9

@MesQueUnClub_87 A może jeszcze Neymar wróci. 3 sezon Valverde może mieć znakomity :)

0

@krzychu1526 A ja Prison Break i TWD :P

0

@RegisEmiel Nie mam drugiej ulubionej gry, God of War, SpderMan, Horizon zero Dawn, Gta V, Detroit: Become Human bardzo mi się podobały, ale żeby ulubioną z tego grona wybrać to ciężko będzie. Teraz będę grał w Days Gone, a potem Death Stranding, może któraś z tych dwóch gier wskoczy na drugie miejsce. Duże nadzieje pokładam w Cyberpunku, mam nadzieję, że zagrozi Wiedźminowi :P
Edit, tak Wiedźmin to moja ulubiona seria gier. Jak dobrze, że kolega w czasach szkolnych pożyczył mi pierwszą część :)

0

@msmsms Ja to bym priorytety odwrotnie ustalił :P

0

@msmsms Niech miecze ostre Ci będą, a tak nawiasem mówiąc, Radowid to stara ...

1

@msmsms Jakie zakończenia miałeś poprzednio? :)

0

@TheNekro94 nie chwaląc się, ja mam wolne od zeszłego czwartku, a do roboty idę 6 sierpnia :)

0

@msmsms Ja Dziki Gon przeszedłem 9 razy, dziesiąty raz zacząłem, ale komputer zaczął odmawiać posłuszeństwa i już nie jestem w stanie dokończyć (uszkodzona płyta główna, a konkretnie gniazda na pamięć RAM). Tak to gra działa płynie w full hd na ustawieniach Uber i to nawet z modami na grafikę, a teraz ustawię na niskie ustawienia z mniejszą rozdzielczością i tak się zacina, że grać się nie da :) Na przyszły rok kupuję nowy komputer, dokończę tamtego save'a i potem będę cisnął w Cyberpunka :)

1

@Mario96w Wszystkie te kluby odpadną w najbliższej rundzie :)

0

Ma ktoś z Was taki bądź podobny odkurzacz i podzieli się opinią na jego temat?
https://allegro.pl/oferta/odkurzacz-reczny-239cm-do-basenu-intex-28620-7800058509

5

@Pasibrzuch Najlepiej po słownik :)

11

@Mns21 2020 - brak polskiego zespołu w eliminacjach :P

3

@Barwindg Rudy, ty tylko powąchasz i zaczynasz sceny odwalać :P

0

@Cave No niestety. Jakoś będziemy musieli to przetrwać.

0

0

@FCBchampions pulubione, za jakiś czas okaże się czy warto było ;)

0

@tadzik447 a teraz widzę literówkę, a nie mogę już edytować :P

1

@Barwindg Za 5 lat jest planowany powrót człowieka na księżyc, gadajcie se. Jak napisałem POWRÓT a nie pierwsza próba wylądowania tam przez człowieka. Zapraszam do dyskusji. @Grzesior667 Z tego wszystkiego zapomniałem linka w stawić :D


1

@olikwierk10 Zaloguj się, aby wyświetlić tę relację
Amen do widzenia :P

1

@badej60 Jak będziesz kupował pudełkowe wersje to możesz odsprzedawać, jak cyfrowe to do konta będziesz miał przypisane.

1

@badej60 W sumie @l0Messini ma racje, kup używaną, w przyszłym roku ma ps5 wyjść z kompatybilnością wsteczną :P

1

@badej60 Na święta mogą być promocje :P

0

@Skaramuczi tym razem się pomyliłeś :)

0

@FafitFCB Tia, szczególnie od przyszłego weekendu...

0

@reloaded Kung Fury, koniecznie z lektorem.

5

@Crema Catalunya To w MSG dużo się nie różni, bo Messi Strzela Gole :)

0

@Thierry_Henry To nie ma śmieszyć, gościu przerabia piosenki na wersje metalowe, jak nie słuchasz takiej muzyki to pewnie i ci nie zaimponuje

0

Panie dobry jak chleb


0

@JaroCoach Messi i Griezmann

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?