0

Ja w Forever niestety nie mogę grać, bo nie działa tak jak powinna, tekstury tak się wczytują, że nic nie widać, nawet w menu :P Nie kojarzysz może graczy WinterMadness albo ITech, ten drugi ma szwedzką flagę, a pierwszy z któregoś albumu zespołu Wintersun (a przynajmniej kiedyś tak mieli)? Grałem z nimi kiedyś w TM Nations ESWC, ale jest to samo co z Forever :) Mam do nich tylko numer gg, ale niestety nie wbijają :D

0

Są tu użytkownicy grający w grę TrackMania² Stadium?

0

Tym, którym się to opłaci :P

0

I Want to break free też przerobili :P

1

Według opisu to najnowszy utwór Lady Pank, ja przed chwilą na niego trafiłem, tydzień temu wrzucony

0

Ja dopiero dziś na to trafiłem :P

2

Lady Pank - Niepoprawni
Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli :)

1

serialosy24

1

Mielone - Solone Living On My Own

1

Asterix i Obelix mają flashbacki z Gothica


0

No to jeszcze sześć godzin i weekend ;)

0

Skoki są u mnie przed piłką kopaną :P

1

Najpierw trzeba ten Bayern przejść ;)

0

A to złodziej jeden :P

4

Gdzie koszulka z napisem "KONSTYTUCJA"? :D

0

Plan ucieczki :P.

23

To pierwsze mogliby wprowadzić wszędzie.

1

Szkoda, że już tylko jeden odcinek tego sezonu został :P

0

To było bardziej niż pewne, znasz jakieś sytuacje gdzie odwleka się decyzję o odejściu z kadry i koniec końców osoba zainteresowana zostaje?

1

Małysz nie ma póki co licencji trenerskiej.

0

Jakby miał zostać to od razu by powiedział...

1

Byle do listopada ;)

0

Piotr zaraz poleci po rekord życiowy :)

1

A może Redzi kupili prawa do Gwiezdnych wojen i w tym świecie stworzą grę? :P

0

Można też zobaczyć jak bezimienny z Gothica stał się Azarem Javedem :P

0

No, w jedynce te dodatki bez dialogów trochę mnie zniechęcały, ale przeszedłem wszystkie :D
Oby ta druga gra nie była czymś w stylu Wojny Krwi :P

0

A tu cyk, Redzi wiedzą, że Cyberpunk 2077 będzie hitem i od razu robią drugą część :D

0

Ale jeśli zagramy młodym Vesemirem to Ciri jeszcze nie będzie, no chyba, że jakieś przeskoki w czasie będą :P

0

Jemu tylko prędkości na progu brakuje, ciekawe dlaczego trenerzy nie mogą temu zaradzić, technicznie wszystko na najwyższym poziomie, mankamentem jest tylko ta prędkość ma progu... Mimo dużo niższych prędkości jest w czołówce, co by było gdyby miał porównywalne prędkości? :P

2

Szkolił, przecież on miał wtedy około 200 lat :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?