tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A to dla przeciwników Halloween, pozdrawiam :)
0
@SeeleyBooth A ja wcale się do tego nie odnoszę, bo nie lubię tego sosu. Jak już to jakiś pikantny albo jak nie mają to ketchup :P
0
@Danny Gaucho Jutro a przyjdzie w poniedziałek albo wtorek ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Pilka_jest_okragla Diabeł nie istnieje, podobnie zresztą jak Bóg ;)
0
@badej60 Przecież jesteś dziadem :P
0
@LuisSalvano Masz trasę zaznaczoną, w Days Gone nawet za dokładnie, bo w paru miejscach miałem się po cichu zakraść i wszystkich powybijać (a przynajmniej miałem taki zamiar) to zagapiłem się na mini mapę to dojechałem do końca "trasy" a tam pełno przeciwników wokół mnie :D
1
@LuisSalvano W obu grach masz minimapę i da się zapisać grę w dowolnym momencie. Chociaż w Days Gone jak sobie zapisałem przed pewnym bossem to po wyłączeniu gry i tak mnie do checkpointa cofnęło :P
1
@Bernard777 Ja już nie pamiętam jak to smakuje :P
4
@NeroTFP Kawa? Fuj... Herbatka jak najbardziej :P
0
@NeroTFP No niestety, budzik spać nie daje :P
1
Na Wojtusia z popielnika iskiereczka mruga. Chodź opowiem Ci bajeczkę...
3
@BigShaq Chu...
1
@TheNekro94 Przedszkolanka? Zmęczona po prostu była :) Ile można użerać się z bombelkami? :P
0
@baczmus A wiadomo o której ma być ten trailer? :D
3
@zadafcb A mój szwagier 27 :P
4
@baczmus Wiedźmor!
1
@Odesseiron W sumie to w tym tygodniu mógłbym chodzić do roboty, ale po co? W poprzednim się rozchorowałem, wziąłem chorobowe, a że i tak miesiąc w dupę to sobie o ten tydzień przedłużyłem zwolnienie :)
1
@mrboom Ja tak mam od dwóch tygodni :)
1
@Odesseiron Nie wróże im wielkiego zainteresowania u nas w kraju :P
17
Pewnie już było, ale ja nie widziałem.
Dziś jest 30.10.19, z takimi numerami Messi grał w barwach Barcy ;)
0
@KapiFCB Gdzieś na świecie już był taki przypadek (na drodze), że kierowca zasnął/zagapił się za kierownicą, a auto same ładnie ominęło poprzedzający pojazd bez żadnej kolizji :)
2
@Wichurek Od czasów gier :P
1
@MichalZZZ Black Flag.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
A jak tam wasza forma?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@gurales Czy ja wiem, według google Nicole ma 1,6 metra, a Jennifer 1,64. Wagi i reszty wymiarów nie podano, ale Nicole jest mniej niż Jennifer :)
0
Jak to mówią nie ma głupich pytań... Otóż wypowiadam umowę w Plusie i w jedym miejscu muszę wpisać "nr.abonenta/telefonu". Wystarczy jedno z nich wpisać czy oba, bo patrzę na umowę i icok i nigdzie nie widzę numeru abonenta? :D
1
@pride98 tam może być wystrzałowa impreza ;)