0

Dziewczyna z sąsiedztwa :P

5

Messi bez Xaviego i Iniesty nie istnieje.

0

Otóż to!

0

Twarde prawo, ale prawo

1

Ja na allegro kupiłem kilka sztuk :P

7

O powrocie do Anglii coś wspominał? :P

0

Jeśli były w nim jakieś dokumenty to nawet o imię nie musisz pytać :P

13

Mam nadzieję, że drugi mecz nie wejdzie :P

0

W tym roku skończy 31 lat, szanse może są, ale jak sam napisałeś - minimalne :)

0

Prawdziwy Polak musi marudzić, nic z tym nie zrobisz :)

1

Gerda Mullera raczej nie dogoni, ale drugie miejsce jest w jego zasięgu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Trzeba teraz porównać prawa kobiet tam i u nas :P

0

Aż Spejson się przypomniał, ale nie pamiętam z którego odcinka. Jechał wtedy maluchem i zaczął kogoś wyzywać, a okazało się, że to policja :P

0

Co to za czcionka?

0

Poczekaj jeszcze troszkę a ustrzeli hat-tricka z wolnych :P

1

Zwiastun premiery | GOTHIC II Dzieje Khorinis | Życie na Vaduz

0

Kiedyś, kiedyś grałem w gladiatusa :P

0

I niedowierzanie

0

I prawdopodobnie jeszcze jutro ;)

0

Serca z kamienia mają lepszą i mroczniejszą fabułę, Krew i wino zaś jest większym dodatkiem i sam koniec to ukłon dla wszystkich graczy, którzy oddali się tej serii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Newell’s Old Boys :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Serca z Kamienia. Krew i wino zostaw sobie na deser :)
Kurła, troszkę Ci zazdroszczę, że nie znasz fabuły i będziesz się ją po raz pierwszy i mam nadzieję nie ostatni raz napawał :)

1

Niby dość długo ten utwór jest w internetach, ale Rammsteina po rusku słyszę pierwszy raz :P

0

Ja problemy ze snem mam zawsze jak muszę z trzeciej zmiany przestawić się na pierwszą, już tydzień minął, a ja się jeszcze nie przestawiłem :P

4

Tadeusz Sznuk jako Quarhodron :P

0

Jakub Puchacki

2

I jeszcze ta niepewność czy sobota wolna czy do roboty ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?