tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kubix05 A gdzie bimberek? :P
2
@Kamiloza91 a rób co chcesz
2
@VamosRakieta Zostań dziś moją przyjaciółką
Czeka nas nowych przygód wiele.
Jeśli chcesz spełniać swe marzenia
zostań dziś moją przyjaciółką.
3
@Nolife1899 Nie mam, ale mogę pomóc ją skonsumować :P
2
@Deraxium Mi nikt w twarz nie napluł :)
1
@Suzu Ale może też jutro, pojutrze albo nigdy :P
2
@amanter Danuta pyta o zdjęcia.
0
@DonAndrzejos taka pogoda nie służy normalnym ludziom ;)
0
@tbas Jakby doszło do takiej wymiany to okazałby się geniuszem :)
0
@clyde Jeśli nie masz konta premium to i tak nic nie zobaczysz, bo strona padnie :P
0
@krzychu1526 Arrivederci Roma
0
@jedrek7000 taktyk.
10
Instrukcje były niejasne
https://kwejk.pl/obrazek/3431817/wstep-na-basen.html
2
@LuisSalvano chciałbym być twoim przeciwnikiem :)
5
@macio_944 Niedługo będą jeszcze za Cyberpunka dziękować :P
1
@Mathew86 Komentarz użytkownika BarcaInfo, którego ignorujesz. - to jest ignoruj, a z zablokowaniem to jest chyba, że wiadomości nie może ci wysłać, ale ręki nie dam sobie uciąć :P
0
@gontex Kler, Deadpool, Power Rangers :P
1
@Bartek22 Wszystkie naukowe kanały :P
0
@clyde cóż za historia ;)
2
@Katalończyk 99 Messi prawdopodobnie będzie miał i Ter Stegen.
1
@fcbarcafan19 na to pytanie nie znam odpowiedzi;)
0
@TheKlucha Jest tak jak było.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@daniel32778 Jak to na listopad przystało, w końcu jesień wtedy jest, co nie? :)
0
@SeeleyBooth Zima idzie , chociaż sądząc po prognozie pogody to drugie lato nadchodzi...
2
@barcelonaLM @Copernicus screena mu zrób :P
0
@Kubox Tak się źle czuje, że lekarz sam się o mnie pyta :)
2
@Transu96 Trochę kanciasty, ale jest :P
3
@FCB24 A Barca zagra bez żadnego ofensywnego :P
0
@TaKeSe 1. Nie wiem
2. U krwawego Barona
Edit, zaskoczyłeś mnie tymi pytaniami, Wiedźmina 3 przeszedłem 9 razy, 10 zacząłem, ale to już dosyć dawno :D