0

@BigShaq no właśnie.

38

Piąta godzina a nie ma już czym oddychać...

2

@kkbarca Messi od wielu lat gra w Barcelonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@kamil7-97 siara w chu...

0

0

@damianex10 link nie działa

1

@Fawrf @hardmind Macie na priv

0

Co do tytułu artykułu. Lato mogłoby się już skończyć ;)

3

@Naker Przed komputerem każdy jeden mądry, ile tu taktyk i ustawień widziałem. Myślicie, że bylibyście lepszymi trenerami niż Valverde? Śmiem wątpić.

5

@Matej zrób kurs trenerski i trenuj jakiś klub jak jesteś taki mądry.

0

@Snajper10 to prędzej czy później umrzesz :P

0

@szkutnik91 Amerykańscy naukowcy odkryli, że każdy kto kiedykolwiek pił wodę to umarł :P

0

@SeeleyBooth Pociechy można mieć i bez żony :P

0

@swiergol2 @Witekk10 Przemogłem się i obejrzałem kolejny odcinek Gry o Tron i spałem jak dziecko :P

0

@Mario96w Na onecie o tym piszą :P i na tvn24 mówili :P

0

@SeeleyBooth Zależy jak na to patrzeć, bo zje... sprawę kilka lat temu z naprawdę fajną dziewczyną, teraz jest mi dobrze samemu, ale tylko czasami brakuje tej drugiej osoby :P

0

@SeeleyBooth Panie, jakbym słuchał serca to pewnie miałbym już żonę :P

0

@Witekk10 Skończyłem z piciem :P pewnie dlatego nie mogę spać :P

6

@Gosciuu Ona może być najdłuższą, położyłem się spać o 23, coś tam mi się przyśniło i już nie chce mi się spać :P

0

@Dante22 "Nie podoba mi się to" :P

7

@matirix20 @Messibestplayerintheworld
Co wy możecie wiedzieć :P


1

@gorgota podpisuje się rękami i nogami ;)

0

@arda na lewym zdjęciu ma 4 nogi i 3 ręce :P

1

@Antee @Freashy już znam ten ból :P

1

Dlaczego kurde jak mam trudną walkę w AC: Odyssey to zawsze łowca nagród musi się wtrącić? ;P

3

@Piorun "jak nie wygrywasz 3:0 to przegrywasz 2:3"

1

@Cariones Wyższa szkoła słuchania muzyki :P

2

Są tu jacyś audiofile?


0

@l0Messini ja się zatrzymałem na drugim sezonie i jakoś nie mogę się zmotywować, żeby następne odcinki oglądać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?