tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Cyberpunk, 13 posterunek
https://m.jbzdy.cc/obr/1156363/silverhand
0
@kazbychu Na bagnach to nie rośnie @Transu96 ?
0
@4drian0 za każdym razem inne osoby o to pytają ;)
0
@Witekk10 a kto ci zabroni? :)
0
@Lola120 W pewnej grze pewne panie (lasu) też słodzily pewnemu kawalerowi, kto grał w tę grę to wie o kim mowa i jak te panie wyglądały ;)
0
@FDJ Albo o Passata B5 1.9 Tdi ;)
0
@tristan87 Dużo pan pali?
0
Joker, (nie)możliwe spoilery :D
https://besty.pl/4022432
0
@Rewolucja123 Gdy ci smutno, gdy ci źle, walnij setkę albo dwie
0
@Encore Jak to Jarosław ;)
27
Wstawianie do pracy
https://kwejk.pl/obrazek/3455127/dzien-doberek.html
0
@robsesh Ja na newet takiej sytuacji nie miałem albo nie pamiętam, bo dosyć dawno w to grałem ;)
0
@pawelfcb22 A tak ciekawości, jaką specjalizację będziesz robił? ;)
0
@pawelfcb22 Gorączki akurat nie mam, wczoraj na wieczór i dziś rano miałem 37,4 a teraz 36,6 ;) dzięki za porady, ale z całą pewnością zapomnę mu o tych uszach powiedzieć ;)
0
@Colon Wiem, Planet of the Apes :D
0
@Colon A o co chodzi z Sosnowcem to już całkiem nie mam pomysłów ;D
0
@Colon Obcy :D jak po angielsku to Alien :P
0
@Colon Pierwsze to Mission Impossible, drugie nie wiem. Może Janosik? :D chociaż nie, na Janosika nie pasuje :P
0
@pawelfcb22 mam jeszcze jedno pytanie. Od kilku dni mam też uszy zatkane, czy to może być przez katar i jak on przejdzie to będę normalnie słyszał czy też o jakieś krople poprosić? ;)
0
@plutonio Brałem Gripex przez kilka dni. Jeszcze do tego acatar i aspiryne z witaminą c i nic nie jest lepiej. Teraz do tego jeszcze oko zaczęło mi ropieć
1
@SeeleyBooth Jak jesteś głównym szefem to co innego ;)
0
@SeeleyBooth Kto nigdy nie spał w robocie niech pierwszy rzuci poduszką;)
0
@dge21 Do środy bez leków to ja chyba umrę hehe :P
1
@kerouac To akurat znam ten ból ;)
0
@tbas Na niewielkiej wsi :)
1
@NeroTFP @Odesseiron teraz są elektroniczne zwolnienia i lekarze od razu wysyłają do pracodawcy i zusu
Innego lekarza w przychodni nie ma, stara baba tylko przyjmowała a niedawno udaru dostała.
0
Mam takie pytanko, wzięło mnie jakieś przeziębienie, ledwo żyję. Mój lekarz rodzinny też jest chory i nie przyjmuje, jutro mam na rano do roboty. Mogę ewentualnie jechać do innego lekarza na prywatnie, ale mam pytanie. Jak go jutro nie zastanę to co wtedy?
1
Wciągło mnie do gier 2 Cyber Marian, najlepsze zostawili na koniec ;)
0
@zmiter912576 Wsadź mu prezerwatywę w dupę :P
3
@Ramos9248 Ty masz w ogóle dziwny gust, nawet o filmach teraz nie piszę a o ulubionym klubie piłkarskim ;)