tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lamora nie no, jakaś mucha czasem jeszcze się pokaże ;)
0
@socha Różnica akurat jest, bo abonenci cyfrowego polsatu mogą mieć eleveny, ale canal+ już nie, no chyba, że 3 i 4 :P
2
@lukas199626 Tak, będzie na Eleven Sports 1 Portugal i Eleven Sports 2 Belgia
2
PO, PeSeL, PIS, SLD
0
@Odesseiron Messi, mówi to panu coś? :)
0
@Katalończyk 99 Polemizowałbym.
1
@Janiama Poparcie ma u osób, które jeszcze nie są uprawnieni do głosowania :)
0
@zodiak_10 Hat-trick i do tego słupek albo poprzeczka :P
5
SENSACJE XX WIEKU - ASTERIX I OBELIX: MISJA KLEOPATRA
0
Ale Norman Reedus ma dziwny głos w polskiej wersji językowej :D
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=Dtsfg5HFSRw
1
@Commando Nie ma.
0
@robsesh Konsolę to ja posiadam, ale chcę nacieszyć oko bardzo ładną grafiką w dużej ilości fpsów :P
0
@Danny Gaucho No przymierzam się, bo coraz słabszy on jest, miałem w kwietniu kupić jak będę miał trochę więcej kasy, ale nie wiem czy tak długo wytrzyma ten sprzęt :D
1
@Danny Gaucho To poproszę :P
0
@Danny Gaucho mogę prosić o zestaw najlepiej na X-kom? ;)
0
Czy za 3000 - 4000 złotych da się złożyć porządny komputer do gier, tak żeby te najbardziej wymagające śmigały w full hd na maksymalnych ustawieniach graficznych w przynajmniej tych 60fpsach i żeby dało się w przyszłości zupgradować ten sprzęt?
1
Freddie jak żywy :D
3
Kung-fu Małpa
https://www.wiocha.pl/1530281,To-moglo-byc-najlepsze-zagranie-jego-zycia
1
Podróże międzyplanetarne
https://besty.pl/4019678
8
@shinthps Wszystko i wszyscy podporządkowują się krajowi rządzącemu przez jedynego i prawdziwego lidera, wzoru do naśladowania, kochanego i umiłowanego wodza narodu Pana Prezesa Jarosława.
0
@msmsms W Barcelonie na przykład :D
0
@NeroTFP Powoli, bo będziesz pijany :)
0
@MarioVeB! Latem leciał Kevin tylko nie jestem pewien czy w tym, czy w ubiegłym roku :P
1
@OzzyFCB Quizowanie, Fortuniada, Milionerzy, Prefect kick 2, Co to za piosenka?
0
@LioMessi10 "Jeśli mam wybierać między jednym złem a drugim to wolę nie wybierać wcale."
0
@kielon93 Na jedynym słusznym kandydacie (moim zdaniem) ktoś w 2011 roku popełnił samobójstwo... Nikt inny mnie nie przekonywał i nie przekonuje do zarządzania okrętem zwanym Polską.
4
@barcelonaLM To wiadomo, taki żart w sobotnie popołudnie to był :P
0
@barcelonaLM Do tego kraju to nawet huragan boi się przyjeżdżać :P
0
@Hosh Sobieskim, Chrobrym czy Batorym?
https://memy.jeja.pl/72291,trzech-kroli.html
2
@Gitarkafcb jakby głosowano kogo postawić pod ścianą to frekwencja byłaby stuprocentowa :P Edit, a co za różnica czy pójdę na wybory i oddam pusty/nieważny głos, czy spędzę ten czas w domu/na spacerze czy gdziekolwiek indziej? Nie wpłynie to w żaden sposób na wyniki :P