tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Messibestplayerintheworld jak nie można jak można? :D
2
@Katalończyk 99 Teraz wystarczy się trochę grubiej ubrać i jest ok, a przy upałach to z gołym tyłkiem można latać i się wytrzymać z taką pogodą nie da.
0
@didzejos Czy to w Warszawie, Świnoujściu, Zakopanym, na Malediwach czy na Antarktydzie, tak jest idealnie, ani gorąco, ani zimno
3
@Wegson Przez całe życie.
4
@Veb1233 Najgorsze już na szczęście za nami :P
4
@Katalończyk 99 Teraz jest tak optymalnie, kilka stopni więcej niż jest obecnie to jest gorąco, ale nie można powiedzieć, że zimno teraz jest.
0
@tatonik@SeeleyBooth Co Ty na to? :P
2
@l0Messini Cały rok mogłoby tak być, dziś chodziłem po dworze bez koszulki a inni ludzie w kurtkach... kilka stopni chłodniej i wielkie zimno...
1
Chyba czytają La Ramblę, była tu całkiem niedawno rozmowa na ten temat :P
0
@ravjano Słuchając La Bamby i popijając La Bombę :P
1
@SeeleyBooth Jakieś drinky pije zamiast tradycyjnej polskiej wódeczki :P
0
@SeeleyBooth Ale to jakiś koniaczek albo Whiskey czy polska wódeczka? :P
3
@SeeleyBooth Browarek od rana czy coś mocniejszego? :P
1
@aras17_VeB Chyba w Wiśle :P
18
Obrona Wizny – bitwa, która rozegrała się w dniach 7–10 września 1939 roku w rejonie Wizny, na północny wschód od Łomży. Bitwę tę określa się mianem Polskich Termopil. Pomimo dużej dysproporcji pomiędzy siłami polskich obrońców pod dowództwem kapitana KOP-u, Władysława Raginisa, a siłami niemieckimi gen. Heinza Guderiana, stała się bohaterskim, a mało znanym, epizodem II wojny światowej.
0
@NeroTFP ale mogę powiedzieć, wszedłem na stronę fili.cc i kliknąłem zakładkę "filmiki" :P
1
Do dupy z taką robotą
2
@jedrek7000 zdecydowanie lepiej tak jak jest, niż miałby być upał ;)
1
@Danny Gaucho albo ogonek :P
2
Pierwsza pomoc
https://kwejk.pl/obrazek/3436787/pierwsza-pomoc-podstawy.html
3
Ile jest tu osób leworęcznych? Zgadzacie się z poniższym filmikiem? Mi się wydaje to trochę na wyrost, no ale ja jestem praworęczny :P
0
@kulek22 a lekarze i ogólnie jak tam jest? ;)
13
@Pitera27 od kiedy?
0
Był ktoś z Was w szpitalu podolanym w Poznaniu? Miałbym kilka pytań.
1
@marcin000019 Panie, ja to 9 razy przeszedłem ;P
0
@Colon Michał Wiśniewski.
1
Bohemian Rhapsody (ROCK & METAL IMPRESSIONS COVER) by Parasyche
2
Go Go Power Rangers
1
@jedrek7000 Właśnie teraz leci Bohemian Rhapsody :P