3

A to dla przeciwników Halloween, pozdrawiam :)


0

@SeeleyBooth A ja wcale się do tego nie odnoszę, bo nie lubię tego sosu. Jak już to jakiś pikantny albo jak nie mają to ketchup :P

0

@Danny Gaucho Jutro a przyjdzie w poniedziałek albo wtorek ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Pilka_jest_okragla Diabeł nie istnieje, podobnie zresztą jak Bóg ;)

0

@badej60 Przecież jesteś dziadem :P

0

@LuisSalvano Masz trasę zaznaczoną, w Days Gone nawet za dokładnie, bo w paru miejscach miałem się po cichu zakraść i wszystkich powybijać (a przynajmniej miałem taki zamiar) to zagapiłem się na mini mapę to dojechałem do końca "trasy" a tam pełno przeciwników wokół mnie :D

1

@LuisSalvano W obu grach masz minimapę i da się zapisać grę w dowolnym momencie. Chociaż w Days Gone jak sobie zapisałem przed pewnym bossem to po wyłączeniu gry i tak mnie do checkpointa cofnęło :P

1

@Bernard777 Ja już nie pamiętam jak to smakuje :P

4

@NeroTFP Kawa? Fuj... Herbatka jak najbardziej :P

0

@NeroTFP No niestety, budzik spać nie daje :P

1

Na Wojtusia z popielnika iskiereczka mruga. Chodź opowiem Ci bajeczkę...


3

@BigShaq Chu...

1

@TheNekro94 Przedszkolanka? Zmęczona po prostu była :) Ile można użerać się z bombelkami? :P

0

@baczmus A wiadomo o której ma być ten trailer? :D

3

@zadafcb A mój szwagier 27 :P

4

@baczmus Wiedźmor!

1

@Odesseiron W sumie to w tym tygodniu mógłbym chodzić do roboty, ale po co? W poprzednim się rozchorowałem, wziąłem chorobowe, a że i tak miesiąc w dupę to sobie o ten tydzień przedłużyłem zwolnienie :)

1

@mrboom Ja tak mam od dwóch tygodni :)

1

@Odesseiron Nie wróże im wielkiego zainteresowania u nas w kraju :P

17

Pewnie już było, ale ja nie widziałem.
Dziś jest 30.10.19, z takimi numerami Messi grał w barwach Barcy ;)

0

@KapiFCB Gdzieś na świecie już był taki przypadek (na drodze), że kierowca zasnął/zagapił się za kierownicą, a auto same ładnie ominęło poprzedzający pojazd bez żadnej kolizji :)

2

@Wichurek Od czasów gier :P

1

@MichalZZZ Black Flag.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

A jak tam wasza forma?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@gurales Czy ja wiem, według google Nicole ma 1,6 metra, a Jennifer 1,64. Wagi i reszty wymiarów nie podano, ale Nicole jest mniej niż Jennifer :)

0

Jak to mówią nie ma głupich pytań... Otóż wypowiadam umowę w Plusie i w jedym miejscu muszę wpisać "nr.abonenta/telefonu". Wystarczy jedno z nich wpisać czy oba, bo patrzę na umowę i icok i nigdzie nie widzę numeru abonenta? :D

1

@pride98 tam może być wystrzałowa impreza ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?