0

@msmsms Jeśli chodzi o gry to wole atakować, bez względu na broń, w rzeczywistości wolałbym uniknąć jednego i drugiego.

6

@Rewolucja123 I co się chwalisz? :P

0

@dudek89 A ty kim jesteś?

0

@Zielu77 A ty to kto?

0

@nioton Wiadomo, że Robert :P

0

1

Wip Bros o komarach


U mnie na szczęście palgi komarów nie ma, plaga much też już minęła, ale tego dziadostwa jest od cholery https://pobierak.jeja.pl/images/8/4/e/238487_owady-przecinki.jpg

2

@dzikiWtrasie chyba wy

0

@Commando Nie no, gry akurat Sony ma lepsze od Xboxa :P

0

@daro22 cały czas do przodu, 17 miejsce obstawiam Roberta, a co!

1

@Konradomoreno u mnie dopiero od wtorku ;)

2

Kurcze, człowiek się przywyknie do fajnej pogody, a od jutra znowu upały...

1

@msmsms już pijesz czy od wczoraj trzyma? ;)

3

@olejtm marna prowokacja ;)

0

@FC1899Barca Ja jak jadę nad morze to nawet na plaży szukam cienia :)

0

@Grzesior667 Chciałbym być takim zmarzluchem.

7

@Grzesior667 A teraz siedzę w samych gaciach i umieram, zimą ubrałbym się troszkę grubiej i byłoby komfortowo...

0

@Phatro Nie, u mnie jest jeszcze cieplej niż u ciebie :P

2

@Nano22 Na co komu kurtka? Ja przez całą zimę nawet jej z szafy nie wyjąłem :P

3

@Forza_Juve Może rzucimy to wszystko i wyjedziemy razem na północ Skandynawii ? :P

1

@Douglasinho Przynajmniej przyjąłeś porządną dawkę witaminy D, krem z filtrem hamuje jej wchłanianie :P

2

@WiernyKatalonii Klimatyzacje włączył i cwaniakuje, że mu nie jest źle w tym piekle.

2

@Ratamahatta ja tam nie wiem gdzie piwo pijesz, ale ja pracuje przy suszeniu drewna ;)

0

Jak fajnie po robocie wziąć zimną kąpiel ;)

7

@Wilczeq wszędzie gdzie jest powyżej 25 stopni Celsjusza to jest piekło. Dziś jest piekło nad piekłami.

6

@Mlodypro101 ja na mrozie pracowałem na krótki rękaw i bylo mi przyjemnie. Teraz to jest piekło na ziemi.

3

@Trojanek23 uwielbiasz kiedy latem jest lato, ale dla równowagi zimą powinna być zima... śnieg i z -20 stopni.

1

@Arkon jak fajnie się jeździ rowerem w deszczu

0

@SeeleyBooth a ja współczuję tym którzy pracują, obojętnie gdzie, no może oprócz chłodni i wszędzie tam gdzie jest przyjemny chłodek ;)

0

@MiGzi to ja godzinę krócej, sam sobie współczuję, a co mają powiedzieć ci, którzy o 15 dopiero zaczynają?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?