tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 GOTY masz kupione czy dodatki osobno kupiłeś (o ile w ogóle masz zamiar w nie grać, a polecam gorąco!)? :)
1
@matirix20 Ja jak grałem pierwszy raz to myślałem, że ta walka w Kaer Morhen to koniec gry :D
0
@matirix20 Tak z 25% głównej fabuły plus dodatki :P
Miałeś Letho w swoich szeregach? :P
0
Jak w GTA
1
@Michael24 alkochińczyk
6
@zadafcb Mama Kevina orientuje się, że syna nie ma na lotnisku? ;)
5
Co się z tym Pudzianem stało?
https://besty.pl/4024198
4
@NeroTFP Za to Kevin był w sierpniu :P
0
@MESSIah16 W sumie jak już był post o Queen to ten utwór pasuje do Twojego pytania. @PatrychoO :P
5
@MESSIah16 Nie, nie chciałbym żyć wiecznie :)
1
@PatrychoO Trzymaj takie :P
3
@kenneth99 Ja mam widok z okna ze strychu na cmentarz :P
2
@Commando I co z tego? :)
2
@Commando Treningami kondycyjnymi.
1
@sebasek99 A tak swoją drogą Daryl przetrwał zombie apokalipsę i trafił na następną :D
0
@Kacper1432 Zdecydowanie Cameron :P
1
@sebasek99 Dwa tygodnie za wcześnie się rozchorowałem, jakby tak choroba poczekała to mógłbym pykać w Death Stranding dzień i noc, a tak to do roboty będę musiał chodzić :P
3
@prokofiew Gdzie wy te reklamy macie? Mi raz na ruski rok jakaś wyskoczy i tyle.
2
Już od jutra w radio i marketach
0
Skecz odnośnie dzisiejszego święta
0
@fortunate_son Najgorszy jest wiatr. U mnie było ciepło do tego stopnia, że w toi-toiu musiałem kalesony ściągnąć. Dlaczego? Bo nie było wiatru.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
No dobra, żeby tradycji stało się zadość. Na jakim programie i o której godzinie jest "Znachor"? :D
0
@Esio Na alledrogo.
1
@kamilos1214 To już chyba zależy od kuriera. Ja jak kiedyś zamawiałem meble to sam z siebie pomagał wnosić, a innym razem tylko pomógł rozładować auto i nara :P
0
@KamQiX Odpowiedniej kwoty to chyba nigdy na żadnej parafii nie uzbierano :D
0
@lukasik17 Wszystko od Armaniego :P
0
@goldenboy Grog.
0
Komentarz usunięty
17
@Gaucho Ale jak jakaś fajna dupera będzie stała to chcąc nie chcąc człowiek się zapatrzy :P