1

Bohater nie zawsze nosi pelerynę.

6

Xiaomi.

2

Forester ;).

0

Tak jak piszesz ;)

2

Jestem w pracy i robię kupę ;)

0

Rozmiar nie ma znaczenia ;)

2

Szop sracz jest lepszy ;)

0

Już lepiej wcale nie głosować ;)

1

3 mecze i może się zrobić odwilż.

8

Małysz :)

1

...

5

Hannawald i Stoch niezagrożeni, przynajmniej na razie :)

0

Kobayashi 100 metrów!

1

Skoki narciarskie, siatkówka, piłka nożna,formuła, tenis.

1

Ojciec jak wycierał kurz z ekranu to ekran zgasł, to było rok temu w Sylwestra :) Po paru próbach włączania i wyłączania postanowił, że pojedzie po nowy telewizor, a tamten w międzyczasie zaczął działać z małym defektem, na ekranie jest taki czarny pasek :) w razie czego można z tego telewizora korzystać :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

I jest siódmym najlepszym sportowcem globu.

1

Jak odpowiadałeś na mój komentarz to już spałem.

4

A nocną zmianę kto za mnie odeśpi?

0

Naziści mają tam swoją armię :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dziś na nockę, całe szczęście, że nie zaczynam od pierwszej zmiany po takiej przerwie.

0

Nie wiesz jak na kuponie obstawić czy o co chodzi? :P

0

W sobotę rano zejdę z nocki, trzeba będzie się przespać, niedziela cała wolna i od poniedziałku na rano. Tyle wolnego będzie, że nie będę wiedział co z czasem robić ;)

4

Jeżeli się da i człowiek to stworzył bądź stworzy to nie da się cofać w czasie. Ktoś zapyta dlaczego, ano dlatego, że nikt jeszcze nie przybył z przyszłości do naszych czasów.

3

Byli bracia Kot, byli Prevc czas na braci Kobayashi. Chociaż o tych pierwszych lepiej nie wspominać :)

0

W majtki mu nie zaglądam :P

3

Leo wyobraża sobie, że ma piłkę przy nodze :P

0

Właśnie napisałem dlaczego żeby nie było niedomówień :P

0

On browarze albo gorzelni pracuje :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?