tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@salandrill2 pójść spać a zasnąć to dwie zupełnie różne rzeczy. A jeszcze jak to zmierzyć? ;D
0
@format1977 A dlaczego? Żebym tak na przyszłość wiedział :P
2
@Rewolucja123 Ja mam pomysł na mema, ale nie umiem obsługiwać programów do obróbki grafiki :P
Na twarz tego pana:
https://www.wprost.pl/_thumb/a8/b0/b046e81b5aaed150dc0016db4880.jpeg
Nałożyć twarz tego pana:
http://www.insignis.pl/wp-content/uploads/2016/10/autor_photo_IMG_7967.jpg
CyberMarianPunk :P
0
@Barwindg Rudy, dlaczego nie było cię w dzisiejszym odcinku? :P
0
@Katalończyk 99 nienawidzę upałów i koniec. Człowiek całą dobę się tylko męczy. Jak jest chłodniej to wystarczy troszkę grubiej się ubrać i jest git, przy upałach i nago można chodzić, ale to niewiele pomoże. Całą zimę na mrozie pracowałem na krótki rękaw i bylo mi o wiele przyjemniej niż w trakcie upałów, które niedawno były w Polsce. Jak jest gorąco to nawet spać nie idzie, a gdzie tu do roboty iść czy coś. Dlatego nie lubię upałów.
1
@Lebson26 bo ich trzeba dokładnie zbadać. Polacy wiadomo, że zdrowi ;)
4
@Barcelismo sierpień nie może być gorszy od lipca. Niech też zbliży się do takiego rekordu ;)
0
@Lamora to znowu pierwszą zmianę kończyłoby się o 17, to już lepiej wcześniej wstać ;)
0
@daniel32778 autor posta nie napisał czy chodzi tylko o trofea drużynowe
0
@Barwindg Myślisz Bastianie, że masz jakieś szanse z kilkoma chłopa?
0
@Solimalhio Odkąd zmienili układ strony to przeczytałem może kilka artykułów. Jak było po staremu to prawie wszystkie czytałem :)
0
@Colon Ujeżdżałby
0
@kerouac Niech korzysta póki może, kasa po śmierci mu się nie przyda.
7
Prognoza pogody dla Niemiec
https://kwejk.pl/obrazek/3407773/pieklo-na-ziemi.html
1
@adamt1996 Kilka takich turniejów już miał, co prawda w klubie, ale zawsze :P
0
@Wilczeq
Wiedźmin to moja ulubiona seria gier :P
0
@Encore Czy lubię? WIdziałem ich wszystkie filmiki po kilka razy, a przy jednym mój komentarz ma najwięcej łapek w górę ;)
0
@Rudi35 Dawajta co masz, a nie się głupio pytasz :P
2
Wiedźmiński koncert na żywo! Percival Wild Hunt Live na GRYOffline 2019
0
@Colon Im prędzej tym lepiej.
0
@Katalonczyk1995 mógł na przykład trafić do Legii.
2
TVGRYplus o Cyberpunku.
3
@Chwytliwy Ja też, przyjdzie to przyjdzie, jak nie to świat się nie skończy, podobnie jak z Neymarem i każdym innym zawodnikiem :P
0
@Nazio87Mamy bardzo podobnie :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@badej60 Ja mam to samo, do tego zawroty głowy. Dzwoniłem do jednego szpitala i mi powiedziano, że mam przyjechać w poniedziałek lub w piątek rano się zarejestrować. Na miejscu byłem w piątek o ósmej rano to powiedzieli, że za późno. Pojechałem do innego szpitala w ten sam dzień. Tam rejestrowali od 12:30 do 13, ale od poniedziałku do czwartku...
Nie wiem czy to skierowanie nie jest miesiąc ważne i jeśli zdecydowałbym się na ten zabieg to pewnie znowu do laryngologa musiałbym pojechać po skierowanie, ciekawe czy by mnie wyzywał czy co, ale to na prywatnie to może nie byłoby źle :P
A co do tego nieżytu to mam kilka lat już :P
0
@badej60 Ja półtora toku temu dostałem skierowanie. Do dziś się nie zarejestrowałem :P
1
@Lola120 A no widzisz, tylko basen rozłożyłem i pogoda się poprawiła, jakbym wiedział, że się ochłodzi to już w kwietniu basen na ogrodzie by stał :P
0
@Messibestplayerintheworld No nie wiem, Far Cry 5 :P
1
@tbas W Kalifornii