0

Nareszcie! Pierwszy odcinek dziesiątego sezonu The Walking Dead obejrzany!

1

@Kapitan hawk cicha plaża pośród drzew

0

@YouShouldListenToMe A ja będę miał godzinę roboty za sobą :)

9

1

@Lares Obecnie żyje (a raczej wegetuje) poza grobem :P

0

@BigShaq Ciekawe czy jak ktoś drzwi otworzy to huraganu tu nie zrobi :P

1

@Osioł szek...

0

@BigShaq A ja sobie okno otworzyłem, bo już wytrzymać się w tym pokoju nie dało, delilkanty wiaterek po plecach mi zawiewa teraz :)

5

@kruszkiewicz Bo jak jest zimno, a nie ma wiatru to jest ciepło

0

@NaFazieHitman Trzeba kupić odmładzarkę i odmłodzić Xaviego, Iniestę i Messiego :P

1

@Grzesior667 Podróbka multipli :P

0

@matirix20 @Barca17griezz10 w kwietniu są moje urodziny :P

0

@Messibestplayerintheworld a do pierwszej drużyny Barcy za słaby, trzeba stworzyć drużynę Barca A2 :D

0

@Barca17griezz10 Nie jest zimno tylko przyjemnie. Wiosną i latem jest skwar do nie wytrzymania, ja katar z powodów zdrowotnych mam cały czas, a alergicy właśnie w okresie wiosenno-letnim :)

0

@Barca17griezz10 żeby lubić wiosnę, lato pewnie też, a wtedy jest gorąco...

0

@Barca17griezz10 jesteś masochistą?

0

@DaPi @kuba1794 akurat monitor to część komputera, a to co nazywasz "komputerem" to jednostka centralna ;)

0

@FafitFCB no właśnie, gdyby nie to, że pada to miałbym okno otwarte, a tak to gorąco i spać nie idzie.

0

@MSDCbrzdyk dopiero teraz cię wypuścili?

0

@Lord_Vader W Tokio Hotel?

1

@BigShaq Zanosi się na deszcz. Burza psiakrew.

0

@MesQueUnClub96 A tyś z Poznania lub okolic czy tylko przejazdem byłeś? :D

6

@norbi77 No i paznokcie pomalował.

1

@Forza_Juve czasem trzeba się odchamić :P

0

@kubix05 Fuj

0

@MesQueUnClub96 Znowu wypadek?

1

@Forza_Juve A jeszcze formuła 1 o 13:00 :P najlepiej oddać się życiu towarzyskiemu :D

2

@Kapitan hawk "ależ wieje", "burza psiakrew", "zanosi się na deszcz" :P

4

@Forza_Juve I Finał ME w siatkówce o 18:00 :P

1

@Forza_Juve E, to w sumie nie tak daleko mnie :P Ja kawałek za Jarocinem mieszkam :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?