tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@dzikiWtrasie A co jeśli jej figura ulegnie zmianie? :P
6
@AdrianGajewski2005 Do najlepszych bramkarzy w historii jeszcze trochę mu brakuje, przede wszystkim lat gry na najwyższym poziomie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
39
@xVENUMx jak ja nie lubię alkoholików, po ostatniej imprezie trzy razy mnie upuścili jak do auta mnie nieśli, pijacy jedni.
0
@Chaoss Ja też, wczoraj na wieczór było cieplej w Wielkopolsce niż w południe w pomorskim :P Gdzie mieszkasz, ja okolice Wrześni/Jarocina?
1
@IronSanHybrid Albo bijemy konia, albo posuwamy królową :P
0
@Chaoss Dziś na szczęście da się wytrzymać, deszczyk też popadał, może mieszkamy niedaleko siebie :P
0
@Socjopata Co to za urządzenie? Tylko mi nie mów, że klimatyzer wodny, bo to faktycznie jest do dupy :P
1
@damianex10 Quziowanie, Milionerzy, Co to za piosenka?, Piknik Słowo, Spider-Man, Fortuniada, Pierwszy z Dziesięciu.
9
@dzikiWtrasie Dzięki niemu zacząłem kibicować Barcelonie.
3
@Socjopata Dobrze, że nic nie jem, bo pewnie bym rzygnął dalej niż widzę.
0
@Lishen U nas w kraju wszystkie kluby piłkarskie są na tragicznym poziomie. Potrzeba planu aby chociaż w minimalnym stopniu nasza liga zbliżyła się do zachodu, no ale jeśli kluby z Islandii, Estonii czy innego Giblartaru nas leją to o czy my w ogóle piszemy? :D
23
@kubix05 A idź potem szukać piłki gdzieś w krzakach :P
0
@PAULPOGBAFAN o 19 ma ponoć być.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@bafi ja idę do lekarza, mówię że potrzebuje chorobowe, a on pyta się tylko do kiedy :)
6
@Krzychu1899 17 lat, kiedy to było? ;)
1
@ProMILs ja miałem podłączonego pada od x360 i działał bez zarzutu. Kilka dni temu się zepsuł, bo wcześniej i tak zaliczył niezliczoną liczbę upadków ;)
0
@LuisSalvano Jakie późno w nocy? Wczoraj o 19 jeden odcinek sobie obejrzałem i już prawie usnąłem.
Edit, poprzednie dwa sezony oglądałem z pół roku, a przed trzecim miałem kilka miesięcy przerwy :)
1
@mkord rozmowa toczy się o ulubionych skoczkach a nie najlepszych.
1
@kamilos1214 @daraka220 a ja dla zabicia czasu w pracy po prostu pracuje ;)
1
@barcakamil Ja jak spać nie mogę to oglądam Grę o Tron. Przed wczoraj zacząłem trzeci sezon. Nie wiem czym ludzie tak się zachwycają ;)
2
@jacobFCB "Kung Fury" koniecznie z lektorem. Na yt jest.
0
@damianex10 Jeszcze więcej nalewki narób, nie wiadomo kiedy się przyda :P
6
@Bernard777 Smolarki :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gdzie znika ciało po końcu życia? I gdzie było do urodzenia?
Co za suchar na końcu :)
1
@tomono To jaka ta Barcelona w tej grze musi być słaba :)
0
@MesQueUnClub_87 Paznokcie sobie malujesz? :P
1
@MarioVeB! https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/14/e7/5cffadf0dae05_o_mini.jpg
A taki mam basen http://www.faktykaliskie.pl/gfx/faktykaliskie/_thumbs/pl/defaultaktualnosci/12/250/1/goliszew1,ooOAqamgpHGXr7yLZJI.jpg