tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sen
https://kwejk.pl/obrazek/3429671/doskonale-nie-widac.html
0
@Sabrina_spellman Ty Sabrino raczej tatuśków szukasz, co nie? :P
0
@jacob345 To już nie te czasy, teraz rozmowy są za darmo w abonamencie :)
0
@Testo Już gdzieś to czytałem...
18
@Grzesior667 Nazywam się Maximus Decimus Meridius, dowódca wojsk północnych, generał legionów Feliks, lojalny sługa prawdziwego cesarza, Marka Aureliusza. Ojciec zamordowanego syna, mąż zamordowanej żony. Których pomszczę w tym życiu lub następnym.
0
@MesQueUnClub96 ja mam większy talent od Messiego, ale się nie poznali na mnie :P
0
Sabaton performing Live from gamescom 2019 with Wargaming
2
@michaleu właśnie położyłem się spać, pozdrawiam ;)
0
@DonAndrzejos do roboty mniej-więcej o tej godzinie będę wychodził.
2
@Transu96 Moda na sukces, jest to serial opowiadający o życiu rodziny Forrester. Około 8000 odcinków :P
1
@zTx Każdy widzi co chce widzieć :)
7
@Danny Gaucho Z tym gościem z lustra fajnie się chleje :)
0
@shinthps Co te kanary takie popularne tutaj ostatnio? :D
0
Gol sezonu.
0
@Cvzx R.I.P
0
@Colon Jeszcze będzie Coco Jambo :P
1
@Grzesior667 Banał? Niech biorą ten telefon w pi... :P
0
@MesQueUnClub_87 Wolałbym już chyba rozwalić ten telefon niż to :P
0
@MesQueUnClub_87 Bo można po pijaku dzwonić i pisać do nieodpowiednich osób :P
0
@MesQueUnClub_87 Tu akurat chodzi o telefon sam w sobie, a czy zabytek czy jakiś ultranowoczesny to już tam ciul
0
@Skaramuczi Albo spać na ulicy albo na pieszo zapieprzać :)
0
@Jackazz Smsa nawet na starym telefonie idzie napisać :P Albo zadzwonić :P
0
Ku przestrodze!
Nigdy nie zabieraj telefonu na imprezę :P
3
@catluck Młodzieniaszek :P
1
@SeeleyBooth Już wszystko wiem, usiąść i płakać tylko pozostało...
0
@NeroTFP Karol sam poszedł, nawet nie wiem kiedy. Ja tu o czym innym teraz :P
0
@SeeleyBooth Liczysz na komedię czy dramat? :D
0
@qbsonFCBarca Mi tyle imprez wypominają, a ja prawie nic z nich nie pamiętam, żadna nowość :D
0
@SeeleyBooth Sam się boje tam zaglądać :D
1
@qbsonFCBarca Moje smsy i messengera możesz poczytać po wczorajszej imprezie :P