4

0

@kazbychu Na bagnach to nie rośnie @Transu96 ?

0

@4drian0 za każdym razem inne osoby o to pytają ;)

0

@Witekk10 a kto ci zabroni? :)

0

@Lola120 W pewnej grze pewne panie (lasu) też słodzily pewnemu kawalerowi, kto grał w tę grę to wie o kim mowa i jak te panie wyglądały ;)

0

@FDJ Albo o Passata B5 1.9 Tdi ;)

0

@tristan87 Dużo pan pali?

0

Joker, (nie)możliwe spoilery :D
https://besty.pl/4022432

0

@Rewolucja123 Gdy ci smutno, gdy ci źle, walnij setkę albo dwie

0

@Encore Jak to Jarosław ;)

27

0

@robsesh Ja na newet takiej sytuacji nie miałem albo nie pamiętam, bo dosyć dawno w to grałem ;)

0

@pawelfcb22 A tak ciekawości, jaką specjalizację będziesz robił? ;)

0

@pawelfcb22 Gorączki akurat nie mam, wczoraj na wieczór i dziś rano miałem 37,4 a teraz 36,6 ;) dzięki za porady, ale z całą pewnością zapomnę mu o tych uszach powiedzieć ;)

0

@Colon Wiem, Planet of the Apes :D

0

@Colon A o co chodzi z Sosnowcem to już całkiem nie mam pomysłów ;D

0

@Colon Obcy :D jak po angielsku to Alien :P

0

@Colon Pierwsze to Mission Impossible, drugie nie wiem. Może Janosik? :D chociaż nie, na Janosika nie pasuje :P

0

@pawelfcb22 mam jeszcze jedno pytanie. Od kilku dni mam też uszy zatkane, czy to może być przez katar i jak on przejdzie to będę normalnie słyszał czy też o jakieś krople poprosić? ;)

0

@plutonio Brałem Gripex przez kilka dni. Jeszcze do tego acatar i aspiryne z witaminą c i nic nie jest lepiej. Teraz do tego jeszcze oko zaczęło mi ropieć

1

@SeeleyBooth Jak jesteś głównym szefem to co innego ;)

0

@SeeleyBooth Kto nigdy nie spał w robocie niech pierwszy rzuci poduszką;)

0

@dge21 Do środy bez leków to ja chyba umrę hehe :P

1

@kerouac To akurat znam ten ból ;)

0

@tbas Na niewielkiej wsi :)

1

@NeroTFP @Odesseiron teraz są elektroniczne zwolnienia i lekarze od razu wysyłają do pracodawcy i zusu
Innego lekarza w przychodni nie ma, stara baba tylko przyjmowała a niedawno udaru dostała.

0

Mam takie pytanko, wzięło mnie jakieś przeziębienie, ledwo żyję. Mój lekarz rodzinny też jest chory i nie przyjmuje, jutro mam na rano do roboty. Mogę ewentualnie jechać do innego lekarza na prywatnie, ale mam pytanie. Jak go jutro nie zastanę to co wtedy?

1

Wciągło mnie do gier 2 Cyber Marian, najlepsze zostawili na koniec ;)

0

@zmiter912576 Wsadź mu prezerwatywę w dupę :P

3

@Ramos9248 Ty masz w ogóle dziwny gust, nawet o filmach teraz nie piszę a o ulubionym klubie piłkarskim ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?