3

Mi to by się nie przydało, bo nienawidzę kawy :P

2

Zaczynamy walkę o polskie podium!

4

Polska! Biało-czerwoni!

0

Stoch z niższej belki 233 :P

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Obecność.

0

Co i kiedy tym razem się wydarzy?

0

Taktyk :P

7

Teraz to ja mógłbym się zamienić z nim za wątrobę, on ma zdrową, ja niekoniecznie :P

1

Ja z powodu braku innych piw wypiłem kilka Specjalów, też nie polecam, ale raz zdarzyło mi się, że wygrałem następnego :P

0

Moi znajomi z Pomorza nienawidzą Specjala ;)

4

Tyle samo liter :P

0

A jakbyś miał misję w Egipcie czy coś to nawet w gorącu i jeśli byś przeżył to dostałbyś kasę :P

1

A meczyk może i bym pograł, ale nie mam fify :P

0

To dla psów i kotów ta karma może być :P

0

Jak zda to też istnieje taka szansa ;P

0

Ja mogę, Real, to wyraża więcej niż tysiąc słów...

0

Pewnie coś około 100 złotych, a jeśli masz już maszt to złotówkę :P

0

To palce będą im śmierdzieć :P

1

Spoko, myślałem, że źle przeczytałem :P

3

Swoje żółwie co?

2

I tak byś wymienił je ma gorzałkę :P

2

Prawie wszystkie dziewczyny mają identyczny uśmiech :P
W sumie ten chłopak z tyłu też ma taki sam :P

0

Znaczy na początek żeby za mocno cierpka nie była, żeby się nie zrazić do tego, a jeśli posmakuje to pewnie każdą jedną wypije, tak samo miałem z pikantnymi potrawami, kiedyś wcale ich nie lubiłem, a teraz śmieją się ze mnie jak tak ostre potrawy mogę jeść :P

0

Cierpka może być, ale nie mocno :P

0

Trzeba będzie jeszcze do sklepu po jakiegoś browarka skoczyć :P

0

Planuje sobie kupić jakąś yerbę, ale nie wiem jaką, żeby tylko za cierpka nie była :P

0

Rozumiem, że te które wymieniłeś w odpowiedzi do @Lis1709 są twoimi ulubionymi?

0

Jak się nazywa strona poświęcona mate, z której korzystasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?