0

@student97r Na WF-ie musiał mnie podglądać -.-

4

@Jacu327 "List miłosny" chyba

5

@Witekk10 O panie, to jest temat rzeka... :P

2

@kaladin pomylili się ;)

0

@brzucho albo Jarocin - Gniezno. Mieszkam w jednej z miejscowości przez, którą jedzie ten pociąg i zawsze jak przejedzie to idę do roboty. Jakbym dziś za tym pociągiem czekał to bym się spóźnił ;)

0

@Ostry00 o ogrodach. Pamiętajcie o ogrodach.

1

@Tomek_TF Kung Fury.

0

@BigShaq Przecie w żadne csy czy fortnajty nie będę grał, na to się patrzeć nie da, a gdzie dopiero grać? :P

1

@AdrianGajewski2005 Holandia - Polska

0

Gładziutkie zwycięstwo z Holandią czy męczarnie obstawiacie?

2

@BigShaq Skończę po raz kolejny Wiedźmaka z wszelkimi możliwymi modami na grafikę :P, Cyberpunk 2077, Gta VI jak już wyjdzie, RDR 2 możne na kompa zrobią, GoW też ma być, ciekwe jak na PC się będzie w to grało. Pewnie wiele innych gier :P

0

@GirlfcbPL @sidzej to była :P

0

@Barca17griezz10 A wróble to małe gołębie :)

0

@Skaramuczi Może przesuną premierę tej gry i się uzbiera kilka stówek więcej na sprzęcior :P

1

@Skaramuczi PS4 pro mam prawie rok czasu. Kupiłem go głównie pod exy, ale PC ma się pomału ku tamtemu światu, tak więc ogrywam na konsoli również gry wieloplatformowe, z tym że Cyberpunk to ma być FPS, więc nie wiem jak na konsoli mi się spodoba ;)

0

@Skaramuczi No i właśnie z tego powodu nie wiem czy kupować nowego PC czy kupić sobie tę grę na ps4 :P

0

@Makaveli455 Monitor mam full hd i przy takiej rozdzielczości chcę aby najnowsze gry działały na maksymalnych ustawieniach graficznych w możliwie najwyższej liczbie klatek na sekundę. Jakby tak pod Cyberpunka udało się złożyć kompa żeby przy 1080p działał w przynajmniej tych 100 fpsach :D

0

@MesQueUnClub96 Trzeba mierzyć wysoko, Mercedes, Red Bull albo Ferrari :P

1

@Commando Robert po kolejne punkty! :P

1

@Skaramuczi @Makaveli455 mi zależy na jak najlepszej grafice przy możliwie jak najwyższej liczbie fpsów. Brać Intela i się nie zastanawiać, tak? :P

0

@SuperPatsonFCB Zobacz na emialu czy nie masz podanego numeru telefonu do kuriera.
Edit, w sumie kilka lat temu w wyniku zdarzeń losowych nikogo nie było w domu, żeby paczkę odebrać to kurier sam zadzwonił i umówiłem się na następny dzień.

0

@ArterkHD Hey - Moja i twoja nadzieja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Skaramuczi Na cały zestaw komputerowy około 6000, monitor mam full hd 144hz od Asus'a nie pamiętam jaki dokładnie model, tak więc nie potrzebuje nowego.

2

Intel Core i7-9700K kontra AMD Ryzen 9 3900X który z tych procesorów jest lepszy do gier? :P

0

@ArterkHD Obejrzysz, bo ja jakiś czas temu pobrałem sobie. Zobacz na zalukaj lub ekino.

10

@kerouac Jak poranek to tylko do kibla, do kibla.

1

@Bykunn to na czerwono to jest na wózkach ;)

0

@Barca17griezz10 fullmatches czy jakoś tak, nigdy z niej nie korzystałem, ale często się tu przewijało.

0

@piotrek1315 mi w zeszłym miesiącu 52 mb zużyło, w tym jak dotąd 12.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?