0

@Zbyszard Obie gry ssą :P

6

@Bamek94 A ja nawet tego nie kupię :P

3

@Galford i konstytucji ;)

2

@Barca17griezz10 jeszcze jedna nocka i jutro od 7:00 weekend :P

0

@Mizander zrób coś żeby maszyna "sama" się zepsuła i idź spać ;

0

@Gomess jest Leon I Kubiak ;)

2

@Barca17griezz10 Jeszcze dwie nocki i weekend, normalnie to jutro rano koniec tygodnia by był, ale kazali nocki od poniedziałku zacząć, chamy :P

0

@Szklaner Ja piwo kupiłem jak chodziłem do podstawówki :P

0

@KamQiX Nie.

0

@KamQiX A Ty co byś z tym zrobił jakbyś nie wiedział co to jest? A jak już byś się dowiedział to co dalej? :P

9

@gumaz kurnik.pl
tam sobie coś poszukaj :P

0

@MesQueUnClub_87 Mi coś ta aplikacja odwala, bo po skończeniu się reklam, wyskakuje błąd i aplikacja się wyłącza -.- kiedyś ładnie działała.

2

@EldoradoHaze zaraz to trzeba iść spać, żeby wieczorem do roboty wstać.

1

@Commando A faktycznie na sobotę deszcz zapowiadają :P

3

@Commando A ja nie wiem czy nie zasnę, bo w sobotę rano z nocki schodzę i tylko trochę mam zamiar się przespać, ale czasami w trakcie meczu może zmulić :D

0

@el_crack tu wystarczy raz dziennie wejść, żeby chociaż jeden post zobaczyć z tym pytaniem, niedobrze już od tego się robi, podobnie jak z pytaniami jakie mecze obstawiać :P bez spiny, miłego wieczoru.

1

@Volk Mi Roma spier pół życia, zabujany byłem w niej w czasach szkolnych, a ona mnie olewała :P

1

@damianex10 Daaaaawno tego badziewia nie oglądałem, ale ten odcinek kojarzę :P

0

@Elosek Taktyczny.

6

@Kamiloza91 Flinstonowie, Scooby-Doo, Aparatka, Łebski Harry, Inspektor Gadget, Tom i Jerry, Laboratorium Dextera, Atomówki, Johny Bravo, Hej Arnold, Walter Melon i kilka innych, ale tytułów nie pamiętam :P

0

@Barwindg Tak samo jak papierosy :P

1

@MontelQ Najlepiej będzie jak udasz się do lekarza :)

5

@Chwytliwy Deszczowo, bez upałów, fajna pogoda :)

0

@KamQiX bo premiery gry jeszcze nie było ;)

2

@Kapitan hawk Anna Grodzki

1

@PrinceDamon No dokładnie, ręce opadają.

2

@Odesseiron Nie, ktoś (wiem kto) pornole ogląda, a potem historię kasuje :P i wszędzie gdzie byłem zalogowany to wylogowywało, a tak mam teraz hasło na mozille i może mnie ta osoba cmoknąć :P

4

@el_crack Tak, od zeszłego sezonu się orientujemy.

1

@MESSIah16 Pirlo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?