tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms Jeśli chodzi o gry to wole atakować, bez względu na broń, w rzeczywistości wolałbym uniknąć jednego i drugiego.
6
@Rewolucja123 I co się chwalisz? :P
0
@dudek89 A ty kim jesteś?
0
@Zielu77 A ty to kto?
0
@nioton Wiadomo, że Robert :P
0
@BarcaFanFilip Kogo?
1
Wip Bros o komarach
U mnie na szczęście palgi komarów nie ma, plaga much też już minęła, ale tego dziadostwa jest od cholery https://pobierak.jeja.pl/images/8/4/e/238487_owady-przecinki.jpg
2
@dzikiWtrasie chyba wy
0
@Commando Nie no, gry akurat Sony ma lepsze od Xboxa :P
0
@daro22 cały czas do przodu, 17 miejsce obstawiam Roberta, a co!
1
@Konradomoreno u mnie dopiero od wtorku ;)
2
Kurcze, człowiek się przywyknie do fajnej pogody, a od jutra znowu upały...
1
@msmsms już pijesz czy od wczoraj trzyma? ;)
3
@olejtm marna prowokacja ;)
0
@FC1899Barca Ja jak jadę nad morze to nawet na plaży szukam cienia :)
0
@Grzesior667 Chciałbym być takim zmarzluchem.
7
@Grzesior667 A teraz siedzę w samych gaciach i umieram, zimą ubrałbym się troszkę grubiej i byłoby komfortowo...
0
@Phatro Nie, u mnie jest jeszcze cieplej niż u ciebie :P
2
@Nano22 Na co komu kurtka? Ja przez całą zimę nawet jej z szafy nie wyjąłem :P
3
@Forza_Juve Może rzucimy to wszystko i wyjedziemy razem na północ Skandynawii ? :P
1
@Douglasinho Przynajmniej przyjąłeś porządną dawkę witaminy D, krem z filtrem hamuje jej wchłanianie :P
2
@WiernyKatalonii Klimatyzacje włączył i cwaniakuje, że mu nie jest źle w tym piekle.
2
@Ratamahatta ja tam nie wiem gdzie piwo pijesz, ale ja pracuje przy suszeniu drewna ;)
0
Jak fajnie po robocie wziąć zimną kąpiel ;)
7
@Wilczeq wszędzie gdzie jest powyżej 25 stopni Celsjusza to jest piekło. Dziś jest piekło nad piekłami.
6
@Mlodypro101 ja na mrozie pracowałem na krótki rękaw i bylo mi przyjemnie. Teraz to jest piekło na ziemi.
3
@Trojanek23 uwielbiasz kiedy latem jest lato, ale dla równowagi zimą powinna być zima... śnieg i z -20 stopni.
1
@Arkon jak fajnie się jeździ rowerem w deszczu
0
@SeeleyBooth a ja współczuję tym którzy pracują, obojętnie gdzie, no może oprócz chłodni i wszędzie tam gdzie jest przyjemny chłodek ;)
0
@MiGzi to ja godzinę krócej, sam sobie współczuję, a co mają powiedzieć ci, którzy o 15 dopiero zaczynają?