tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Takie fory im dają, że nawet do bloku nie skaczą :P
0
@Witekk10 Nie, jeden żużlowiec nazywa się tak samo jak ja, ale inne imię ma :P
0
@Jarema2000 Dobrze, że na monitorze oglądam a nie na telewizorze :P
34
Z Michałem Kubiakiem chodziłem do klasy :P Co prawda z innym, ale zawsze, a z Dawidem Kubackim siedziałem w jednej ławce, ale tu też zbieżność nazwisk :P
4
Zmieniłem ekran na większy i gorzej nasi zaczęli grać :P
0
@Copernicus Pachołki :P
0
@Pawlak1992 Zaraz biały ręcznik rzucą :P
0
@heniek168 Messi jeszcze go namawia żeby poszedł do Realu, bo chce mieć jakiegoś przeciwnika do króla strzelców/asyst :)
0
@Gaucho Daje Francuzom fory :)
0
@SkN I rentę wysoką
3
@ArterkHD narodzie kochany
1
Skok na materac
https://kwejk.pl/obrazek/3424303/skok-na-materac.html
1
@IronSanHybrid Częściej muszą być takie festiwale jak Pol'and'Rock, ile to zespołów do odkrycia jest :D
4
Dzięki Pol'and'Rock Festival odkryłem zespół Łydka Grubasa. Macie trzy ich utwory, może ktoś nie zna tego zespołu, a po przesłuchaniu tych piosenek się komuś spodoba ich twórczość :P
0
@clyde Kup mu standardowo skarpetki :P
1
@seba1324 @Avada Kedavra nie żebym się chwalił, ale ja mam piątek wolny :P
1
@n0MED nie.
0
@Krystian1899 kurierem chyba się da, ale ręki nie dam sobie uciąć ;)
0
@FCBeSeM W Warszawie tylko Polonia :)
0
@FCBeSeM To Legia gra w kanałach? :D
1
@msmsms Życie jakoś przetrwa, może na szczęście bez ludzkości :)
0
@sebasek99 Klocuch, jak ja go kur... nienawidzę :P
0
@Katalonbar Praca -.-
Żartowałem :P
0
https://kwejk.pl/obrazek/3423127/gdy-sie-czlowiek-spieszy.html
A to peszek
0
@SelloutCrowd O tej herbatce to nawet zapomniałem, znaczy o nazwie, a właśnie ją pije :P
1
@EsTut Zmierzch jest akurat do dupy :)
1
@l0Messini Nie, Cejrowski mu pomaga :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartekvisca w jakim szpitalu robiłeś zabieg i jak długo czekałeś? Edit, a sam zabieg jak wyglądał? Jakie badania przed nim robili? I jak to jest ze zniexzukeniem. Dostałeś je, pytali się czy chcesz, bo różne opinie słyszałem na ten temat? ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika