0

Danke

1

Urodziny Ani możemy świętować :P

1

Czy to już dziś?

0

Materiały może przygotowywać w domu, a że wchodzi na strony niezwiązane z tym co wykłada to chyba nic dziwnego, co nie?

0

Może używać tego komputera w domu i wchodzić na różne strony, co komu do tego?

35

A śmiechom nie było końca...

0

Dokładnie tak :P
Dla ciekawskich, a może znajdą się nowi widzowie Szwagrów :P

0

Ale musi padać, deszcz jest bardzo potrzebny.

1

Nie, z Wielkopolski.

1

Jakbym miał tyle to byłbym panem wsi :P

0

No właśnie, ja lepiej znoszę mróz niż jak jest +20 kilka stopni, nie mówiąc już o 30+, no chyba, że jestem na wczasach, ale to wtedy nad wodą i w cieniu :P Najlepiej zapaść w sen letni i tego wszystkiego nie odczuć :P

68

Za mało :)

28

"Ten kto wymyślił rozporek na guziki, chyba nigdy piwa nie pił"

0

Za to prawie wszyscy spod kołdry by nie wyszli jakby były mrozy 20-30 stopniowe, a ja dopiero kurtkę zimową z szafy bym wyciągnął :)

1

Chociaż w weekend trochę wytchnienia od tych upałów :)

1

No, jedyneczka ma swój urok, jest też mod do prologu na silniki z Dzikiego Gonu ;)

0

Ło panie, jak ja Ci zazdroszczę, Wiedźmina 3 przeszedłem 9 razy, a ile streamów się naoglądałem :D a z książek to tylko Pani Jeziora mi została, ale jakoś nie mogę jej przeczytać, zacząłem jak czytać kilka razy, ale nie mogę się wciągnąć ;)

2

Lepiej tak niż upał ;)

1

Część będzie podłamana, część podrażniona :P

1

Trzymam za słowo, jutro, najdalej w niedziele będziesz miał deszcz. Pamiętaj tylko, że królestwo obiecałeś :P

4

To promieniowanie zadziałało tak, że w rozwoju zatrzymał się na 13 ;)

0

Podam grę, Cyberpunk 2077, Night City, pani nie znam :P

0

Eskimosy przy 15 stopniach? Aż strach się bać co by było przy mniej niż 10 :D

0

Jak się przytulą to będzie im ciepło :D chociaż znam jedną, która też woli tak jak ja :P

0

To ona musi zasłużyć :D

0

A laska niech czeka :P

0

Teraz trochę się postarzałem, ale kilka lat temu to spałem przy uchylonym oknie w zimie :P

0

Pewnie, ja już marzę o zimie, dziś to myślałem, że się zesram z upału, a to dopiero początek tego dziadostwa...

1

Przy otwartym oknie to śpię już od jakiegoś czasu :P

19

Ja z kolei nie wiem co takiego jest w rapie, każdy ma swoje upodobania :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?