tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@MesQueUnClub_87 A może jeszcze Neymar wróci. 3 sezon Valverde może mieć znakomity :)
0
@krzychu1526 A ja Prison Break i TWD :P
0
@RegisEmiel Nie mam drugiej ulubionej gry, God of War, SpderMan, Horizon zero Dawn, Gta V, Detroit: Become Human bardzo mi się podobały, ale żeby ulubioną z tego grona wybrać to ciężko będzie. Teraz będę grał w Days Gone, a potem Death Stranding, może któraś z tych dwóch gier wskoczy na drugie miejsce. Duże nadzieje pokładam w Cyberpunku, mam nadzieję, że zagrozi Wiedźminowi :P
Edit, tak Wiedźmin to moja ulubiona seria gier. Jak dobrze, że kolega w czasach szkolnych pożyczył mi pierwszą część :)
0
@msmsms Ja to bym priorytety odwrotnie ustalił :P
0
@msmsms Niech miecze ostre Ci będą, a tak nawiasem mówiąc, Radowid to stara ...
1
@msmsms Jakie zakończenia miałeś poprzednio? :)
0
@TheNekro94 nie chwaląc się, ja mam wolne od zeszłego czwartku, a do roboty idę 6 sierpnia :)
0
@msmsms Ja Dziki Gon przeszedłem 9 razy, dziesiąty raz zacząłem, ale komputer zaczął odmawiać posłuszeństwa i już nie jestem w stanie dokończyć (uszkodzona płyta główna, a konkretnie gniazda na pamięć RAM). Tak to gra działa płynie w full hd na ustawieniach Uber i to nawet z modami na grafikę, a teraz ustawię na niskie ustawienia z mniejszą rozdzielczością i tak się zacina, że grać się nie da :) Na przyszły rok kupuję nowy komputer, dokończę tamtego save'a i potem będę cisnął w Cyberpunka :)
1
@Mario96w Wszystkie te kluby odpadną w najbliższej rundzie :)
0
Ma ktoś z Was taki bądź podobny odkurzacz i podzieli się opinią na jego temat?
https://allegro.pl/oferta/odkurzacz-reczny-239cm-do-basenu-intex-28620-7800058509
5
@Pasibrzuch Najlepiej po słownik :)
11
@Mns21 2020 - brak polskiego zespołu w eliminacjach :P
3
@Barwindg Rudy, ty tylko powąchasz i zaczynasz sceny odwalać :P
0
@Cave No niestety. Jakoś będziemy musieli to przetrwać.
0
Janusz wie co mówi :)
https://kwejk.pl/obrazek/3412905/nie-za-cieplo-nie-za-zimno.html
0
@FCBchampions pulubione, za jakiś czas okaże się czy warto było ;)
0
@tadzik447 a teraz widzę literówkę, a nie mogę już edytować :P
1
@Barwindg Za 5 lat jest planowany powrót człowieka na księżyc, gadajcie se. Jak napisałem POWRÓT a nie pierwsza próba wylądowania tam przez człowieka. Zapraszam do dyskusji. @Grzesior667 Z tego wszystkiego zapomniałem linka w stawić :D
1
@olikwierk10 Zaloguj się, aby wyświetlić tę relację
Amen do widzenia :P
1
@badej60 Jak będziesz kupował pudełkowe wersje to możesz odsprzedawać, jak cyfrowe to do konta będziesz miał przypisane.
1
@badej60 W sumie @l0Messini ma racje, kup używaną, w przyszłym roku ma ps5 wyjść z kompatybilnością wsteczną :P
1
@badej60 Na święta mogą być promocje :P
0
@Skaramuczi tym razem się pomyliłeś :)
4
@daniel32778 https://www.aids.gov.pl/kampanie/CWL/05.html
0
@FafitFCB Tia, szczególnie od przyszłego weekendu...
0
@reloaded Kung Fury, koniecznie z lektorem.
5
@Crema Catalunya To w MSG dużo się nie różni, bo Messi Strzela Gole :)
0
@Thierry_Henry To nie ma śmieszyć, gościu przerabia piosenki na wersje metalowe, jak nie słuchasz takiej muzyki to pewnie i ci nie zaimponuje
0
Panie dobry jak chleb
0
@JaroCoach Messi i Griezmann