0

0

@FCBchampions pulubione, za jakiś czas okaże się czy warto było ;)

0

@tadzik447 a teraz widzę literówkę, a nie mogę już edytować :P

1

@Barwindg Za 5 lat jest planowany powrót człowieka na księżyc, gadajcie se. Jak napisałem POWRÓT a nie pierwsza próba wylądowania tam przez człowieka. Zapraszam do dyskusji. @Grzesior667 Z tego wszystkiego zapomniałem linka w stawić :D


1

@olikwierk10 Zaloguj się, aby wyświetlić tę relację
Amen do widzenia :P

1

@badej60 Jak będziesz kupował pudełkowe wersje to możesz odsprzedawać, jak cyfrowe to do konta będziesz miał przypisane.

1

@badej60 W sumie @l0Messini ma racje, kup używaną, w przyszłym roku ma ps5 wyjść z kompatybilnością wsteczną :P

1

@badej60 Na święta mogą być promocje :P

0

@Skaramuczi tym razem się pomyliłeś :)

0

@FafitFCB Tia, szczególnie od przyszłego weekendu...

0

@reloaded Kung Fury, koniecznie z lektorem.

5

@Crema Catalunya To w MSG dużo się nie różni, bo Messi Strzela Gole :)

0

@Thierry_Henry To nie ma śmieszyć, gościu przerabia piosenki na wersje metalowe, jak nie słuchasz takiej muzyki to pewnie i ci nie zaimponuje

0

Panie dobry jak chleb


0

@JaroCoach Messi i Griezmann

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@notrac @Odesseiron @yetimike dziękuję za odpowiedzi. Dlaczego nie można więcej niż 5-6 switchy w szeregu dodawać? Prędkość internetu spadnie, połączenie będzie rwać czy co? ;)

0

Pytanie do informatyków i osób które się na tym znają.
Mam pod router podłączony rozdzielacz Ethernet https://allegro.pl/oferta/switch-5p-tp-link-tl-sg105-gigabit-ethernet-metal-7972257776 bardzo podobny do tego. Od niego mam poprowadzone kable na dwa komputery, ale chciałbym podłączyć kolejne urządzenia. Moje pytanie brzmi czy mogę dołożyć jeszcze jeden taki switch (odepnę z od jednego komputera kabel i podłączę pod tego switcha, a on będzie robił jako "przedłużacz"). Można takie coś zrobić? W tamtym switchu mam gniazda wolne, ale dużo kabla znowu trzeba by było ciągnąć. Proszę o łopatologiczne wytłumaczenie tego tematu :)
edit. Albo ewentualnie drugi router podłączyć

2

@4drian0 Wyścigi konne w Wiedźminie :P

2

@Kapitan hawk Ja mam doświadczenie w lidzie szóstek :)

0

@tobiasson92 Pewnie są w trakcie sezonu, a Legia dopiero jest w trakcie przygotowań... :D

0

@Kamiloza91 Każdy klub w Polsce może walczyć o mistrza a gdzie tu o trzecie miejsce? :P

0

@badej60 Wersja chińska strony o Barcelonie też nie działa :P
www.fcbarcelona.qq.com

0

Rammstein - Ohne Dich w damskim wykonaniu


0

@tadzik447 A co do RL to wiem, że już kilka razy była taka promocja, dzięki niej kolega sobie kupił tę grę :P

0

@QUNJ Nie ma się czego bać, widziałeś pewnie ten filmik już kilka razy i to w telewizji :D

14

@takisobiektos W piłce kopanej też mamy swoją własną ligę... :D

0

@QUNJ Nie wiem, ale wczoraj na yt oglądałem jak to z Karolem w łóżku się zabawiałem :P


1

Jakby ktoś był zainteresowany to w najbliższy weekend będzie dostępny za darmo Rocket League na PC i Xbox :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?