tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nareszcie! Pierwszy odcinek dziesiątego sezonu The Walking Dead obejrzany!
1
@Kapitan hawk cicha plaża pośród drzew
0
@YouShouldListenToMe A ja będę miał godzinę roboty za sobą :)
9
Marsz w Lublinie
https://jbzdy.cc/obr/1134896/marsz-w-lublinie
1
@Lares Obecnie żyje (a raczej wegetuje) poza grobem :P
0
@BigShaq Ciekawe czy jak ktoś drzwi otworzy to huraganu tu nie zrobi :P
1
@Osioł szek...
0
@BigShaq A ja sobie okno otworzyłem, bo już wytrzymać się w tym pokoju nie dało, delilkanty wiaterek po plecach mi zawiewa teraz :)
5
@kruszkiewicz Bo jak jest zimno, a nie ma wiatru to jest ciepło
0
@NaFazieHitman Trzeba kupić odmładzarkę i odmłodzić Xaviego, Iniestę i Messiego :P
1
@Grzesior667 Podróbka multipli :P
0
@matirix20 @Barca17griezz10 w kwietniu są moje urodziny :P
0
@Messibestplayerintheworld a do pierwszej drużyny Barcy za słaby, trzeba stworzyć drużynę Barca A2 :D
0
@Barca17griezz10 Nie jest zimno tylko przyjemnie. Wiosną i latem jest skwar do nie wytrzymania, ja katar z powodów zdrowotnych mam cały czas, a alergicy właśnie w okresie wiosenno-letnim :)
0
@Barca17griezz10 żeby lubić wiosnę, lato pewnie też, a wtedy jest gorąco...
0
@Barca17griezz10 jesteś masochistą?
0
@DaPi @kuba1794 akurat monitor to część komputera, a to co nazywasz "komputerem" to jednostka centralna ;)
0
@FafitFCB no właśnie, gdyby nie to, że pada to miałbym okno otwarte, a tak to gorąco i spać nie idzie.
0
@MSDCbrzdyk dopiero teraz cię wypuścili?
0
@Lord_Vader W Tokio Hotel?
1
@BigShaq Zanosi się na deszcz. Burza psiakrew.
0
@MesQueUnClub96 A tyś z Poznania lub okolic czy tylko przejazdem byłeś? :D
6
@norbi77 No i paznokcie pomalował.
1
@Forza_Juve czasem trzeba się odchamić :P
0
@kubix05 Fuj
0
@MesQueUnClub96 Znowu wypadek?
1
@Forza_Juve A jeszcze formuła 1 o 13:00 :P najlepiej oddać się życiu towarzyskiemu :D
2
@Kapitan hawk "ależ wieje", "burza psiakrew", "zanosi się na deszcz" :P
4
@Forza_Juve I Finał ME w siatkówce o 18:00 :P
1
@Forza_Juve E, to w sumie nie tak daleko mnie :P Ja kawałek za Jarocinem mieszkam :P