tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy 9:40 to jest ruch LPG :P
I ten pan w różowym :P
0
@RobsonPL W niedziele nie robią przelewów :P
1
@Kapitan hawk o 15 dzień się zacznie ;)
0
@Darshan1010 To nieprawda, że Rakiety już nie ma
0
Władimir, Władimir, Władimir
Władimir, Władimir, Władimir
Oj, Władimir, Władimir, Władimir
Władimir, Krwawy pokój
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kkbarca Nie chcę Cię zgorszyć :P
0
@PrinceDamon ez nubie :P
1
@bartekvisca We're all living in Amerika :D
4
We're all living in Amerika,
2
@daniel32778 Żeby zostać z Tobą na calutkie lata
1
@Chwytliwy Nikt nie słucha, a każdy zna :P
0
Za górami za lasami żyją baby z kuta...
1
@daniel32778 Syna Jedynego :D
0
@Avada Kedavra Pociąg do gwiazd, pociąg do nieba!
10
@zadafcbWolność i swoboda!
4
@Janiama Przenieść punkty z siatkówki i będzie cacy :P
0
@Chwytliwy Nie może być
0
@JaSzymon hę?
3
@kamilkrycha Grali przeciwko pachołkom :P
1
@arrrow Ja nawet w jednym procencie mógłbym nie wykorzystywać swojego potencjału byle dobrze płacili :)
7
@arrrow Iść tam gdzie płacą najwięcej :)
4
Szybko, łatwo i przyjemnie.
0
@MSN30 Jestem długodystansowcem :P
0
Francja oskarża Polskę o gwałt!
2
Takie mecze powinny być oznaczone jako 18+
7
Drzyzga, o ja cię pier... kocham
0
@MSN30 Akurat ja szybciej przebiegnę 100 metrów niż wypiję setkę :P
1
Takie fory im dają, że nawet do bloku nie skaczą :P
0
@Witekk10 Nie, jeden żużlowiec nazywa się tak samo jak ja, ale inne imię ma :P