tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth Zależy jak na to patrzeć, bo zje... sprawę kilka lat temu z naprawdę fajną dziewczyną, teraz jest mi dobrze samemu, ale tylko czasami brakuje tej drugiej osoby :P
0
@SeeleyBooth Panie, jakbym słuchał serca to pewnie miałbym już żonę :P
0
@Witekk10 Skończyłem z piciem :P pewnie dlatego nie mogę spać :P
6
@Gosciuu Ona może być najdłuższą, położyłem się spać o 23, coś tam mi się przyśniło i już nie chce mi się spać :P
0
@Dante22 "Nie podoba mi się to" :P
7
@matirix20 @Messibestplayerintheworld
Co wy możecie wiedzieć :P
1
@gorgota podpisuje się rękami i nogami ;)
0
@arda na lewym zdjęciu ma 4 nogi i 3 ręce :P
1
@Antee @Freashy już znam ten ból :P
1
Dlaczego kurde jak mam trudną walkę w AC: Odyssey to zawsze łowca nagród musi się wtrącić? ;P
3
@Piorun "jak nie wygrywasz 3:0 to przegrywasz 2:3"
1
@Cariones Wyższa szkoła słuchania muzyki :P
2
Są tu jacyś audiofile?
0
@l0Messini ja się zatrzymałem na drugim sezonie i jakoś nie mogę się zmotywować, żeby następne odcinki oglądać ;)
23
@Luki 10 ...
0
Szpitalne żarcie
https://kwejk.pl/obrazek/3400333/zywienie.html
1
@Jackazz skipnąć ci się nie chciało, ale pytanie na lr zadać już tak? ;)
1
@Kapitan hawk a ja pamiętam, bo w robocie byłem ;)
0
@ricardo0705 nockę odespać i w tango ;)
0
@Skaramuczi tego, że na starość nikt piwa mi nie poda ;)
6
@Kusco15 paliło się w tym piecu?
0
@Danny Gaucho Brak upłałów, a do Barcy może przyjść ktokolwiek ;)
0
@Solimalhio przeszedłbym i kolejny raz, ale z kompem coś się stało i przestało płynnie chodzić;)
0
@Solimalhio ja przeszedłem go 9 razy, a ile razy go uruchamiałem to nie wiem ;P
0
CyberGeralt :P
https://jbzdy.com.pl/obr/1029914/cybergeralt
0
@kaziks to tak jak u nas z Legią ;)
0
@zenoowity Walka z Dzikim Gonem w Night City? To dopiero by wymyślili :P
1
@Bambus150400 akurat wyglądem to ona nie grzeszy, ale charakterek ma zacny :P
0
@Bambus150400 Jeśli nawet mignie przez sekundę to chciałbym ją zobaczyć w tej grze :P
0
@zenoowity Oni zaraz zrobią nawiązanie do następnej gry :P Do tej tajemniczej, którą tworzą równolegle z Cyberpunkiem :P I jeszcze słyszy się jej głos jak się to czyta :P