tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Getek Paczkę dziennie.
2
@Cule92 Najgorszy jest wiatr.
0
@Tom0VeB Co to za pytanie w taką pogodę?
0
https://kwejk.pl/obrazek/3432169/wycieczka-na-ryby.html
jeszcze pół litra śliwowicy by się na to przyjęło :P
0
@Copernicus Na 5 dni to nawet się tego nie odczuje, ja osobiście zaczynam odpoczywać po dwóch tygodniach urlopu, a tu trzeba już do roboty się szykować :D
1
@Buba13 Lepiej jedź na pole i zamiast wydawać 2 stówki to może tyle zarobisz :P
2
@TheApostole Zielone się nazbierały to i zapas piwa możesz kupić :D
0
@FafitFCB to czyli masz około 20 stopni :P
1
@FafitFCB Rozpadało się u ciebie czy temperatura spadła do około 20 stopni Celsjusza? :)
0
@MESSIah16 Ja to samo mogę na mrozie na krótki rękaw robić z tym, że mam kilka wiosen mniej :)
0
@TheApostole ile ci brakuje? Może dołożę :P
1
@Chwytliwy Już jutro będzie spokój, bo zostanie oficjalnie piłkarzem Barcelony :)
0
Na pogodę to już nie mam siły narzekać :P
1
@Lola120 no i się wydało :P nie no, tak pytam, bo myślałem, że tylko moja wieś jest tak zacofana :P
2
@Kajtek77 Mieli rozmach sku...
0
@Lola120 Jak się nazywa ta wieś? :P
0
@kubix05 A gdzie bimberek? :P
2
@Kamiloza91 a rób co chcesz
2
@VamosRakieta Zostań dziś moją przyjaciółką
Czeka nas nowych przygód wiele.
Jeśli chcesz spełniać swe marzenia
zostań dziś moją przyjaciółką.
3
@Nolife1899 Nie mam, ale mogę pomóc ją skonsumować :P
2
@Deraxium Mi nikt w twarz nie napluł :)
1
@Suzu Ale może też jutro, pojutrze albo nigdy :P
2
@amanter Danuta pyta o zdjęcia.
0
@DonAndrzejos taka pogoda nie służy normalnym ludziom ;)
0
@tbas Jakby doszło do takiej wymiany to okazałby się geniuszem :)
0
@clyde Jeśli nie masz konta premium to i tak nic nie zobaczysz, bo strona padnie :P
0
@krzychu1526 Arrivederci Roma
0
@jedrek7000 taktyk.
10
Instrukcje były niejasne
https://kwejk.pl/obrazek/3431817/wstep-na-basen.html
2
@LuisSalvano chciałbym być twoim przeciwnikiem :)