tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale bym sobie obejrzał taki meczyk Barcy.
1
@gorgota Gruby ;)
0
@Coutinho007 I Messi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gaucho To idzie łatwo policzyć :P
1
@SeeleyBooth Kawior i krewetki. Standard w soboty
0
@Coutinho007 Przed chwilą tego słuchałem ;)
0
@KSSniper Kasai chyba tylko w Japonii.
26
Jeszcze 3 tygodnie i początek Pucharu Świata w skokach narciarskich!
0
@SHIBA Może żadnego nie przegrać, ale też może się zdarzyć, że żadnego nie wygra :D
2
@BARCA_FOR_EVER A i tak są zdecydowanym liderem :P
0
@Nigaki Ja na ogół lubię polski dubbing :P
0
@Nigaki Angielski też średnio pasuje do starożytnego Egiptu czy Grecji :P
0
@Nigaki Ja w Death Stranding zagram głownie przez Normana Reedusa :P Ciekawe jak z polskim dubbingiem będzie brzmiał, może prędzej przełączę na angielski niż mi się wydaje :D
0
@Nigaki Mi znowu seria Uncharted średnio podeszła :P
0
@Nigaki Szkoda, że premierę The Last of Us part 2 przesunęli :P
0
Klasyk :D
0
@Nigaki A w Death Stranding będziesz grała? Jak dobrze, że premiera jest w piątek, a ja mam pierwszą zmianę, a sobota wolna :D
0
@Nigaki W sumie kompa kupuje po to, żeby w fpsy jakoś tam grać, bo Cyberpunk ma być właśnie fpsem :P
0
@Nigaki Konsolę kupiłem rok temu na święta Bożego Narodzenia, żałuję, że wcześniej tego nie zrobiłem. Nigdy do konsoli nie bylem przekonany, a okazało się, że fajnie się gra na tym sprzęcie. Pierwszą moją grą był GoW, ale wtedy dopiero sterowania się uczyłem, więc bardzo średnio mi szło :D
A monitor mam jakiś Asus 144hz, ale nie wiem czy nie szarpnę się na jakiegoś 4k :P
0
@Nigaki Ja kompa kupuje w okolicach premiery Cyberpunka :P Teraz wszystko na konsoli ogrywam, bo obecny komputer nadaje się tylko do przeglądania internetu :D a grałem na nim kiedyś w Wiedźmina 3 na maksymalnych ustawieniach w full hd i z modami poprawiającymi grafikę :P
Streama z RDR 2 będziesz robiła na yt albo twitchu? :P
0
Poważna dolegliwość, żeby nikt z nas tego czasami nie doznał :(
https://besty.pl/4024233
2
@Grzesior667 Wielkanoc już? Ale ten czas leci :)
0
@Nigaki Na bogatości widzę :P
0
@Nigaki Możesz się pochwalić sprzętem? Ja też mam zamiar nowy komputer kupić :P
0
@Nigaki Można śmiało z kuriera skorzystać :P Mam nadzieję, że gotowca z allegro nie kupiłaś :P
4
@deyna2018 Watro, najlepiej od pierwszej części zacząć :P
0
@matirix20 I bardzo dobrze, jak już przejdziesz całą grę z dodatkami to polecam zagrać nową grę +, ale w Krwi i winie wykonać pewną poboczną misję, ale to będziesz wiedział którą jak będziesz grał :P
2
@jacobFCB Te 0,25 funta poleciało do kibla pewnie :P