tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kubix05 Jeszcze Neymar i nowy trener.
0
@Transu96 Bo później idzie robić kolejne poprawiny dnia piwa :P
0
@Nazio87 Parostatkiem wracasz? :P
4
@kuz I trene... a nie tego nie :P
0
@budel17 trzeba je najpierw mieć :P
0
@Colon ja tego prawie codziennie słucham. Podobnie jak Queen i Sabatona ;)
1
@kulek22 To idź, będziemy podziwiać twój tyłek :P
1
@DC7 Po tym co tu pisano, Boże chroń przed używkami! hhehe :) Miłej zabawy :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Agnieszka dała czadu w Kostrzynie! :)
0
@masq Rano mówiono o dwóch osobach. Jedna się zaćpała, a co się stało z drugą to rano nie było jeszcze wiadomo.
0
@baginczyk Ja ileś sztuk na allegro kupiłem i nigdy nie miałem żadnego problemu :)
1
@Criss18Barca Wierny kibic zwycięskich drużyn :)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@AV0CAD0 pizza lub ryż ;)
0
@bartek55559 @Unique to dzisiaj można poprawiny zrobić
14
@draxidox Brak słów, ćpunów można spotkać na każdym kroku, ale że się ten festiwal komuś nie podoba to będą pisać, że tylko na nim są narkomani i tylko na tym festiwalu popełniają oni przestępstwa.
3
@kubix05 A dzień święty trzeba święcić :)
0
@Avada Kedavra Być może teraz będzie się bawił przez całą wieczność :)
0
@Avada Kedavra młodzieniec ze mnie ;)
0
Jakby ktoś chciał się dowiedzieć skąd biorą się dzieci :)
0
9:40, przypadek? :D
14
@Colon Ani żadnych goli które Jego są
2
@jedrek7000 Ciekawe na ilu z nich jest życie i jeśli już ono jest to ile inteligentnych form życia istnieje :)
Napisz w komentarzu pod filmem, że dzięki temu, że wstawiłeś filmik na la rambli to gościu ma jednego suba więcej :P
0
@Walker Tu się zgodzę :) Żeby zawsze takie zespoły wygrywały
2
Zaraz LORDI wchodzi na scenę :)
18
Dobry synek :)
https://besty.pl/4009227
2
@IronSanHybrid 12 wróbli na godzinę :P
1
Już za chwilę Hunter!