2

@tomono o Munirze czy Bojanie się pamięta to dlaczego o Fatim mielibyśmy zapomnieć? ;)

0

@Faun To jest bardziej prawdopodobne niż obecna Barcelona :)

0

@goldenboy Ciekawe co ci kibice zrobią jak Neymar poprowadzi PSG do pucharu w Lidze Mistrzów ;)

1

Krzysztof Krafcik
https://besty.pl/4016069

0

@Aaron10 Polska.

0

@Transu96 Uciekłeś z Górniczej Doliny?

0

@Mesi12 O proszę! Faktycznie działa :P

1

@Suzu teraz Days Gone, wcześniej haxball i Rocket League, a potem nie wiem.

0

@chudym taki to pożyje :)

1

@FC1899Barca przynajmniej organizm masz przyzwyczajony do wczesnego wstawania. Jak się chodzi na trzy zmiany to co tydzień inaczej trzeba chodzić spać i wstawać. Jeszcze do jednej konkretnej zmiany nie zdążysz się przyzwyczaić, a tu już kolejna się zaczyna ;)

0

@Transu96 kopacze muszą całą noc rude wydobywać ;)

0

@RobsonPL wątroba ci od tego wysiądzie ;)

0

@Grzesior667 Nie każdy :)

0

@NeroTFP Jak? Gdzie? Kiedy?

0

0

@SeeleyBooth A tu pewnego razu mama poprosiła o posypanie ziemniaków koperkiem, a tam lody :P

0

Zaczynamy!

3

@Bykunn Mój to skoki narciarskie, ale siatkówkę też uwielbiam ;)

2

@jedrek7000 Skierowanie od lekarza rodzinnego bądź ortopedy czy innego chirurga powinno załatwić sprawę :P

0

@didzejos a co za różnica czy deszcz pada czy świeci słońce jeśli jest 15 stopni?

1

@DC7 ktoś tu chyba wstał lewą nogą

4

@Barca17griezz10 Bo jeszcze się nawet chłodno nie zrobiło :P

2

@Barwindg Rudy przefarbował się na czarno i od razu robi nielegalne rzeczy :P

1

@neymarjr_143 Sam se rób.

0

@Danny Gaucho Całkiem niedawno wyszła odświeżona seria tego telefonu :)

5

@Odesseiron jutro znowu będzie pomidorowa zrobiona z rosołu z wczoraj.
Ogólnie to nie przepadam za tą zupa ;)

1

@Mario96w w ich wykonaniu wszystkie utwory są spoko ;)

5

Szwedzki zespół metalowy Sabaton w swojej twórczości nawiązuje do wydarzeń historycznych. Niektóre z nich nawiązują również do historii Polski, jak np. utwór pt. „40:1”. Teraz został on oficjalnym hymnem Centrum Edukacji Mundurowej w Ełku.
https://wmeritum.pl/sabaton-401-hymnem-szkoly/294750/amp

0

@barcafan1789 A ja pod Cyberpunka, z tym, że muszę nowego kompa kupić, bo obecny prawdopodobnie nie udźwignie tej gry :D

0

@barcafan1789 a co się działo, że przywracasz system do ustawień fabrycznych? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?