0

@Tomek_TF Jakie typy na dziś?

0

@Bernard777 Poczekaj na drugi sezon, to będzie sztos :)

10

@Nano22 Bo szkoda strzępić ryja na to co za oknem się dzieje :)

3

La casa del... sol naciente :)






Pomyśleć, że ten utwór powstał w tym samym roku, w którym urodził się mój ojciec. Utwór ponadczasowy, oryginał:

Nic lepszego dzisiaj nie usłyszycie.

0

@Avada Kedavra Wałkiem do ściany czy sufitu nie zdążysz dotknąć, a farba już wyschnie :)

2

@Transu96 I tego Ci właśnie życzę ;)

0

@Avada Kedavra po robocie zapraszam na basen. Wejściówka to zimne piwko, oczywiście bezalkoholowe ;)

3

@Socjopata


O to chodzi? Jeśli tak to pierwszy i ostatni raz to włączyłem :)

0

@Socjopata Nadal nic mi to nie mówi :)

0

@krzychu1526 Kogo?

0

@Criss18Barca A ty się mnie pytasz?

0

@Criss18Barca A co jest powodem takiej ustawy?

0

@damianex10 Baton.

20

@Kajtek77 Czy wiesz, że...

Szpitale swoją historią sięgają czasów starożytnych. Podwaliny pod ideę szpitalnictwa kładli Egipcjanie, Grecy i Rzymianie. To oni tworzyli medycynę i budowali pierwsze ośrodki, w których leczono chorych. Jednak prawdziwy rozwój szpitalnictwa dokonał się dopiero w średniowieczu, kiedy to dwie kultury — arabska i chrześcijańska, toczyły ze sobą zażartą rywalizację również na tym polu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KleciU Imperium I Królestwo też są dobre :)

7

@barteq ło panie z 75 :P tak na oko :P
Edit, też chciałbym grać w to pierwszy raz :) a za pierwszym razem myślałem, że to ostatnia misja jest :D

1

@Odesseiron I Vermaelen'em :P

0

Są tu Hunterianie?
Czas przypomnieć stary kawałek :)


0

@Socjopata Nie wziąłem okularów :)

1

@salandrill2 mnie zawsze o 3 w nocy budzą jakieś trzaski, zaczęło się tak dziać kiedy wprowadziłem się do tego mieszkania. W sumie zdążyłem już się przyzwyczaić ;)

1

@clyde Podróż na orbitę okołoziemską, ale to raczej za naszego żywota będzie nieosiągalne dla zwykłego Kowalskiego. Z tych bardziej przyziemnych miejsc to Malediwy, Dubaj, Nowy York, Tokio, Pekin, ogólnie te wielkie miasta, ale też wbrew powszechnej tu opinii o mnie chciałbym zobaczyć jak jest w najgorętszych miejscach na naszej planecie (nie mam tu na myśli wulkanów, a pustynie). Na bieguny też bym się w sumie wybrał. Wychodzi na to, że nie mam jednego miejsca, które chciałbym najbardziej zobaczyć hehe :P

0

0

@DonAndrzejos Bo możemy.

0

@kulek22 Oczywiście, nigdy na nic się nie zgadzam zanim umowy/regulaminu nie przeczytam, nawet przy instalacji gier czy jakiś programów :)

9

@Real_w_HD Niedługo to znaczy kiedy? W 2050 roku? :P

4

Kurde, już myślałem, że bana dostałem, a to info o nowym regulaminie mi wyskoczyło :D

0

@krzychu1526 Nie wiem czy wiesz, ale jak masz konta premium tu i tam, to oba konta też możesz połączyć :P

2

@Odesseiron Do Karpacza :) Kajdanki już kupiłem, otwierają się na "łubudu" :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?