1

@Chwytliwy 9:40 to jest ruch LPG :P


I ten pan w różowym :P

0

@RobsonPL W niedziele nie robią przelewów :P

1

@Kapitan hawk o 15 dzień się zacznie ;)

0

@Darshan1010 To nieprawda, że Rakiety już nie ma

0

Władimir, Władimir, Władimir
Władimir, Władimir, Władimir
Oj, Władimir, Władimir, Władimir
Władimir, Krwawy pokój

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kkbarca Nie chcę Cię zgorszyć :P

0

@PrinceDamon ez nubie :P

1

@bartekvisca We're all living in Amerika :D

4

We're all living in Amerika,

2

@daniel32778 Żeby zostać z Tobą na calutkie lata

1

@Chwytliwy Nikt nie słucha, a każdy zna :P

0

Za górami za lasami żyją baby z kuta...

1

@daniel32778 Syna Jedynego :D

0

@Avada Kedavra Pociąg do gwiazd, pociąg do nieba!

10

@zadafcbWolność i swoboda!

4

@Janiama Przenieść punkty z siatkówki i będzie cacy :P

0

@Chwytliwy Nie może być

0

@JaSzymon hę?

3

@kamilkrycha Grali przeciwko pachołkom :P

1

@arrrow Ja nawet w jednym procencie mógłbym nie wykorzystywać swojego potencjału byle dobrze płacili :)

7

@arrrow Iść tam gdzie płacą najwięcej :)

4

Szybko, łatwo i przyjemnie.

0

@MSN30 Jestem długodystansowcem :P

0

Francja oskarża Polskę o gwałt!

2

Takie mecze powinny być oznaczone jako 18+

7

Drzyzga, o ja cię pier... kocham

0

@MSN30 Akurat ja szybciej przebiegnę 100 metrów niż wypiję setkę :P

1

Takie fory im dają, że nawet do bloku nie skaczą :P

0

@Witekk10 Nie, jeden żużlowiec nazywa się tak samo jak ja, ale inne imię ma :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?