tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spóźnione Halloween dla tych co boją się pająków :P
https://www.facebook.com/TheHookOfficial/videos/2134309156871637/
0
@MikusBarca Chodnik zrobili tak, że starą kostkę ściągnęli i położyli z powrotem tą samą, z ogrodzeniem niby też coś tam działali, wiem, bo mieszkam na przeciwko cmentarza :D
0
@SeeleyBooth Moim zdaniem to zwykły trolling. Ja mam osobiście gdzieś czy ktoś się bawi się w Halloween czy obchodzi dzisiejsze czy jakiekolwiek inne święto, ale czasami coś tam napiszę, żeby kogoś wkurzyć czy coś :P
0
@goldenboy i skończyć ze składaniem :P
0
Tradycyjnie w święto zmarłych ksiądz na mszy powie na co zostaną przeznaczone zebrane pieniądze. Jednego roku były na chodnik na cmentarzu, innego razu na ogrodzenie cmentarza, a jeszcze kiedy indziej na remont plebani. Ciekawe na co w tym roku będziemy się składać :)
0
@Colon A myślałem, że Lordi wstawiłeś ;)
1
@OzzyFCB Ja to nawet jak mam śmieci zimą wyrzucić to idę tak jak chodzę po domu (laczki, krótkie spodenki, brak koszulki) :)
2
@mrboom A ze mnie szydzą jak twierdzę, że 15 stopni to optymalna temperatura. a tu pan przy około zero stopniach z brzuchem na wierzchu paradował :P
0
@kuz Widać, że filmów/seriali/gier o zombie babcia nie zna :P
2
@Kluivert_P Chyba z Hajtą :P
0
@seba1324 zobacz to
http://forum.komputerswiat.pl/topic/199658-problem-odwr%C3%B3cone-osie-w-myszy/
Sprawdź też na innym komputerze (o ile masz taką możliwość), może myszka się uszkodziła :P
0
@seba1324 A nie zainstalowały jakiegoś dziadostwa? :P
1
@MelchioR Ja mam Xiaomi 20000mAh jaki to konkretnie model to nie pamiętam, ale polecam :P
9
Jak idziesz?!
https://jbzdy.cc/obr/1165235/jak-idziesz
1
@Esteban_ nie włączałem nawet angielskiego dubbingu, tylko Geralta sprawdzałem a tak to nic :P
0
Kim jest Ghostface ?? - Klasyka Horroru
1
@RichardWinters @Esteban_ Aż gęsia skórka mi wyszła
Pan lusterko na końcu :P
1
@Esteban_ Życzenie twe spełni zawsze z ochotą...
3
Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą...
1
@IronSanHybrid I to będzie ZA DARMO na youtube :P
2
@IronSanHybrid Panie, nadrabiaj pan wszelkie trailery i wiadomości :D
https://www.facebook.com/witcherfanfilm/?__tn__=%2Cd-k-R&eid=ARBAh1TU1-2LmIO0HkmC7VnfkdeQUdo2NiYnqXEPfEwTgoIjA9KbzqKpB-uLRgWxgxf1bufORQz5EYxI
3
Przypominam, że do Wiedźmina tworzonego przez fanów pozostał miesiąc :)
0
@Transu96 Azar Javed się w Tobie obudził :P
2
@Abuk @IronSanHybrid To może być pierwszy serial od Netflixa, którego obejrzę :D
3
@MarioVeB! Dziady to stare chłopy, koniec tematu :P
5
@IronSanHybrid No to u mnie nie wgrali :P
5
I jest trailer netflixowego Wiedźmina
0
@IronSanHybrid Nie widzę różnicy stary a nowy :D
0
@ForcaMilosz A czy świadkowie jehowy chcą cukierka, a jak nie dostaną to zrobią "psikusa"? W sumie to moim zdaniem rzucanie jajami w drzwi to nie jest psikus a niszczenie mienia :P
0
@4drian0 I drzwi jajami obrzucone. Przynajmniej ileś lat temu tak dzieciaki się bawiły :)