0

@Suzu I nawet nie wie wie, że po znakach interpunkcyjnych stawia się spację. :P

0

@damianex10 O panie, kto by to zliczył? :P

0

@Skaramuczi Jest napisane.

0

@Skaramuczi Pierwsza rata 1800, reszta zero :P

2

@draxidox Wielu ludzi tu oglądało i chyba wszyscy (albo prawie wszyscy) polecali go :P

2

@Colon Ciepła :)

11

@Drzakubs kolega chyba skorzystał z promocji Biedronki ;)

2

@Asturyjczyk jako ekspert od piwa stanowczo odradzam korzystanie z tej promocji ;)

0

@MatiFCB2000, @kerouac Fakt, mówimy jak jest :P

5

@Pawelec7 Od czegoś trzeba zacząć :)

2

@xVENUMx Pamiętaj, nie deszcz, nie upał, nie mróz, najgorszy w pogodzie jest wiatr :)

3

@Volk już myślałem, że jak zdejmie maskę to będzie inny Brazylijczyk ;)

0

@Chwytliwy a idź spać i niech Neymar Ci się przyśni ;)

0

@clyde Poczekaj jak oficjalka wskoczy :P

0

@FCBarcelonista Bo on ma wszędzie swoje macki i każdego może dopaść :D

5

@macio_944 Nie śmiej się z najważniejszej osoby w kraju :)

0

@zagi31 Jeszcze dziś i jutro i długi weekend :P

0

@Nazio87 Łe, na 4 godziny się nie opłaca :P

0

@Nazio87 ja mam na 15, już myślę kiedy z niej wrócę :P

0

@Isso89 Zapoczątkuj nowy temat. Może Yerba mate, polityka albo środowiska LGBT :)

0

@JaSzymon człowiek orkiestra ;)

2

@JaSzymon na kiblu siedział? ;)

1

@Odesseiron Nie kłam, nie mam brata Radka :)

0

@Danny Gaucho W sumie to jestem z nim na "szwagier" szkoda, że z jego siostrą mi się nie udało :P

0

@bartekmess A mój niedoszły szwagier 33 :P

2

@michaleu Okrągłe zero :)

4

Polska, Biało-czerwoni!

0

Słowenia się broni.

0

Nie ma mocnych na Poaków

0

@lukaszbarca15 poczekaj, fabuła się rozkręca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?