tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r Na WF-ie musiał mnie podglądać -.-
4
@Jacu327 "List miłosny" chyba
5
@Witekk10 O panie, to jest temat rzeka... :P
2
@kaladin pomylili się ;)
0
@brzucho albo Jarocin - Gniezno. Mieszkam w jednej z miejscowości przez, którą jedzie ten pociąg i zawsze jak przejedzie to idę do roboty. Jakbym dziś za tym pociągiem czekał to bym się spóźnił ;)
0
@Ostry00 o ogrodach. Pamiętajcie o ogrodach.
1
@Tomek_TF Kung Fury.
0
@BigShaq Przecie w żadne csy czy fortnajty nie będę grał, na to się patrzeć nie da, a gdzie dopiero grać? :P
1
@AdrianGajewski2005 Holandia - Polska
0
Gładziutkie zwycięstwo z Holandią czy męczarnie obstawiacie?
2
@BigShaq Skończę po raz kolejny Wiedźmaka z wszelkimi możliwymi modami na grafikę :P, Cyberpunk 2077, Gta VI jak już wyjdzie, RDR 2 możne na kompa zrobią, GoW też ma być, ciekwe jak na PC się będzie w to grało. Pewnie wiele innych gier :P
0
@GirlfcbPL @sidzej to była :P
0
@Barca17griezz10 A wróble to małe gołębie :)
0
@Skaramuczi Może przesuną premierę tej gry i się uzbiera kilka stówek więcej na sprzęcior :P
1
@Skaramuczi PS4 pro mam prawie rok czasu. Kupiłem go głównie pod exy, ale PC ma się pomału ku tamtemu światu, tak więc ogrywam na konsoli również gry wieloplatformowe, z tym że Cyberpunk to ma być FPS, więc nie wiem jak na konsoli mi się spodoba ;)
0
@Skaramuczi No i właśnie z tego powodu nie wiem czy kupować nowego PC czy kupić sobie tę grę na ps4 :P
0
@Makaveli455 Monitor mam full hd i przy takiej rozdzielczości chcę aby najnowsze gry działały na maksymalnych ustawieniach graficznych w możliwie najwyższej liczbie klatek na sekundę. Jakby tak pod Cyberpunka udało się złożyć kompa żeby przy 1080p działał w przynajmniej tych 100 fpsach :D
0
@MesQueUnClub96 Trzeba mierzyć wysoko, Mercedes, Red Bull albo Ferrari :P
1
@Commando Robert po kolejne punkty! :P
1
@Skaramuczi @Makaveli455 mi zależy na jak najlepszej grafice przy możliwie jak najwyższej liczbie fpsów. Brać Intela i się nie zastanawiać, tak? :P
0
@SuperPatsonFCB Zobacz na emialu czy nie masz podanego numeru telefonu do kuriera.
Edit, w sumie kilka lat temu w wyniku zdarzeń losowych nikogo nie było w domu, żeby paczkę odebrać to kurier sam zadzwonił i umówiłem się na następny dzień.
0
@ArterkHD Hey - Moja i twoja nadzieja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Skaramuczi Na cały zestaw komputerowy około 6000, monitor mam full hd 144hz od Asus'a nie pamiętam jaki dokładnie model, tak więc nie potrzebuje nowego.
2
Intel Core i7-9700K kontra AMD Ryzen 9 3900X który z tych procesorów jest lepszy do gier? :P
0
@ArterkHD Obejrzysz, bo ja jakiś czas temu pobrałem sobie. Zobacz na zalukaj lub ekino.
10
@kerouac Jak poranek to tylko do kibla, do kibla.
1
@Bykunn to na czerwono to jest na wózkach ;)
0
@Barca17griezz10 fullmatches czy jakoś tak, nigdy z niej nie korzystałem, ale często się tu przewijało.
0
@piotrek1315 mi w zeszłym miesiącu 52 mb zużyło, w tym jak dotąd 12.