0

@Hosh Szkoda, mam nadzieję, że nic nikomu się nie stało.

0

@sonek No dobra, a co to zmienia czy już jest czy dopiero przyjedzie?

0

@sonek Selfie chciałeś sobie z nią zrobić? :P

0

@fcbfan1993 sięgnoł, nie umiesz czytać? :D a jeszcze my dotkliśmy jakby co :P

0

@Salwik92 @kkbarca Do tego Spider-man, RDR 2, Horizon Zero Dawn, Days Gone, Detroit: Become Human i coś tam jeszcze :D a teraz czekam na premierę Death Stranding, a potem już Cyberpunk 2077, ale nie wiem czy na PC czy PS4 go kupię :D

0

@ArdoFCB Xiaomi Mi Mix 2 od lipca zeszłego roku.

4

@G9 To nie jest świętowanie, tylko oddanie hołdu poległym i żeby świat nie popełnił tego samego błędu w przyszłości

0

@PanieMajsterCoPan Najlepiej ten, który powiedział, że nie wróci już do Barcy w roli pierwszego trenera :)

0

@Jakchcesz Tak, jego kumpel był w paryskim domu uciech :P

0

@Hosh a na yt albo twitchu będzie też transmisja?

0

@Kajtek77 zgaduje, że tutaj, ale może @Hosh wie o czym ja nie wiem :D
https://www.youtube.com/user/Sabaton/featured

0

@Hosh Kurła, koncertu z Przystanku Woodstock 2012 nic nie przebije :)

1

@darek60 100% sytuacja to by była dla Messiego. Perez dopiero zaczyna przygodę w wielkiej piłce. Nerwy napewno zrobiły swoje.

0

@FcBforever221 Gdyby nie Perez to Osasuna by wygrała...

0

@ricardo0705 Jak Stoch z Małyszem, tak tu będzie Fati z Messim :P

0

@PatrychoO Ty wiesz co masz zrobić :P

0

@Dziubusiek25 Oczu ci nie szkoda? :P albo monitora

0

@kkbarca Ferdynand Kiepski :P

0

@Lamora Może masz rację :P

0

@Katalończyk 99 jakąś premię z pewnością tak.

1

Jeżeli tak będzie druga połowa wyglądać to piłkarze i trener nie powinni wziąć pieniędzy za ten mecz.

0

@kubasa 4k w telewizji jest, a ja oglądam na kompie i piksele widać ,i jeszcze pod strachem, że stream padnie :D

0

@masq Bo tak sobie wybrali :)

0

@SHIBA Spoko Maroko :P

0

@Aaron10 trochę za duże odstępy między zwrotkami zrobiłeś :P

2

@SHIBA Wszystko idzie zrozumieć, ale dlaczego w centralnej części Ameryki Północnej nie ma szczurów? :D Wszędzie dookoła są a tam co? Gallowie?

0

@damianex10 Moje otoczenie ma gdzieś gdzie Neymar będzie grał, bo nie kibicują Barcelonie :P

1

@dontripe Trza do sklepu lecieć :P

1

@Barwindg Ja teraz popijam Heinekena, ale ma okrągłe 0 procent :P

0

@Ratamahatta Szejka to on se pewnie teraz popija, jakby znał język polski to pewnie la ramble by odwiedził i się śmiał z tych wszystkich wypocin tutaj :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?