tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@krzychu1526 M jak miłość, Plebania, Klan, Pierwsza miłość, Na Wspólnej. Kolejność przypadkowa :P
4
@Kajtek77 O 20 jest siatkówka :P
0
@msmsms Rowerem można jeździć w prawie każdych warunkach, wyjątkiem jest tylko śliska jezdnia zimą :P a tak ogólnie to upał, mróz, deszcz czy wiatr (no chyba, że wieje mocno z naprzeciwka) to tam drugorzędna sprawa :P
0
@msmsms Tak też śmigałem jak do koleżanki jechałem :P
0
@msmsms Ja dziś na krótki rękaw i w krótkich spodenkach na rowerze śmigałem :P
5
@msmsms Podam kolejny, człowiek nie umiera w taką pogodę jak w czasie upałów :)
1
@Croocers EA Access trzeba mieć wykupione
0
@ArdoFCB @Grzesior667 Ja Arkham Knight kupiłem na konsolę :P
Znaczy się w ps+ sobie pobrałem :P
0
@Suzu Tak już musi być :)
0
@Suzu Nie chcę Cię martwić, ale... nie, nie wejdzie :)
0
@Suzu Na Showmaxa, a nie czekaj...
0
@Kapitan hawk Jak Barca dziś wygra lub przegra w takim samym stosunku to też będzie zieeeeew? :P
0
Polacy chyba fory im teraz dają :D
1
@DanielOOL Ostatni set został (prawdopodobnie), sport.tvp.pl
1
O panie.
0
@Barca17griezz10 to się ubierz.
0
@Grzesior667 Ja już będę po obiedzie, no chyba, że będę musiał być w robocie, ale nie zanosi się na to :P
1
@jacobFCB chomikuj też się sprawdzi.
5
To biało-niebieskie to pachołki, tak :P
1
@PatrychoO A teraz masz siatkówkę :P
6
@Cave Bo wypłatę masz ostatniego :D
5
@Vhaeraun Za te pieniądze to z 5 fajnych, ciepłych kurtek kupisz :P
1
@Chwytliwy A Graczykowie jacy fajni byli :P Albo Złotopol... a nie, to nie :D
3
@Mesi12 No nie wiem czy taki polski, Abelard Giza.
0
@th@les Nieprawda, maślanka i ogórki kiszone :P
3
@Khajio Na czekoladę i węgiel :P
4
@barcowy1899 Z żubrami i ich żonkami żubrówkami :P
0
@MesQueUnClub96 No pewnie :P
0
@MesQueUnClub96 Nie, konto VIP trzeba mieć, a nie premium :P
1
@KrzysiekM "Na dobrą sprawę, mógłbym wymieniać do woli..." I akcja musi dziać się na Woli, a nie te "Całkiem nowe lata miodowe" :P