1

@Kompletny Przykleił się do jednej z tych co ją trząsł :)

0

@PrinceDamon Nigdy w życiu.

25

@Colon Colon - "Zabawnie"

1

@IronSanHybrid Mnie w to nie mieszaj ;)

0

@MichalZZZ Age of empires, Tzar.

0

@macio_944 Karol nie ma ani konsoli, ani telewizora ;P

0

@macio_944 To na co ja preorder na konsole sobie zamówiłem? ;D.

8

@Criss18Barca Panie, jest wiatr? Bo jak nie ma wiatru to Kuusamo nie jest gotowe ;)

2

@robert12181 Napastnikiem w sumie też ;)

2

@macio_944 Mniej magii moim zdaniem jest teraz w święta Bożego Narodzenia, bo pogoda jest nie odpowiednia. Kiedyś to był śnieg, mróz, a teraz co roku błoto, deszcz i 5 stopni ciepła...

0

@kolomen2 Łacinę podwórkową ;)

0

@svensonFCB Jest już ciemno, wszystko jedno ;)

0

@Dzemix111 Nie jestem zainteresowana...

2

Ale ten czas leci...
https://besty.pl/4021381

0

@Maniek9444 U mnie był podobny typ, ale na szczęście niczego nie podpalił, ale za to narkotykami handlował, teraz nie wiem czy go zamknęli czy się wyprowadził, ale dawno już go nie widziałem ;) a taki grzeczny był "dzień dobry" mówił. Za dzieciaka prawie codziennie w piłkę razem graliśmy.

0

@nieprzysiadalnosc Za Polonią chociaż byś był ;)

3

@Kapitan hawk Normalnie wstawałeś o 11 a dziś o 10 ;D

0

@Chakalaka Artur to jakiś krewny doktora Zawiszy?

3

@Chakalaka Lech to są Pany! Niebiesko-białe Szatany! ;)

1

0

@TheNekro94 Chodź na browara
Nananana

0

@kkbarca Pełnoletni nie znaczy dorosły ;)

0

@mekston Ale jak? Napijemy się troszkę dupeczki i może wpadną wódeczki? :)

0

@grizzy10 To nie jest wykres ;)

5

Z całą pewnością dobrze jest to przetłumaczone ;)


0

@Luki 10 Co, brak środków? ;)

0

@Witekk10 Lepiej mądrze stać niż głupio biegać ;)

1

@Odesseiron Halloween się skończyło a sąsiadka nadal wisi :)

1

@barcanawieki to jest jedna całość ;)

1

Dla fanów Widzimina 3 i jego modowania
https://planetagracza.pl/wiedzmin-3-70-nowych-animacji-ozywia-podroz-geralta/
Mod wydaje się przekozacki, a jak jeszcze naprawią wspomniane błędy to będzie cud, miód i orzeszki ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?