tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Suzu I nawet nie wie wie, że po znakach interpunkcyjnych stawia się spację. :P
0
@damianex10 O panie, kto by to zliczył? :P
0
@Skaramuczi Jest napisane.
0
@Skaramuczi Pierwsza rata 1800, reszta zero :P
2
@draxidox Wielu ludzi tu oglądało i chyba wszyscy (albo prawie wszyscy) polecali go :P
2
@Colon Ciepła :)
11
@Drzakubs kolega chyba skorzystał z promocji Biedronki ;)
2
@Asturyjczyk jako ekspert od piwa stanowczo odradzam korzystanie z tej promocji ;)
0
@MatiFCB2000, @kerouac Fakt, mówimy jak jest :P
5
@Pawelec7 Od czegoś trzeba zacząć :)
2
@xVENUMx Pamiętaj, nie deszcz, nie upał, nie mróz, najgorszy w pogodzie jest wiatr :)
3
@Volk już myślałem, że jak zdejmie maskę to będzie inny Brazylijczyk ;)
0
@Chwytliwy a idź spać i niech Neymar Ci się przyśni ;)
0
@clyde Poczekaj jak oficjalka wskoczy :P
0
@FCBarcelonista Bo on ma wszędzie swoje macki i każdego może dopaść :D
5
@macio_944 Nie śmiej się z najważniejszej osoby w kraju :)
0
@zagi31 Jeszcze dziś i jutro i długi weekend :P
0
@Nazio87 Łe, na 4 godziny się nie opłaca :P
0
@Nazio87 ja mam na 15, już myślę kiedy z niej wrócę :P
0
@Isso89 Zapoczątkuj nowy temat. Może Yerba mate, polityka albo środowiska LGBT :)
0
@JaSzymon człowiek orkiestra ;)
2
@JaSzymon na kiblu siedział? ;)
1
@Odesseiron Nie kłam, nie mam brata Radka :)
0
@Danny Gaucho W sumie to jestem z nim na "szwagier" szkoda, że z jego siostrą mi się nie udało :P
0
@bartekmess A mój niedoszły szwagier 33 :P
2
@michaleu Okrągłe zero :)
4
Polska, Biało-czerwoni!
0
Słowenia się broni.
0
Nie ma mocnych na Poaków
0
@lukaszbarca15 poczekaj, fabuła się rozkręca