1

@dzikiWtrasie A co jeśli jej figura ulegnie zmianie? :P

6

@AdrianGajewski2005 Do najlepszych bramkarzy w historii jeszcze trochę mu brakuje, przede wszystkim lat gry na najwyższym poziomie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

39

@xVENUMx jak ja nie lubię alkoholików, po ostatniej imprezie trzy razy mnie upuścili jak do auta mnie nieśli, pijacy jedni.

0

@Chaoss Ja też, wczoraj na wieczór było cieplej w Wielkopolsce niż w południe w pomorskim :P Gdzie mieszkasz, ja okolice Wrześni/Jarocina?

1

@IronSanHybrid Albo bijemy konia, albo posuwamy królową :P

0

@Chaoss Dziś na szczęście da się wytrzymać, deszczyk też popadał, może mieszkamy niedaleko siebie :P

0

@Socjopata Co to za urządzenie? Tylko mi nie mów, że klimatyzer wodny, bo to faktycznie jest do dupy :P

1

@damianex10 Quziowanie, Milionerzy, Co to za piosenka?, Piknik Słowo, Spider-Man, Fortuniada, Pierwszy z Dziesięciu.

9

@dzikiWtrasie Dzięki niemu zacząłem kibicować Barcelonie.

3

@Socjopata Dobrze, że nic nie jem, bo pewnie bym rzygnął dalej niż widzę.

0

@Lishen U nas w kraju wszystkie kluby piłkarskie są na tragicznym poziomie. Potrzeba planu aby chociaż w minimalnym stopniu nasza liga zbliżyła się do zachodu, no ale jeśli kluby z Islandii, Estonii czy innego Giblartaru nas leją to o czy my w ogóle piszemy? :D

23

@kubix05 A idź potem szukać piłki gdzieś w krzakach :P

0

@PAULPOGBAFAN o 19 ma ponoć być.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@bafi ja idę do lekarza, mówię że potrzebuje chorobowe, a on pyta się tylko do kiedy :)

6

@Krzychu1899 17 lat, kiedy to było? ;)

1

@ProMILs ja miałem podłączonego pada od x360 i działał bez zarzutu. Kilka dni temu się zepsuł, bo wcześniej i tak zaliczył niezliczoną liczbę upadków ;)

0

@LuisSalvano Jakie późno w nocy? Wczoraj o 19 jeden odcinek sobie obejrzałem i już prawie usnąłem.
Edit, poprzednie dwa sezony oglądałem z pół roku, a przed trzecim miałem kilka miesięcy przerwy :)

1

@mkord rozmowa toczy się o ulubionych skoczkach a nie najlepszych.

1

@kamilos1214 @daraka220 a ja dla zabicia czasu w pracy po prostu pracuje ;)

1

@barcakamil Ja jak spać nie mogę to oglądam Grę o Tron. Przed wczoraj zacząłem trzeci sezon. Nie wiem czym ludzie tak się zachwycają ;)

2

@jacobFCB "Kung Fury" koniecznie z lektorem. Na yt jest.

0

@damianex10 Jeszcze więcej nalewki narób, nie wiadomo kiedy się przyda :P

6

@Bernard777 Smolarki :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gdzie znika ciało po końcu życia? I gdzie było do urodzenia?


Co za suchar na końcu :)

1

@tomono To jaka ta Barcelona w tej grze musi być słaba :)

0

@MesQueUnClub_87 Paznokcie sobie malujesz? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?