tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek_TF Jakie typy na dziś?
0
@Bernard777 Poczekaj na drugi sezon, to będzie sztos :)
10
@Nano22 Bo szkoda strzępić ryja na to co za oknem się dzieje :)
3
La casa del... sol naciente :)
Pomyśleć, że ten utwór powstał w tym samym roku, w którym urodził się mój ojciec. Utwór ponadczasowy, oryginał:
Nic lepszego dzisiaj nie usłyszycie.
0
@Avada Kedavra Wałkiem do ściany czy sufitu nie zdążysz dotknąć, a farba już wyschnie :)
2
@Transu96 I tego Ci właśnie życzę ;)
0
@Avada Kedavra po robocie zapraszam na basen. Wejściówka to zimne piwko, oczywiście bezalkoholowe ;)
3
@Socjopata
O to chodzi? Jeśli tak to pierwszy i ostatni raz to włączyłem :)
0
@Socjopata Nadal nic mi to nie mówi :)
0
@krzychu1526 Kogo?
0
@Criss18Barca A ty się mnie pytasz?
0
@Criss18Barca A co jest powodem takiej ustawy?
0
@damianex10 Baton.
20
@Kajtek77 Czy wiesz, że...
Szpitale swoją historią sięgają czasów starożytnych. Podwaliny pod ideę szpitalnictwa kładli Egipcjanie, Grecy i Rzymianie. To oni tworzyli medycynę i budowali pierwsze ośrodki, w których leczono chorych. Jednak prawdziwy rozwój szpitalnictwa dokonał się dopiero w średniowieczu, kiedy to dwie kultury — arabska i chrześcijańska, toczyły ze sobą zażartą rywalizację również na tym polu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KleciU Imperium I Królestwo też są dobre :)
1
@VandaI https://pobierak.jeja.pl/images/7/9/5/238690_wiedzminowe-heheszki.jpg
7
@barteq ło panie z 75 :P tak na oko :P
Edit, też chciałbym grać w to pierwszy raz :) a za pierwszym razem myślałem, że to ostatnia misja jest :D
1
@Odesseiron I Vermaelen'em :P
0
Są tu Hunterianie?
Czas przypomnieć stary kawałek :)
0
@Socjopata Nie wziąłem okularów :)
1
@salandrill2 mnie zawsze o 3 w nocy budzą jakieś trzaski, zaczęło się tak dziać kiedy wprowadziłem się do tego mieszkania. W sumie zdążyłem już się przyzwyczaić ;)
1
@clyde Podróż na orbitę okołoziemską, ale to raczej za naszego żywota będzie nieosiągalne dla zwykłego Kowalskiego. Z tych bardziej przyziemnych miejsc to Malediwy, Dubaj, Nowy York, Tokio, Pekin, ogólnie te wielkie miasta, ale też wbrew powszechnej tu opinii o mnie chciałbym zobaczyć jak jest w najgorętszych miejscach na naszej planecie (nie mam tu na myśli wulkanów, a pustynie). Na bieguny też bym się w sumie wybrał. Wychodzi na to, że nie mam jednego miejsca, które chciałbym najbardziej zobaczyć hehe :P
0
@Odesseiron
0
@DonAndrzejos Bo możemy.
0
@kulek22 Oczywiście, nigdy na nic się nie zgadzam zanim umowy/regulaminu nie przeczytam, nawet przy instalacji gier czy jakiś programów :)
9
@Real_w_HD Niedługo to znaczy kiedy? W 2050 roku? :P
4
Kurde, już myślałem, że bana dostałem, a to info o nowym regulaminie mi wyskoczyło :D
0
@krzychu1526 Nie wiem czy wiesz, ale jak masz konta premium tu i tam, to oba konta też możesz połączyć :P
2
@Odesseiron Do Karpacza :) Kajdanki już kupiłem, otwierają się na "łubudu" :P