tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lola120 Ode mnie to pewnie cała la rambla i pół fioletowej lepiej śpiewa :)
2
@wyrek Janusz, od kiedy Ty wolisz drinky od polskiej wódeczki? :P
14
@IronSanHybrid Nie truj się. Walnij setkę krupnika i przejdzie od razu :P
3
@July_6_BcN I każdy inny śmieć, co za różnica jaki? Kosze na śmieci są co kilka metrów :)
1
@Brusu Pan Wiesio :P
1
"- Tyś, siwy huncwocie, nadal kiepski w rachunkach - syknęła Fryga. - Znowu trzeba ci pomóc liczyć? Ty jesteś jeden, nas jest trójka. Znaczy, nas jest więcej.
- Was jest trójka - powiódł po nich wzrokiem - a ja jestem jeden. Ale wcale nie jest was więcej. To taki matematyczny paradoks i wyjątek od reguły.
- Znaczy, że jak?
- Znaczy, spie... stąd w podskokach. Póki jeszcze jesteście zdolni do podskoków."
2
Cyberpunk 2077 na PS1? :P
1
@Avada Kedavra a najkrótszy rasistowski?
Pan murzyn.
1
@Cave nie wiem gdzie mieszkasz, ale współczuję, u mnie trochę wytchnienia dziś było ;)
0
@7black4 co to za prowokacja, skoro z tej pani 3/4 polskiego internetu się śmieje? ;)
0
@NeroTFP Prawdziwy patriota :P
12
Godzina W
https://kwejk.pl/obrazek/3420503/godzina-w.html
0
@4drian0 Podzielą film na części i akurat styknie :P
3
Tego utworu dzisiejszego dnia nie może zabraknąć. Szkoda, że nie było mnie na koncercie, obejrzałem go kilka razy w internecie, ale przeżyć coś takiego na żywo to byłoby coś.
0
@seba1324 Zależy od wzoru- im więcej szczegółów tym więcej roboty, tym tatuaż droższy. Cena też zależy od tego czy pójdziesz do profesjonalnego tatuażysty czy do artysty za flaszkę :)
0
@macio_944 Skąd wiesz? Próbowałeś? :P
0
@Volk Co kraj to obyczaj :)
0
@MichalZZZ tak z 40 :P
4
@kuz rap jest o wiele, wiele gorszy
1
@MesQueUnClub96 Tu jest napisane coś o alchemii.
0
@MESSIah16 Ryoyu Kobayashi, Ewa Swoboda :P
1
@Janiama Ja też :P
0
@macio_944 Pytanie tylko czy kupić nowy PC, żeby ta gra w ogóle ruszyła, czy grać na konsoli :P
2
@Vahn Małpa uciekła z zoo :P
0
@Nano22
0
Spokojnie jak na wojnie
2
@masq Ten nowy pewnie wszystko zablokował :P
0
@robsesh Poczekaj z takimi pytaniami, bo post gdzieś przepadnie :P
2
@Avada Kedavra Miałby przynajmniej jakiś posłuch w szatni :D
0
@AdrianGajewski2005 Monitor też da się obrócić :)