tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mi to by się nie przydało, bo nienawidzę kawy :P
0
Lewandowski
http://myfitness.pl/fitness/1,147947,19499282,dieta-roberta-lewandowskiego-ulozona-przez-anie-lewandowska.html
2
Zaczynamy walkę o polskie podium!
4
Polska! Biało-czerwoni!
0
Stoch z niższej belki 233 :P
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Obecność.
0
Co i kiedy tym razem się wydarzy?
0
Taktyk :P
7
Teraz to ja mógłbym się zamienić z nim za wątrobę, on ma zdrową, ja niekoniecznie :P
1
Ja z powodu braku innych piw wypiłem kilka Specjalów, też nie polecam, ale raz zdarzyło mi się, że wygrałem następnego :P
0
Moi znajomi z Pomorza nienawidzą Specjala ;)
4
Tyle samo liter :P
0
A jakbyś miał misję w Egipcie czy coś to nawet w gorącu i jeśli byś przeżył to dostałbyś kasę :P
1
A meczyk może i bym pograł, ale nie mam fify :P
0
To dla psów i kotów ta karma może być :P
0
Jak zda to też istnieje taka szansa ;P
0
Ja mogę, Real, to wyraża więcej niż tysiąc słów...
0
Pewnie coś około 100 złotych, a jeśli masz już maszt to złotówkę :P
0
To palce będą im śmierdzieć :P
1
Spoko, myślałem, że źle przeczytałem :P
3
Swoje żółwie co?
2
I tak byś wymienił je ma gorzałkę :P
2
Prawie wszystkie dziewczyny mają identyczny uśmiech :P
W sumie ten chłopak z tyłu też ma taki sam :P
0
Znaczy na początek żeby za mocno cierpka nie była, żeby się nie zrazić do tego, a jeśli posmakuje to pewnie każdą jedną wypije, tak samo miałem z pikantnymi potrawami, kiedyś wcale ich nie lubiłem, a teraz śmieją się ze mnie jak tak ostre potrawy mogę jeść :P
0
Cierpka może być, ale nie mocno :P
0
Trzeba będzie jeszcze do sklepu po jakiegoś browarka skoczyć :P
0
Planuje sobie kupić jakąś yerbę, ale nie wiem jaką, żeby tylko za cierpka nie była :P
0
Rozumiem, że te które wymieniłeś w odpowiedzi do @Lis1709 są twoimi ulubionymi?
0
Jak się nazywa strona poświęcona mate, z której korzystasz?