tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z United najlepiej zagrać w finale, dobre statystyki Barca ma w takich finałach :P
1
https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/facebook-jak-usunac-konto-trwale-usuniecie-konta-na-facebooku
0
To jest w zaokrągleniu, nikt końcówki nie podaje ;)
6
Tu trzeba egzorcystę wzywać!
1
Rower odjechał :P
0
Zobacz cda, mi na poprzednim telewizorze czasami nie działało, ale z obecnym nie mam problemu :P
0
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_zVcjg6RPEjcOUFv6u5YbZIhBKfuGu4T1.jpg
Pogodynek :P
1
danke schon :)
0
Na którym niemieckim kanale i o której godzinie będzie dzisiaj konkurs skoków narciarskich pań? Szukam i nie mogę znaleźć :P
0
W najlepszej sytuacji będziesz wymiotował po tym...
0
Film Bohemian Rhapsody z 2016 roku :P
6
Miłego weekendu :)
9
Każdy kto obstawia chyba umie sobie kursy sprawdzić, co nie? I Ty się spinasz, bo tylko grzecznie zwróciłem uwagę, że bukmacher przyjmuje zakłady. Ja np. chcę żeby ktoś mi zwracał uwagę jak walnę jakąś gafę.
4
Bo codziennie to samo jest. Jaki kuponik na dziś, co tam obstawiacie. Poproście redakcję, żeby zrobiła "kącik bukmacherski"
10
No tak, a potem wymienię sobie te zielone na świeżaki w Biedronce...
2
Mnie nie da się urazić.
10
Bez sensu jest to całe obstawianie i spamienie codziennie o tym :)
52
Bukmacherzy raczej przyjmują zakłady.
9
Tak.
1
A ja około 80 minuty musiałem wyjść z domu i iść do roboty na nockę, ale po sprawdzeniu wyniku dobrze się pracowało :P
0
Mi w Toussaint pojawiała się pod wodą :P
0
Co ty? Nigdy! Brzydzę się przemocą!
0
Zapisz sobie w zeszycie :P
Możesz też dodać do zakładek.
0
Ja się właśnie położyłem spać po nocnej zmianie.
0
Zapraszaj :P
8
Idę do roboty, a co? Na piwo chciałeś zaprosić?
1
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/swietny_poczatek_ajaxu/156821
0
Zależy która zmnana. Od 7 do 15, od 15 do 23 i od 23 do 7, weekendy od kilku lat prawie zawsze wolne :P
1
Gościu wyjęty z Cyberpunka :P
0
Nawet nie wiem co Barcainfo wstawia, bo po kilku dniach jego spamu dodałem go do ignorowanych ;)