tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcafan1789 a co się działo, że przywracasz system do ustawień fabrycznych? :P
0
@Odesseiron ...
1
@Forza_Juve Najlepszego! :)
6
@l0Messini Płacenia rachunków :P
2
@Cariones To mu doradziłeś :P
0
@AlwaysBlaugrana Jakbym był bogaty to kupiłbym sobie kawałek plaży albo nawet wyspę :P
4
https://jbzdy.eu/obr/1115293/bialorycerze-znowu-sie-zlatuja-po-czasie
Czy można uderzyć dziewczynę/kobietę w samoobronie?
0
@ForcaMilosz Kto bogatemu zabroni? :P
1
@MarioVeB! Tam każdy budynek ma klimatyzacje. A nad wodą pewnie przyjemnie z jakimś drogim alkoholem i kobietami by było :P
1
@koksik2700 Tylko i wyłącznie drób, inne też zjem, ale kurczak mój ulubieny :P
0
@MarioVeB! W Dubaju?
3
@Tom0VeB Czyli o polityce również, nie wiem o co użytkownikowi @Ibra9PSP chodzi :P
3
@Ibra9PSP O czym można rozmawiać na La Rambli?
0
@matirix20 Kosmici żyją wśród nas.
0
@MesQueUnClub96 W Zjednoczonych Emiratach Arabskich jako paskudnie bogaty człek.
3
@masq Gromada: ssaki
Rodzina: człowiekowate
Królestwo: zwierzęta
Typ: strunowce
Domena: eukarionty
Długość życia: 79 lat
Szybkość: 45 km/h (Maximum, w biegu)
Wikipedia
0
@Grzesior667 Transfer Neymara byłby piękny jak wysoka emerytura w wieku 20 kilku lat :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@adamt1996 Ja jestem taki obserwator pogody i powiem panu jedno. Wczoraj dopóki świeciło słońce to było ciepło, ale jak zaszło to momentalnie zimno się zrobiło.
0
@FC1899Barca Telefon jak telefon :P
0
@4drian0 Tydzień roboty :P
0
@seba1324 Już jest na PC, PS i XBOXA :P
5
@MarioVeB! Grunt, że są szczepieni, skąd to wywnioskowałem? Mieli siłę się bić :)
4
@matirix20 O ile dobrze pamiętam to na prawo będzie taka rzeczka/strumyk czy jak to tam się zwie i trzeba będzie odpowiednich dźwigni użyć, żeby przejść dalej.
0
@kris81 ja przed chwilą ograłem Volte, ujdzie ten tryb :P
0
@KamQiX Mi się ściąga fifka właśnie, bez problemu się zalogowałem :P
0
https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/fifa/fifa-20
Macie demo fify na PC :P
2
@DC7 Helena*
0
Eklerek :)
1
@FafitFCB Zgadzam się, ostatni dzień weekendu i jutro do roboty :P