tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziewczyna z sąsiedztwa :P
5
Messi bez Xaviego i Iniesty nie istnieje.
0
Otóż to!
0
Twarde prawo, ale prawo
1
Ja na allegro kupiłem kilka sztuk :P
7
O powrocie do Anglii coś wspominał? :P
0
Jeśli były w nim jakieś dokumenty to nawet o imię nie musisz pytać :P
13
Mam nadzieję, że drugi mecz nie wejdzie :P
0
W tym roku skończy 31 lat, szanse może są, ale jak sam napisałeś - minimalne :)
0
Prawdziwy Polak musi marudzić, nic z tym nie zrobisz :)
1
Gerda Mullera raczej nie dogoni, ale drugie miejsce jest w jego zasięgu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Trzeba teraz porównać prawa kobiet tam i u nas :P
0
Aż Spejson się przypomniał, ale nie pamiętam z którego odcinka. Jechał wtedy maluchem i zaczął kogoś wyzywać, a okazało się, że to policja :P
0
Co to za czcionka?
0
Poczekaj jeszcze troszkę a ustrzeli hat-tricka z wolnych :P
1
Zwiastun premiery | GOTHIC II Dzieje Khorinis | Życie na Vaduz
0
Kiedyś, kiedyś grałem w gladiatusa :P
0
I niedowierzanie
0
I prawdopodobnie jeszcze jutro ;)
0
Serca z kamienia mają lepszą i mroczniejszą fabułę, Krew i wino zaś jest większym dodatkiem i sam koniec to ukłon dla wszystkich graczy, którzy oddali się tej serii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Newell’s Old Boys :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Serca z Kamienia. Krew i wino zostaw sobie na deser :)
Kurła, troszkę Ci zazdroszczę, że nie znasz fabuły i będziesz się ją po raz pierwszy i mam nadzieję nie ostatni raz napawał :)
1
Niby dość długo ten utwór jest w internetach, ale Rammsteina po rusku słyszę pierwszy raz :P
0
Ja problemy ze snem mam zawsze jak muszę z trzeciej zmiany przestawić się na pierwszą, już tydzień minął, a ja się jeszcze nie przestawiłem :P
4
Tadeusz Sznuk jako Quarhodron :P
0
Jakub Puchacki
2
I jeszcze ta niepewność czy sobota wolna czy do roboty ;)