tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja w Forever niestety nie mogę grać, bo nie działa tak jak powinna, tekstury tak się wczytują, że nic nie widać, nawet w menu :P Nie kojarzysz może graczy WinterMadness albo ITech, ten drugi ma szwedzką flagę, a pierwszy z któregoś albumu zespołu Wintersun (a przynajmniej kiedyś tak mieli)? Grałem z nimi kiedyś w TM Nations ESWC, ale jest to samo co z Forever :) Mam do nich tylko numer gg, ale niestety nie wbijają :D
0
Są tu użytkownicy grający w grę TrackMania² Stadium?
0
Tym, którym się to opłaci :P
0
I Want to break free też przerobili :P
1
Według opisu to najnowszy utwór Lady Pank, ja przed chwilą na niego trafiłem, tydzień temu wrzucony
0
Ja dopiero dziś na to trafiłem :P
2
Lady Pank - Niepoprawni
Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli :)
1
serialosy24
1
Mielone - Solone Living On My Own
1
Asterix i Obelix mają flashbacki z Gothica
0
No to jeszcze sześć godzin i weekend ;)
0
Skoki są u mnie przed piłką kopaną :P
1
Najpierw trzeba ten Bayern przejść ;)
0
A to złodziej jeden :P
4
Gdzie koszulka z napisem "KONSTYTUCJA"? :D
0
Plan ucieczki :P.
23
To pierwsze mogliby wprowadzić wszędzie.
1
Szkoda, że już tylko jeden odcinek tego sezonu został :P
0
To było bardziej niż pewne, znasz jakieś sytuacje gdzie odwleka się decyzję o odejściu z kadry i koniec końców osoba zainteresowana zostaje?
1
Małysz nie ma póki co licencji trenerskiej.
0
Jakby miał zostać to od razu by powiedział...
1
Byle do listopada ;)
0
Piotr zaraz poleci po rekord życiowy :)
1
A może Redzi kupili prawa do Gwiezdnych wojen i w tym świecie stworzą grę? :P
0
Można też zobaczyć jak bezimienny z Gothica stał się Azarem Javedem :P
0
No, w jedynce te dodatki bez dialogów trochę mnie zniechęcały, ale przeszedłem wszystkie :D
Oby ta druga gra nie była czymś w stylu Wojny Krwi :P
0
A tu cyk, Redzi wiedzą, że Cyberpunk 2077 będzie hitem i od razu robią drugą część :D
0
Ale jeśli zagramy młodym Vesemirem to Ciri jeszcze nie będzie, no chyba, że jakieś przeskoki w czasie będą :P
0
Jemu tylko prędkości na progu brakuje, ciekawe dlaczego trenerzy nie mogą temu zaradzić, technicznie wszystko na najwyższym poziomie, mankamentem jest tylko ta prędkość ma progu... Mimo dużo niższych prędkości jest w czołówce, co by było gdyby miał porównywalne prędkości? :P
2
Szkolił, przecież on miał wtedy około 200 lat :P