tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Misanthrope Hitler w grobie zacznie bić brawo ;P
0
Rammstein - DEUTSCHLAND Live
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Colon Grochówka
0
Nadchodzi nowe DLC do GTA online?
0
@tbas w przyszłym sezonie przejdzie do lepszego teamu i będzie to zupełnie inny zawodnik :)
0
@fcbheroes bo takie ankiety są durne, jakby była taka możliwość to pewnie Nawałka byłby w czołówce :P
0
@AntekGrizmann07 Nie.
1
@Kapitan hawk Suchar z rana jak śmietana :P
0
@cules100pro Za nockę jest 20% dodatku do podstawowej pensji, nawet jakby tego dodatku nie było to wolę iść na noc do roboty niż na rano :P za dużo biurowych w dzień się kręci :P
0
@Kapitan hawk https://www.fcbarca.com/user/Kapitan hawk" class="author__name">Kapitan hawk 13 godzin temu "Spieprzyliście nam Dzień Matki" (?);)
"Nam"? :D
0
@cules100pro produkcją paneli podłogowych :P
0
@cules100pro Oby nie, bo do roboty na 23 mam :P
0
@Kapitan hawk Przecież ty jesteś Mamuśką :P
0
@jedrek7000 Do roboty na 23 :P
0
@Gaucho Jakim naszym? Beze mnie nie mówiłbyś nawet "ja" :P
1
@mauerinho, @BigShaq Autor posta ma komu dziękować :P
0
@mauerinho Nie ma za co :P
0
@Kapitan hawk A ty co? Mamuśka? :P
0
@LuisSalvano taktyczny
0
@Kubala22 Steven Seagal miał taką samą minę w każdym filmie, a prawie każdemu jego gra aktorska się podobała :P
2
@Kubala22 oglądam zarówno TWD jak i FTWD, mimo tego co piszą w internecie, seriale te podobają mi się o wiele bardziej niż Gra o Tron ;)
4
@Nano22 A jak kopniesz w kalendarz to nie będzie twoja sprawa, a twojej rodziny.
0
@Nano22 https://www.doz.pl/czytelnia/a2449-8222Tylko_na_recepte_Dlaczego8221
3
UWAGA NA OSZUSTWO SMS !!! GORĄCA SPRAWA !!!
Mnie osobiście to nie dotyczy, bo nie płacę przez internet, ale może komuś to pomoże/ostrzeże :P
0
@Buksza 0:48 Oni jeszcze nie wiedzieli, szkoda tylko, że następny dwumecz wyszedł delikatnie mówiąc- cienko :P
0
@Odesseiron ło panie, to akurat wybitnie mi nie smakowało ;)
1
@Odesseiron mleka to ja nigdy nie jadłem ;p@Socjopata teraz nasmażysz tej kiełbasy i do końca roku będziesz miał co jeść :P
0
@Socjopata proszę moderację o niebanowanie ;)