tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tomono o Munirze czy Bojanie się pamięta to dlaczego o Fatim mielibyśmy zapomnieć? ;)
0
@Faun To jest bardziej prawdopodobne niż obecna Barcelona :)
0
@goldenboy Ciekawe co ci kibice zrobią jak Neymar poprowadzi PSG do pucharu w Lidze Mistrzów ;)
1
Krzysztof Krafcik
https://besty.pl/4016069
0
@Aaron10 Polska.
0
@Transu96 Uciekłeś z Górniczej Doliny?
0
@Mesi12 O proszę! Faktycznie działa :P
1
@Suzu teraz Days Gone, wcześniej haxball i Rocket League, a potem nie wiem.
0
@chudym taki to pożyje :)
1
@FC1899Barca przynajmniej organizm masz przyzwyczajony do wczesnego wstawania. Jak się chodzi na trzy zmiany to co tydzień inaczej trzeba chodzić spać i wstawać. Jeszcze do jednej konkretnej zmiany nie zdążysz się przyzwyczaić, a tu już kolejna się zaczyna ;)
0
@Transu96 kopacze muszą całą noc rude wydobywać ;)
0
@RobsonPL wątroba ci od tego wysiądzie ;)
0
@Grzesior667 Nie każdy :)
0
@NeroTFP Jak? Gdzie? Kiedy?
0
@Pawlak1992 Nie.
0
@SeeleyBooth A tu pewnego razu mama poprosiła o posypanie ziemniaków koperkiem, a tam lody :P
0
Zaczynamy!
3
@Bykunn Mój to skoki narciarskie, ale siatkówkę też uwielbiam ;)
2
@jedrek7000 Skierowanie od lekarza rodzinnego bądź ortopedy czy innego chirurga powinno załatwić sprawę :P
0
@didzejos a co za różnica czy deszcz pada czy świeci słońce jeśli jest 15 stopni?
1
@DC7 ktoś tu chyba wstał lewą nogą
4
@Barca17griezz10 Bo jeszcze się nawet chłodno nie zrobiło :P
2
@Barwindg Rudy przefarbował się na czarno i od razu robi nielegalne rzeczy :P
1
@neymarjr_143 Sam se rób.
0
@Danny Gaucho Całkiem niedawno wyszła odświeżona seria tego telefonu :)
5
@Odesseiron jutro znowu będzie pomidorowa zrobiona z rosołu z wczoraj.
Ogólnie to nie przepadam za tą zupa ;)
1
@Mario96w w ich wykonaniu wszystkie utwory są spoko ;)
5
Szwedzki zespół metalowy Sabaton w swojej twórczości nawiązuje do wydarzeń historycznych. Niektóre z nich nawiązują również do historii Polski, jak np. utwór pt. „40:1”. Teraz został on oficjalnym hymnem Centrum Edukacji Mundurowej w Ełku.
https://wmeritum.pl/sabaton-401-hymnem-szkoly/294750/amp
0
@barcafan1789 A ja pod Cyberpunka, z tym, że muszę nowego kompa kupić, bo obecny prawdopodobnie nie udźwignie tej gry :D
0
@barcafan1789 a co się działo, że przywracasz system do ustawień fabrycznych? :P