2

@Katalonbar Sobota o 13:00 pasuje jak ulał, ale ten wtorek to ni uja, bo albo będę w robocie, albo będę szykował się do roboty, albo będę miał następnego dnia na rano i się nie wyśpię :P

1

@msmsms Arnold Schwarzenegger w Conanie :D

0

@ranger3120 Haxball, Rocket League

2

@msmsms Russell Crowe w Gladiatorze.

18

@Kapitan hawk Ty zostaw ją w spokoju -.-

3

Zbigniew Stonoga ft. Queen - Karakan Rhapsody


10

@Phatro Jak nie było internetów i w tv nie transmitowali to chyba wiadomo, że się nie oglądało.

8

I na takich wyborach byłaby dużo większa frekwencja :P
https://jbzdy.cc/obr/1149776/tak-powinno-byc

5

@bartekvisca Lesbijki to co innego, a jak jeszcze są ładne i seksowne to już całkiem :P

1

@msmsms Liczba ludności na 2011 to niecałe 32 tysiące osób :D

0

@ArdoFCB besty, kwejk, jbzdy i facebook :P

0

@NeroTFP nie odniosę się, ale powiem jedno, jak kiedyś dojdziemy do władzy to damy 1000+ na każde domowe zwierzę;)

3

Że też chciało mu się tyle męczyć, żeby takie dzieło zrobić i puścić to z dymem w kilka chwil
https://jbzdy.cc/obr/1148960/bolid-kubicy

6

@Kamilos84 Osła? Nawet kilku się tu znajdzie :)

7

@MesQueUnClub96 To już ten wiek :P

0

@sergio5 Mam nadzieję, że nie dożyje tego dnia :)

0

@Witekk10 A dziś w krótkich spodenkach, na krótki rękaw i w sandałach się pociłem.

8

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@szymonex10 Brzęczek od taktyki, Valverde od motywacji ;)

0

Szybkie dwa gole i po meczu ;)

1

@kenneth99 Brzęczek to jakiś krewny Valverde. Może wuja?

0

@Remi70 Ja, stać mnie :)

0

@jacobFCB Na to się nic nie poradzi chyba, bo kiedyś wyczytałem taką poradę, że trzeba się z dostawcą internetu skontaktować i poprosić o odblokowanie portów. Z tym, że trzeba mieć naprawdę dobry powód żeby to zrobili, chęć gry w haxa może nie być dobrym powodem :D

0

@Barca1992 Grają mecz bez bramek? Można śmiało obstawiać, że będzie bezbramkowy remis, no chyba, że na drugą połowę je postawią :D

0

@Showman Jak Lewy będzie miał swój dzień to łatwe zwycięstwo, a jak nie to różnie może być ;)

0

@jacobFCB To pewnie masz porty w routerze zablokowane, ja tak miałem na starym haxie (Java czy co to tam wtedy było)

0

@jacobFCB Polecam room Beginners no afk czy jakoś tak, często tam grywam ;)

0

@norbi77 Nie, zaraz obok był posterunek Nero i tam trochę podchodziłem i wtedy zniknęli zarażeni, wczytałem grę jeszcze raz o jest git, właśnie wszystkich wybiłem ;)

0

@Transu96 konkurencja ma lepsze gry ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?