2

@krzychu1526 M jak miłość, Plebania, Klan, Pierwsza miłość, Na Wspólnej. Kolejność przypadkowa :P

4

@Kajtek77 O 20 jest siatkówka :P

0

@msmsms Rowerem można jeździć w prawie każdych warunkach, wyjątkiem jest tylko śliska jezdnia zimą :P a tak ogólnie to upał, mróz, deszcz czy wiatr (no chyba, że wieje mocno z naprzeciwka) to tam drugorzędna sprawa :P

0

@msmsms Tak też śmigałem jak do koleżanki jechałem :P

0

@msmsms Ja dziś na krótki rękaw i w krótkich spodenkach na rowerze śmigałem :P

5

@msmsms Podam kolejny, człowiek nie umiera w taką pogodę jak w czasie upałów :)

1

@Croocers EA Access trzeba mieć wykupione

0

@ArdoFCB @Grzesior667 Ja Arkham Knight kupiłem na konsolę :P
Znaczy się w ps+ sobie pobrałem :P

0

@Suzu Tak już musi być :)

0

@Suzu Nie chcę Cię martwić, ale... nie, nie wejdzie :)

0

@Suzu Na Showmaxa, a nie czekaj...

0

@Kapitan hawk Jak Barca dziś wygra lub przegra w takim samym stosunku to też będzie zieeeeew? :P

0

Polacy chyba fory im teraz dają :D

1

@DanielOOL Ostatni set został (prawdopodobnie), sport.tvp.pl

1

O panie.

0

@Barca17griezz10 to się ubierz.

0

@Grzesior667 Ja już będę po obiedzie, no chyba, że będę musiał być w robocie, ale nie zanosi się na to :P

1

@jacobFCB chomikuj też się sprawdzi.

5

To biało-niebieskie to pachołki, tak :P

1

@PatrychoO A teraz masz siatkówkę :P

6

@Cave Bo wypłatę masz ostatniego :D

5

@Vhaeraun Za te pieniądze to z 5 fajnych, ciepłych kurtek kupisz :P

1

@Chwytliwy A Graczykowie jacy fajni byli :P Albo Złotopol... a nie, to nie :D

3

@Mesi12 No nie wiem czy taki polski, Abelard Giza.

0

@th@les Nieprawda, maślanka i ogórki kiszone :P

3

@Khajio Na czekoladę i węgiel :P

4

@barcowy1899 Z żubrami i ich żonkami żubrówkami :P

0

@MesQueUnClub96 No pewnie :P

0

@MesQueUnClub96 Nie, konto VIP trzeba mieć, a nie premium :P

1

@KrzysiekM "Na dobrą sprawę, mógłbym wymieniać do woli..." I akcja musi dziać się na Woli, a nie te "Całkiem nowe lata miodowe" :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?