1

@Lola120 Ode mnie to pewnie cała la rambla i pół fioletowej lepiej śpiewa :)

2

@wyrek Janusz, od kiedy Ty wolisz drinky od polskiej wódeczki? :P

14

@IronSanHybrid Nie truj się. Walnij setkę krupnika i przejdzie od razu :P

3

@July_6_BcN I każdy inny śmieć, co za różnica jaki? Kosze na śmieci są co kilka metrów :)

1

@Brusu Pan Wiesio :P

1

"- Tyś, siwy huncwocie, nadal kiepski w rachunkach - syknęła Fryga. - Znowu trzeba ci pomóc liczyć? Ty jesteś jeden, nas jest trójka. Znaczy, nas jest więcej.
- Was jest trójka - powiódł po nich wzrokiem - a ja jestem jeden. Ale wcale nie jest was więcej. To taki matematyczny paradoks i wyjątek od reguły.
- Znaczy, że jak?
- Znaczy, spie... stąd w podskokach. Póki jeszcze jesteście zdolni do podskoków."

2

Cyberpunk 2077 na PS1? :P


1

@Avada Kedavra a najkrótszy rasistowski?
Pan murzyn.

1

@Cave nie wiem gdzie mieszkasz, ale współczuję, u mnie trochę wytchnienia dziś było ;)

0

@7black4 co to za prowokacja, skoro z tej pani 3/4 polskiego internetu się śmieje? ;)

0

@NeroTFP Prawdziwy patriota :P

12

0

@4drian0 Podzielą film na części i akurat styknie :P

3

Tego utworu dzisiejszego dnia nie może zabraknąć. Szkoda, że nie było mnie na koncercie, obejrzałem go kilka razy w internecie, ale przeżyć coś takiego na żywo to byłoby coś.


0

@seba1324 Zależy od wzoru- im więcej szczegółów tym więcej roboty, tym tatuaż droższy. Cena też zależy od tego czy pójdziesz do profesjonalnego tatuażysty czy do artysty za flaszkę :)

0

@macio_944 Skąd wiesz? Próbowałeś? :P

0

@Volk Co kraj to obyczaj :)

0

@MichalZZZ tak z 40 :P

4

@kuz rap jest o wiele, wiele gorszy

1

@MesQueUnClub96 Tu jest napisane coś o alchemii.

0

@MESSIah16 Ryoyu Kobayashi, Ewa Swoboda :P

1

@Janiama Ja też :P

0

@macio_944 Pytanie tylko czy kupić nowy PC, żeby ta gra w ogóle ruszyła, czy grać na konsoli :P

2

@Vahn Małpa uciekła z zoo :P

0

0

Spokojnie jak na wojnie


2

@masq Ten nowy pewnie wszystko zablokował :P

0

@robsesh Poczekaj z takimi pytaniami, bo post gdzieś przepadnie :P

2

@Avada Kedavra Miałby przynajmniej jakiś posłuch w szatni :D

0

@AdrianGajewski2005 Monitor też da się obrócić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?