0

Może on chce tylko pieniążki za darmo brać i dlatego nie gra :P

2

Prawie cala.

3

Lecha z Legią na pewno :P

1

Darzbór! Marynarzu!

0

Ja z kolei innej odmiany nie znam, chyba że ta z pionkami to też snooker :P

1

Z rana? Już połowa zmiany w robocie minęła.

0

Najczęściej w Qiuzownaie i Ski Jump Challenge, zdarza się w coś innego, ale to już z nudów sobie włączę. Kiedyś pykałem jeszcze w Spidermana.

0

2077, premiera Cyberpunka.

4

Dokładnie osiem i fajrant ;)

1

Ewa Swoboda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szczęście nowicjusza :P

0

Ja tam nawet nie wiedziałem, że taka partia jak "Wiosna" w ogóle istnieje :P

4

*może wygrać rower :P

1

Strong z chili ciętym

2

Dlatego siedzi na dwóch piłkach :P

0

Obudowa to Zalman Z3 Plus, chciałbym jeszcze coś z obecnego sprzętu wyciągnąć, żeby grać w miarę komfortowych warunkach w gry, które obecnie wychodzą. Taki Far Cry: New Dawn ma około 30 fpsów :P

0

Ble, fuj :P

0

Wiem, ale na ten weekend dodatkowy

0

Bigos :P W sumie to pomidorowa, ale jej nie lubię, a że bigos od świąt został to korzystam :P

1

Ma jeden dodatkowy konkurs i jeszcze narzeka, tak czy owak dwa indywidualne będą w ten weekend.

1

Poczekaj jak Shreka kiedyś zagra :P

0

Taktyk.

0

Radeon R9 280 Double Dissipation 3GB GDDR5 384 taka karta, u góry jest błąd :)

1

Tam był tygrys.

0

Kurczę, może jeszcze dałoby się coś z mojego kompa wycisnąć, ale chyba musiałbym płytę główną wymienić, bo tylko jeden z czterech slotów na pamięć RAM działa :P Moja specyfikacja to:

Zasilacz: Thermaltake Smart SE 530W (SPS-530MPCBEU)

Dysk: Seagate 1TB 3,5" SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003)

Pamięć: Ballistix 16GB (4x4GB) DDR3 1600MHz CL9 Unbuffered NON-ECC 1.5V (BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU)

Karta graficzna: MSI GeForce GTX 760 2GB DDR5 (256 Bit), HDMI, DVI (N760 TF 2GD5/OC)

Procesor: Intel Core i5-4670K, 3.4GHz, 6MB, BOX (BX80646I54670K)

Płyta główna: ASRock Z97 PRO4 LGA1150



Z tym, że teraz mam tylko 4GB Ramu, bo sloty nie działają :P, jaką płytę mógłbym kupić, bo takiej jaką mam nie ma ani na alledrogo, ani morelach, ani xkom?

0

A jeszcze inni do 7;P

0

Kler :P

1

Ja też tak miałem, okazało się, że inna płyta była w napędzie :P

0

Są tu fani Huntera? Nowa płyta zapowiada się ciekawie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?