1

@Lamora nie no, jakaś mucha czasem jeszcze się pokaże ;)

0

@socha Różnica akurat jest, bo abonenci cyfrowego polsatu mogą mieć eleveny, ale canal+ już nie, no chyba, że 3 i 4 :P

2

@lukas199626 Tak, będzie na Eleven Sports 1 Portugal i Eleven Sports 2 Belgia

2

PO, PeSeL, PIS, SLD


0

@Odesseiron Messi, mówi to panu coś? :)

0

@Katalończyk 99 Polemizowałbym.

1

@Janiama Poparcie ma u osób, które jeszcze nie są uprawnieni do głosowania :)

0

@zodiak_10 Hat-trick i do tego słupek albo poprzeczka :P

5

SENSACJE XX WIEKU - ASTERIX I OBELIX: MISJA KLEOPATRA


0

Ale Norman Reedus ma dziwny głos w polskiej wersji językowej :D
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=Dtsfg5HFSRw

1

@Commando Nie ma.

0

@robsesh Konsolę to ja posiadam, ale chcę nacieszyć oko bardzo ładną grafiką w dużej ilości fpsów :P

0

@Danny Gaucho No przymierzam się, bo coraz słabszy on jest, miałem w kwietniu kupić jak będę miał trochę więcej kasy, ale nie wiem czy tak długo wytrzyma ten sprzęt :D

1

@Danny Gaucho To poproszę :P

0

@Danny Gaucho mogę prosić o zestaw najlepiej na X-kom? ;)

0

Czy za 3000 - 4000 złotych da się złożyć porządny komputer do gier, tak żeby te najbardziej wymagające śmigały w full hd na maksymalnych ustawieniach graficznych w przynajmniej tych 60fpsach i żeby dało się w przyszłości zupgradować ten sprzęt?

1

Freddie jak żywy :D


1

Podróże międzyplanetarne
https://besty.pl/4019678

8

@shinthps Wszystko i wszyscy podporządkowują się krajowi rządzącemu przez jedynego i prawdziwego lidera, wzoru do naśladowania, kochanego i umiłowanego wodza narodu Pana Prezesa Jarosława.

0

@msmsms W Barcelonie na przykład :D

0

@NeroTFP Powoli, bo będziesz pijany :)

0

@MarioVeB! Latem leciał Kevin tylko nie jestem pewien czy w tym, czy w ubiegłym roku :P

1

@OzzyFCB Quizowanie, Fortuniada, Milionerzy, Prefect kick 2, Co to za piosenka?

0

@LioMessi10 "Jeśli mam wybierać między jednym złem a drugim to wolę nie wybierać wcale."

0

@kielon93 Na jedynym słusznym kandydacie (moim zdaniem) ktoś w 2011 roku popełnił samobójstwo... Nikt inny mnie nie przekonywał i nie przekonuje do zarządzania okrętem zwanym Polską.

4

@barcelonaLM To wiadomo, taki żart w sobotnie popołudnie to był :P

0

@barcelonaLM Do tego kraju to nawet huragan boi się przyjeżdżać :P

0

@Hosh Sobieskim, Chrobrym czy Batorym?
https://memy.jeja.pl/72291,trzech-kroli.html

2

@Gitarkafcb jakby głosowano kogo postawić pod ścianą to frekwencja byłaby stuprocentowa :P Edit, a co za różnica czy pójdę na wybory i oddam pusty/nieważny głos, czy spędzę ten czas w domu/na spacerze czy gdziekolwiek indziej? Nie wpłynie to w żaden sposób na wyniki :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?