tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Katalonbar Sobota o 13:00 pasuje jak ulał, ale ten wtorek to ni uja, bo albo będę w robocie, albo będę szykował się do roboty, albo będę miał następnego dnia na rano i się nie wyśpię :P
1
@msmsms Arnold Schwarzenegger w Conanie :D
0
@ranger3120 Haxball, Rocket League
2
@msmsms Russell Crowe w Gladiatorze.
18
@Kapitan hawk Ty zostaw ją w spokoju -.-
3
Zbigniew Stonoga ft. Queen - Karakan Rhapsody
10
@Phatro Jak nie było internetów i w tv nie transmitowali to chyba wiadomo, że się nie oglądało.
8
I na takich wyborach byłaby dużo większa frekwencja :P
https://jbzdy.cc/obr/1149776/tak-powinno-byc
5
@bartekvisca Lesbijki to co innego, a jak jeszcze są ładne i seksowne to już całkiem :P
1
@msmsms Liczba ludności na 2011 to niecałe 32 tysiące osób :D
0
@ArdoFCB besty, kwejk, jbzdy i facebook :P
0
@NeroTFP nie odniosę się, ale powiem jedno, jak kiedyś dojdziemy do władzy to damy 1000+ na każde domowe zwierzę;)
3
Że też chciało mu się tyle męczyć, żeby takie dzieło zrobić i puścić to z dymem w kilka chwil
https://jbzdy.cc/obr/1148960/bolid-kubicy
6
@Kamilos84 Osła? Nawet kilku się tu znajdzie :)
7
@MesQueUnClub96 To już ten wiek :P
0
@sergio5 Mam nadzieję, że nie dożyje tego dnia :)
0
@Witekk10 A dziś w krótkich spodenkach, na krótki rękaw i w sandałach się pociłem.
8
Kiedyś to było
https://kwejk.pl/obrazek/3453395/kiedys-to-bylo.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@szymonex10 Brzęczek od taktyki, Valverde od motywacji ;)
0
Szybkie dwa gole i po meczu ;)
1
@kenneth99 Brzęczek to jakiś krewny Valverde. Może wuja?
0
@Remi70 Ja, stać mnie :)
0
@jacobFCB Na to się nic nie poradzi chyba, bo kiedyś wyczytałem taką poradę, że trzeba się z dostawcą internetu skontaktować i poprosić o odblokowanie portów. Z tym, że trzeba mieć naprawdę dobry powód żeby to zrobili, chęć gry w haxa może nie być dobrym powodem :D
0
@Barca1992 Grają mecz bez bramek? Można śmiało obstawiać, że będzie bezbramkowy remis, no chyba, że na drugą połowę je postawią :D
0
@Showman Jak Lewy będzie miał swój dzień to łatwe zwycięstwo, a jak nie to różnie może być ;)
0
@jacobFCB To pewnie masz porty w routerze zablokowane, ja tak miałem na starym haxie (Java czy co to tam wtedy było)
0
@jacobFCB Polecam room Beginners no afk czy jakoś tak, często tam grywam ;)
0
@norbi77 Nie, zaraz obok był posterunek Nero i tam trochę podchodziłem i wtedy zniknęli zarażeni, wczytałem grę jeszcze raz o jest git, właśnie wszystkich wybiłem ;)
0
@Transu96 konkurencja ma lepsze gry ;)