0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Messibestplayerintheworld jak nie można jak można? :D

2

@Katalończyk 99 Teraz wystarczy się trochę grubiej ubrać i jest ok, a przy upałach to z gołym tyłkiem można latać i się wytrzymać z taką pogodą nie da.

0

@didzejos Czy to w Warszawie, Świnoujściu, Zakopanym, na Malediwach czy na Antarktydzie, tak jest idealnie, ani gorąco, ani zimno

3

@Wegson Przez całe życie.

4

@Veb1233 Najgorsze już na szczęście za nami :P

4

@Katalończyk 99 Teraz jest tak optymalnie, kilka stopni więcej niż jest obecnie to jest gorąco, ale nie można powiedzieć, że zimno teraz jest.

0

@tatonik@SeeleyBooth Co Ty na to? :P

2

@l0Messini Cały rok mogłoby tak być, dziś chodziłem po dworze bez koszulki a inni ludzie w kurtkach... kilka stopni chłodniej i wielkie zimno...

1

Chyba czytają La Ramblę, była tu całkiem niedawno rozmowa na ten temat :P


0

@ravjano Słuchając La Bamby i popijając La Bombę :P

1

@SeeleyBooth Jakieś drinky pije zamiast tradycyjnej polskiej wódeczki :P

0

@SeeleyBooth Ale to jakiś koniaczek albo Whiskey czy polska wódeczka? :P

3

@SeeleyBooth Browarek od rana czy coś mocniejszego? :P

1

@aras17_VeB Chyba w Wiśle :P

18

Obrona Wizny – bitwa, która rozegrała się w dniach 7–10 września 1939 roku w rejonie Wizny, na północny wschód od Łomży. Bitwę tę określa się mianem Polskich Termopil. Pomimo dużej dysproporcji pomiędzy siłami polskich obrońców pod dowództwem kapitana KOP-u, Władysława Raginisa, a siłami niemieckimi gen. Heinza Guderiana, stała się bohaterskim, a mało znanym, epizodem II wojny światowej.


0

@NeroTFP ale mogę powiedzieć, wszedłem na stronę fili.cc i kliknąłem zakładkę "filmiki" :P

1

Do dupy z taką robotą


2

@jedrek7000 zdecydowanie lepiej tak jak jest, niż miałby być upał ;)

1

@Danny Gaucho albo ogonek :P

2

3

Ile jest tu osób leworęcznych? Zgadzacie się z poniższym filmikiem? Mi się wydaje to trochę na wyrost, no ale ja jestem praworęczny :P


0

@kulek22 a lekarze i ogólnie jak tam jest? ;)

13

@Pitera27 od kiedy?

0

Był ktoś z Was w szpitalu podolanym w Poznaniu? Miałbym kilka pytań.

1

@marcin000019 Panie, ja to 9 razy przeszedłem ;P

0

@Colon Michał Wiśniewski.

1

Bohemian Rhapsody (ROCK & METAL IMPRESSIONS COVER) by Parasyche


2

Go Go Power Rangers


1

@jedrek7000 Właśnie teraz leci Bohemian Rhapsody :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?