż.
8
Małysz :)
1
...
5
Hannawald i Stoch niezagrożeni, przynajmniej na razie :)
0
Kobayashi 100 metrów!
1
Skoki narciarskie, siatkówka, piłka nożna,formuła, tenis.
1
Ojciec jak wycierał kurz z ekranu to ekran zgasł, to było rok temu w Sylwestra :) Po paru próbach włączania i wyłączania postanowił, że pojedzie po nowy telewizor, a tamten w międzyczasie zaczął działać z małym defektem, na ekranie jest taki czarny pasek :) w razie czego można z tego telewizora korzystać :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I jest siódmym najlepszym sportowcem globu.
1
Jak odpowiadałeś na mój komentarz to już spałem.
4
A nocną zmianę kto za mnie odeśpi?
0
Naziści mają tam swoją armię :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dziś na nockę, całe szczęście, że nie zaczynam od pierwszej zmiany po takiej przerwie.
0
Nie wiesz jak na kuponie obstawić czy o co chodzi? :P
0
W sobotę rano zejdę z nocki, trzeba będzie się przespać, niedziela cała wolna i od poniedziałku na rano. Tyle wolnego będzie, że nie będę wiedział co z czasem robić ;)
4
Jeżeli się da i człowiek to stworzył bądź stworzy to nie da się cofać w czasie. Ktoś zapyta dlaczego, ano dlatego, że nikt jeszcze nie przybył z przyszłości do naszych czasów.
3
Byli bracia Kot, byli Prevc czas na braci Kobayashi. Chociaż o tych pierwszych lepiej nie wspominać :)
0
W majtki mu nie zaglądam :P
3
Leo wyobraża sobie, że ma piłkę przy nodze :P
0
Właśnie napisałem dlaczego żeby nie było niedomówień :P
0
On browarze albo gorzelni pracuje :P