tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jestem z siebie dumny, kilka dni temu zrobiłem mema na kwejku, a dziś jest on na innej stronie ja głównej :D autografy po konferencji prasowej :)
0
@Rewolucja123 insygnia śmierdzi od 3:30
1
@DanielVeB Pograj w Wiedźmina od pierwszej części :)
0
Wczoraj chyba był mecz Barcy z Piastem w Rocket League? Jaki był wynik? :P
Ok, już wiem,mecz się zakończył wynikiem podobnym do tego jakby mógł być w piłce nożnej w meczu tych dwóch drużyn :D
0
@VamosRakieta no nie wiem, zaraz idę na grilla bądź ognisko (wyjdzie w praniu) ze znajomymi nad rzekę ;)
2
@NeroTFP A byłemu już skoczkowi wykryto raka...
2
@Objectivo wykupuj wszystko ile wlezie, może spadnie z ligi :P
2
@Cariones Wszystko widzę :P
1
@Objectivo ale trzeba go wykupić.
1
@Bambus150400 Ja przyjaźnie się z kilkoma dziewczynami, to znaczy, że one wszystkie są we mnie zakochane? :P
0
Drwal Rębajło o Netflixowym Wiedźminie
6
@Colon z palet to tylko Wiesław :P
0
@Tom0VeB To kupuj, nie pożałujesz, czasami da się trafić pierwszą część za darmoszkę :P Teraz na gogu jest za niecałe 5 złotych :P
0
@Tom0VeB Graj, graj :P
1
Kilka razy Wiedźmin się dziś przewinął. Czas powrócić do korzeni serii gier.
1
@daro22 ale on chce mieć telewizję w dwóch pokojach, a przynajmniej tak zrozumiałem ;P
0
@Delolen Fanowski film zapowiada się przyzwoicie
1
@clyde Zaraz będą wyzywać, żeby na wszelki wypadek ostrzec przed spoilerami... :D
0
@katalonia15 Na pewno musisz multiroom wykupić i podpisać stosowny aneks, jedź do ich sklepu i się wszystkiego wypytaj. Multiroom pewnie będzie kosztował od 10 do 20 złotych.
0
@BigDaglas Łeba.
1
@katalonia15 Jaki operator telewizji? Multiroom musisz wykupić, oni dadzą dekoder. Kiedyś jak miałem nc+ to musiałem je sparować ze sobą (po kablu bądź wifi) teraz mam cyfrowy polsat, ale bez multirooma, tu kiedyś było tak, że kartę trzeba było przekładać z jednego do drugiego dekodera czy jakoś tak (nie miałem multirooma u nich, ale tak znajomi mówili)
0
@Kredon To niech się gonią :)
0
Na jakich kanałach canal+ sport jest La liga? Mam Cyfrowy Polsat i z pakietem Eleven i jeśli przedłużę umowę to będę miał canal+sport 3 i 4. Nie chciałbym znów się wnerwiać, że wykupiłem coś niepotrzebnie :P Kanały 3 i 4 reklamują naszą ekstraklasą, ale czy inne ligi też są tam pokazywane?
0
Czy ta magia powróci na Camp Nou? MSN w akcji.
1
@Transu96 a darmowe to tym bardziej nie jest :P
0
@Cave Origami jest w Heavy Rain kłamco :P
0
@RegisEmiel Od kiedy wampiry muszą pracować? :D
1
@Delolen Jeśli wpadłbyś im w oko to wiem co oni by tobie zrobili albo do czego ciebie by zmusili :)
0
@Krzychu1899 Wygra z Piastem 5:0 i tytuł wraca do Poznania :)
0
@RegisEmiel A tak w ogóle to gdzie się podziewasz Regisie? :P W Nilfgaardzie siedzisz czy bujasz się po wielkim świecie? :P
Mogliby zrobić grę w świecie wiedźmina i właśnie jakimś wampirem wyższym by się grało. Gra zaczęłaby się tuż po koniunkcji sfer i trzeba by było przetrwać w nowych warunkach :)