0

@LuisSalvano I tak zaniżyli. Zaraz po targach E3 było bodajże 34 albo 36 :P

1

@Chwytliwy Silnik elektryczny do wanny montujesz? :P

0

@Bamek94 No tak, tylko i wyłącznie PC, ale już nie Intel chyba nastał czas żeby przerzucić się na AMD :P a raczej po wielu latach wrócić do niego :D

0

@kordyl1010 na ten moment takie parametry polecają :P

karta graficzna NVIDIA® GeForce RTX™ 2080 z technologią Max-Q
system operacyjny Windows 10 Home
procesor Intel® Core™ i7 8750H
pamięć RAM 24 GB
dysk SSD 1 TB
Chociaż ja pewnie na nowego Ryzena się skuszę :P

0

@kordyl1010 Kasę zbieram od początku tego roku :P

1

Winter is coming.

10

@kubix05 Tylko nadziei narobiłeś, oj niedobry Ty.

0

@Arthur To, że taniej wyjdzie to ja wiem, ale mój komputer ma się ku tamtemu światu, więc tak czy siak trzeba nowy kupić. Tego kupiłem specjalnie pod Wiedźmina 3, teraz planuje kupić pod Cyberpunka. CDP Red służy postępowi :P

0

Ile Waszym zdaniem trzeba będzie przeznaczyć na kupno nowego komputera umożliwiającego grę w Cyberpunk 2077 na maksymalnych ustawieniach w full hd w przynajmniej 60 fpsach? :P

0

@matirix20 więcej nic nie pomogę ;p

0

@brains spoko :P

0

@brains Ja go kupiłem już jakiś czas temu :P

0

@NeroTFP Wina Ferdka Kiepskiego :P

1

@matirix20 Zobacz szczegóły :P

1

0

@pyku91 Jeśli w pomieszczeniu to raid, bros (płytki bądź płyn) lub coś innego w tym rodzaju, a na dworze bros w sprayu

0

@Thoms94 Skąd pieniądze na to wziąć? :P

1

@Grzesior667 Na komary jest bardzo prosty sposób, ale te przecinki to koszmar :P

0

@mr Barca numa numa numa jej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@adambądkowski93 akurat zimą ani razu nie narzekałem na pogodę, teraz nawet lata nie ma i wytrzymać się nie da.

1

@Norkusik a ja mieszkam z takimi ludźmi, którzy klimatyzacji nie chcą...

1

@daver Zapraszam na swój profil :)

1

@DonAndresFCB E tam, zaraz upały, toż to istne piekło na ziemi :P

1


Sabaton - The Red Baron

1

@Colon Łeba.

0

@Bamek94 PC czy konsola? :P
Na PC będzie też klucz, a na konsoli nie wiem, ale chyba płytę będziesz musiał wkładać :P

0

@Gappeq To jest piętrówka wielorodzinna jeszcze przedwojenna, wcześniej do PKP to należało. Z masztami na anteny nie było problemu, nawet jak to wynajmowałem :P

0

Czy w swoim (wykupionym) mieszkaniu mogę sobie zamontować klimatyzacje ot tak czy potrzebne jest pozwolenie na budowę, bo różne wersje w internecie znalazłem? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?