0

@Misanthrope Hitler w grobie zacznie bić brawo ;P

0

Rammstein - DEUTSCHLAND Live


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Colon Grochówka

0

Nadchodzi nowe DLC do GTA online?


0

@tbas w przyszłym sezonie przejdzie do lepszego teamu i będzie to zupełnie inny zawodnik :)

0

@fcbheroes bo takie ankiety są durne, jakby była taka możliwość to pewnie Nawałka byłby w czołówce :P

0

@AntekGrizmann07 Nie.                         

1

@Kapitan hawk Suchar z rana jak śmietana :P

0

@cules100pro Za nockę jest 20% dodatku do podstawowej pensji, nawet jakby tego dodatku nie było to wolę iść na noc do roboty niż na rano :P za dużo biurowych w dzień się kręci :P

0

@Kapitan hawk https://www.fcbarca.com/user/Kapitan hawk" class="author__name">Kapitan hawk 13 godzin temu "Spieprzyliście nam Dzień Matki" (?);)
"Nam"? :D

0

@cules100pro produkcją paneli podłogowych :P

0

@cules100pro Oby nie, bo do roboty na 23 mam :P

0

@Kapitan hawk Przecież ty jesteś Mamuśką :P

0

@jedrek7000 Do roboty na 23 :P

0

@Gaucho Jakim naszym? Beze mnie nie mówiłbyś nawet "ja" :P

1

@mauerinho, @BigShaq Autor posta ma komu dziękować :P

0

@mauerinho Nie ma za co :P

0

@Kapitan hawk A ty co? Mamuśka? :P

0

@LuisSalvano taktyczny                

0

@Kubala22 Steven Seagal miał taką samą minę w każdym filmie, a prawie każdemu jego gra aktorska się podobała :P

2

@Kubala22 oglądam zarówno TWD jak i FTWD, mimo tego co piszą w internecie, seriale te podobają mi się o wiele bardziej niż Gra o Tron ;)

4

@Nano22 A jak kopniesz w kalendarz to nie będzie twoja sprawa, a twojej rodziny.

3

UWAGA NA OSZUSTWO SMS !!! GORĄCA SPRAWA !!!


Mnie osobiście to nie dotyczy, bo nie płacę przez internet, ale może komuś to pomoże/ostrzeże :P

0

@Buksza 0:48 Oni jeszcze nie wiedzieli, szkoda tylko, że następny dwumecz wyszedł delikatnie mówiąc- cienko :P

0

@Odesseiron ło panie, to akurat wybitnie mi nie smakowało ;)

1

@Odesseiron mleka to ja nigdy nie jadłem ;p@Socjopata teraz nasmażysz  tej kiełbasy i do końca roku będziesz miał co jeść :P

0

@Socjopata proszę moderację o niebanowanie ;)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?