7

I po 33 zwycięstwo w karierze w zawodach Pucharu Świata!
Pozamiatał!

0

Kubacki był za szybki na progu :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wygrają 4:5 :P

0

Dawno gola nie było...

0

Chyba do przerwy :P

2

Jest forma przed Mistrzostwami Świata!

0

Kiedy ma być 6 sezon? ;)

5

Od żadnej.

2

Mi jest gorąco już przy około 20 stopniach Celsjusza także ten. Teraz jest optymalnie.

0

Nie, ze wsi, a co?

6

Ciepło to jest. Ja wolę mróz niż upał.

0

A co z jakością takiego urządzenia. Nadaje się do pracy fizycznej, w sensie odporne na uderzenia, pył itp. Itd? ;)

0

Kupiłbym teraz, ale nie mam kasiory, ale w najbliższych miesiącach prawdopodobnie się to zmieni :) Dzięki za podpowiedź :)

0

Kasę najprędzej i tak będę miał dopiero pod koniec roku, na razie muszę się męczyć z tym co mam, on i tak jest konający i w razie czego mam konsolę, ale tylko do ekskluzywnych tytułów, ale w razie gdy umrze PC to już będę musiał grać we wszystko na konsoli :D Wiadomo coś jak mogą wyglądać ceny pojedynczych podzespołów? Utrzymają się na obecnym poziomie, stanieją, zdrożeją, jakie są prognozy w tej kwestii? :P

1

Akurat ja z gotowcem z allegro mam miłe wspomnienia, działał bez zarzutu, ale po kilku latach jak wiadomo trzeba kupić nowy sprzęt, więc kupiłem już nowy z tym, że sam sobie go złożyłem z pomocą internetów, a ten gotowiec po miesiącu od złożenia nowego się zepsuł. Może serce mu pękło, kto wie? :D

0

Powszechnie wiadomo żeby nie kupować gotowych komputerów z allegro, ale jak wygląda sytuacja na morele czy x-kom? Warto na tych stronach kupić gotowca czy też lepiej samemu złożyć, w końcu to strony przeznaczone przede wszystkim komputerom.

3

W robocie raczej piwa nie wypiję, ale do WC będę mógł iść :P

0

Anna Grodzka.

0

W robocie może być ciężko z tym oglądaniem ;)

1

Za moich czasów czegoś takiego nie było :P

0

To co, do każdego ucznia z osobna mają dzwonić, że lekcji nie będzie? Ile osób jest w klasie? 20 klika do 30 obstawiam, rozmowa z każdym uczniem niech trwa z dwie, trzy minuty, a gdzie tu przygotowanie pozostałych nauczycieli do swojej pracy?

6

Niech się cieszą, że mają samochód, ja swego czasu dojeżdżałem pociągiem do szkoły. A to się w karty pograło, to się drzemkę zrobiło, lekcje odrobiło. Jak ktoś miał kasę to w drodze do szkoły do sklepu się szło, a teraz to się samochodami wożą, nie muszą czekać lub w razie zasapania śpieszyć się na pociąg bądź organizować jakiś transport jakby ten uciekł, mogą wyjechać, o której chcą i jeszcze w dupach źle. Mało to razy lekcję odwoływali, nikt raczej nie narzekał, nawet ci co autem dojeżdżali. Godzina to jeszcze pół biedy, po kilka godzin się czekało.

1

Village People - YMCA

6

Za ile i dlaczego tak drogo? :P

0

A na ctrl + + nie da się powiększyć?

1

Nie, ten ze skoczni.

0


To jest hymn, a nie to co w skokach odwalają...

0

Na pewno nie z Finlandią :P

4

Znowu marsz żałobny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?