tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kompletny Przykleił się do jednej z tych co ją trząsł :)
0
@PrinceDamon Nigdy w życiu.
25
@Colon Colon - "Zabawnie"
1
@IronSanHybrid Mnie w to nie mieszaj ;)
0
@MichalZZZ Age of empires, Tzar.
0
@macio_944 Karol nie ma ani konsoli, ani telewizora ;P
0
@macio_944 To na co ja preorder na konsole sobie zamówiłem? ;D.
8
@Criss18Barca Panie, jest wiatr? Bo jak nie ma wiatru to Kuusamo nie jest gotowe ;)
2
@robert12181 Napastnikiem w sumie też ;)
2
@macio_944 Mniej magii moim zdaniem jest teraz w święta Bożego Narodzenia, bo pogoda jest nie odpowiednia. Kiedyś to był śnieg, mróz, a teraz co roku błoto, deszcz i 5 stopni ciepła...
0
@kolomen2 Łacinę podwórkową ;)
0
@svensonFCB Jest już ciemno, wszystko jedno ;)
0
@Dzemix111 Nie jestem zainteresowana...
2
Ale ten czas leci...
https://besty.pl/4021381
0
@Maniek9444 U mnie był podobny typ, ale na szczęście niczego nie podpalił, ale za to narkotykami handlował, teraz nie wiem czy go zamknęli czy się wyprowadził, ale dawno już go nie widziałem ;) a taki grzeczny był "dzień dobry" mówił. Za dzieciaka prawie codziennie w piłkę razem graliśmy.
0
@nieprzysiadalnosc Za Polonią chociaż byś był ;)
3
@Kapitan hawk Normalnie wstawałeś o 11 a dziś o 10 ;D
0
@Chakalaka Artur to jakiś krewny doktora Zawiszy?
3
@Chakalaka Lech to są Pany! Niebiesko-białe Szatany! ;)
1
Marianusz
https://m.jbzdy.cc/obr/1160322/helena
0
@TheNekro94 Chodź na browara
Nananana
0
@kkbarca Pełnoletni nie znaczy dorosły ;)
0
@mekston Ale jak? Napijemy się troszkę dupeczki i może wpadną wódeczki? :)
0
@grizzy10 To nie jest wykres ;)
5
Z całą pewnością dobrze jest to przetłumaczone ;)
0
@Luki 10 Co, brak środków? ;)
0
@Witekk10 Lepiej mądrze stać niż głupio biegać ;)
1
@Odesseiron Halloween się skończyło a sąsiadka nadal wisi :)
1
@barcanawieki to jest jedna całość ;)
1
Dla fanów Widzimina 3 i jego modowania
https://planetagracza.pl/wiedzmin-3-70-nowych-animacji-ozywia-podroz-geralta/
Mod wydaje się przekozacki, a jak jeszcze naprawią wspomniane błędy to będzie cud, miód i orzeszki ;)