tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zbyszard Obie gry ssą :P
6
@Bamek94 A ja nawet tego nie kupię :P
3
@Galford i konstytucji ;)
2
@Barca17griezz10 jeszcze jedna nocka i jutro od 7:00 weekend :P
0
@Mizander zrób coś żeby maszyna "sama" się zepsuła i idź spać ;
0
@Gomess jest Leon I Kubiak ;)
2
@Barca17griezz10 Jeszcze dwie nocki i weekend, normalnie to jutro rano koniec tygodnia by był, ale kazali nocki od poniedziałku zacząć, chamy :P
0
@Szklaner Ja piwo kupiłem jak chodziłem do podstawówki :P
0
@KamQiX Nie.
0
@KamQiX A Ty co byś z tym zrobił jakbyś nie wiedział co to jest? A jak już byś się dowiedział to co dalej? :P
9
@gumaz kurnik.pl
tam sobie coś poszukaj :P
0
@MesQueUnClub_87 Mi coś ta aplikacja odwala, bo po skończeniu się reklam, wyskakuje błąd i aplikacja się wyłącza -.- kiedyś ładnie działała.
2
@EldoradoHaze zaraz to trzeba iść spać, żeby wieczorem do roboty wstać.
1
@Commando A faktycznie na sobotę deszcz zapowiadają :P
3
@Commando A ja nie wiem czy nie zasnę, bo w sobotę rano z nocki schodzę i tylko trochę mam zamiar się przespać, ale czasami w trakcie meczu może zmulić :D
0
@el_crack tu wystarczy raz dziennie wejść, żeby chociaż jeden post zobaczyć z tym pytaniem, niedobrze już od tego się robi, podobnie jak z pytaniami jakie mecze obstawiać :P bez spiny, miłego wieczoru.
1
@Volk Mi Roma spier pół życia, zabujany byłem w niej w czasach szkolnych, a ona mnie olewała :P
1
@damianex10 Daaaaawno tego badziewia nie oglądałem, ale ten odcinek kojarzę :P
0
@Elosek Taktyczny.
6
@Kamiloza91 Flinstonowie, Scooby-Doo, Aparatka, Łebski Harry, Inspektor Gadget, Tom i Jerry, Laboratorium Dextera, Atomówki, Johny Bravo, Hej Arnold, Walter Melon i kilka innych, ale tytułów nie pamiętam :P
0
@Barwindg Tak samo jak papierosy :P
1
@MontelQ Najlepiej będzie jak udasz się do lekarza :)
5
@Chwytliwy Deszczowo, bez upałów, fajna pogoda :)
0
@KamQiX bo premiery gry jeszcze nie było ;)
2
@Kapitan hawk Anna Grodzki
7
@Hubert102 https://b.allegroimg.com/s512/03e705/7eb9432443fc95b25bd21920089b/SZLIFIERKA-KATOWA-900W-125mm-GWS-9-125-S-BOSCH-Marka-Bosch
1
@PrinceDamon No dokładnie, ręce opadają.
2
@Odesseiron Nie, ktoś (wiem kto) pornole ogląda, a potem historię kasuje :P i wszędzie gdzie byłem zalogowany to wylogowywało, a tak mam teraz hasło na mozille i może mnie ta osoba cmoknąć :P
4
@el_crack Tak, od zeszłego sezonu się orientujemy.
1
@MESSIah16 Pirlo