tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BigShaq no właśnie.
38
Piąta godzina a nie ma już czym oddychać...
2
@kkbarca Messi od wielu lat gra w Barcelonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@kamil7-97 siara w chu...
0
Alert RCB
https://jbzdy.co/obr/1035530/zaprawde-powiadam
0
@damianex10 link nie działa
1
@Fawrf @hardmind Macie na priv
0
Co do tytułu artykułu. Lato mogłoby się już skończyć ;)
3
@Naker Przed komputerem każdy jeden mądry, ile tu taktyk i ustawień widziałem. Myślicie, że bylibyście lepszymi trenerami niż Valverde? Śmiem wątpić.
5
@Matej zrób kurs trenerski i trenuj jakiś klub jak jesteś taki mądry.
0
@Snajper10 to prędzej czy później umrzesz :P
0
@szkutnik91 Amerykańscy naukowcy odkryli, że każdy kto kiedykolwiek pił wodę to umarł :P
0
@SeeleyBooth Pociechy można mieć i bez żony :P
0
@swiergol2 @Witekk10 Przemogłem się i obejrzałem kolejny odcinek Gry o Tron i spałem jak dziecko :P
0
@Mario96w Na onecie o tym piszą :P i na tvn24 mówili :P
0
@SeeleyBooth Zależy jak na to patrzeć, bo zje... sprawę kilka lat temu z naprawdę fajną dziewczyną, teraz jest mi dobrze samemu, ale tylko czasami brakuje tej drugiej osoby :P
0
@SeeleyBooth Panie, jakbym słuchał serca to pewnie miałbym już żonę :P
0
@Witekk10 Skończyłem z piciem :P pewnie dlatego nie mogę spać :P
6
@Gosciuu Ona może być najdłuższą, położyłem się spać o 23, coś tam mi się przyśniło i już nie chce mi się spać :P
0
@Dante22 "Nie podoba mi się to" :P
7
@matirix20 @Messibestplayerintheworld
Co wy możecie wiedzieć :P
1
@gorgota podpisuje się rękami i nogami ;)
0
@arda na lewym zdjęciu ma 4 nogi i 3 ręce :P
1
@Antee @Freashy już znam ten ból :P
1
Dlaczego kurde jak mam trudną walkę w AC: Odyssey to zawsze łowca nagród musi się wtrącić? ;P
3
@Piorun "jak nie wygrywasz 3:0 to przegrywasz 2:3"
1
@Cariones Wyższa szkoła słuchania muzyki :P
2
Są tu jacyś audiofile?
0
@l0Messini ja się zatrzymałem na drugim sezonie i jakoś nie mogę się zmotywować, żeby następne odcinki oglądać ;)